17220
  • Duddits
    #2172
    Valaki tud valami jó neon készítő tutorialt? Vagy csak írja le, hogy kell, mert nekem nem nagyon jön össze. Legalábbis nem olyan lesz mint a képen...
  • Crem
    #2171



    Nah... itt tartok most!:)
    Nemtudom, hogy a viagrás mennyire illik ide!:D Mindenesetre a súgó és támogatás icont váltaná fel!:D
  • Csoder
    #2170
    Ültetés nem nehéz, kijelölöd (maszkolod) a kocsi karoszériáját, és megragadod, majd jobban ráhuzod a kerekekre.
  • Tufa
    #2169
    Valamennyire javítottam:


    Ültetés mikéntjére még nem jöttem rá.. :/
  • Csoder
    #2168
    Az első lökös elég furi, a másik oldalán azaz a baloldalon is csináld meg rendessen
  • Sland
    #2167
    jah télleg jó de sztem lejjeb kéne ültetni és kicsik rá a kerekek/felnik. és valami fényezési tuning is mehetne bele.
  • Mészy
    #2166
    Sziasztok!
    Egy nagyon egyszerű kérdésem lenne:
    Hogyan tudok lekerekített szélű téglalapot csinálni, úgy, hogy a fehér alapon csak a fekete szegély maradjon?
    Van a Rounde Rectangle Tool, de ha sinmán megcsinálom vele és rákattintok mindig eltűnik. Nincs szükség kitöltésre sem, csak egy "üres" négyzetre.
  • Duddits
    #2165
    Hát nekem alapból nem tetszik a kocsi... De jó!
  • Tufa
    #2164
    Infinity Q45

    Eredeti:


    "Javított":
  • Duddits
    #2163
    Ha megnyomtad a szabad alakítást, menj a kockákon belűl, és ott lesz olyan, hogy torzítás ,meg ilyesmi. de látom már megtaláltad.
  • californiastud
    #2162
    köszi!
    pixel2life.com-on megtaláltam
  • Gladiator
    #2161
    régebben is volt róla szó. keress rá arra, hogy path, talán kidobja, mert azzal kapcsolatos.
  • californiastud
    #2160
    az nem jó.
    azzal megint csak a méretet lehet állítani, nekem viszont meg is kéne görbítenem egy tárgy jörül. Pl. ha mondjuk egy autó motorháztetején kezdem el a szöveget és a csomagtartóig akarom, h menjen úgy, hogy szorosan az autó alakját követve (tehát általam kijelölt ívben) haladjon a szöveg.

    na remélem érti vki, meg tud vki segíteni!
  • Duddits
    #2159
    Próbáld meg, hogy a nyomsz egy CTRL+T-t (szabad alakítás). Ott tudsz vele minden félét csinálni.
  • californiastud
    #2158
    Hogyan tudok PS-ban egy szöveget kacskaringósan, egyéni igényeim szerint változtatni a szöveg útját? Tehát nem csak megdönteném a szöveget, hanem mondjuk hullámozna, vagy egy megjelölt shape-et venne körbe...

    remélem érthető, légyszi válaszoljon vki!
    kösssszi
  • Duddits
    #2157
    Hát nálam valami bibi van... Állandóan újratölti az oldalt. Betölti, és már tölti is megint...
  • ivjoe
    #2156
    Ja, és ha már megcsináltam, tessék elolvasni!
  • ivjoe
    #2155
    Inkább ezen rágódjatok.
    Megszületett végre, majd lesz több is remélem. Ha hibát látsz, szólsz de rögtön!
  • Sonajk @:o)
    #2154
    Még én sem, nem ám Ő :))))
  • Csoder
    #2153
    Ja biztos, Ő ezzel a tudással született
  • Tmacy
    #2152
    mér amikor kezdő voltál te rögtön tudtál mindent?
  • Duddits
    #2151
    Renault Master V2.0 by Mafia G:

  • Sonajk @:o)
    #2150
    :)))
  • Duddits
    #2149
    Hát jó... De azért ilyet nem kérdeznék. Meg hát van kereső is.


    Asszem mindjárt alakítok a Masteren, kicsit szebb, jobb legyen.
  • Sonajk @:o)
    #2148
    Te sem tudhatsz mindent , Ő pedig most épp ezt nem tudta.
  • Duddits
    #2147
    Ezt most komolyan gondolod?!
  • Tmacy
    #2146
    oh...kösz
  • ivjoe
    #2145
    LOÁL! :DDD
    Az Imageshack nem véletlenül egy képfeltöltő rendszer?
    Mivel Photoshop topic, ezért nagy valószínűséggel PS-t használunk.

    "mi a különbség" A PS egy program, az Imageshack pedig egy képfeltöltő rendszer. De ha ráfáznék és mégis lenne ilyen program [kockáztat, nem néz utánna], akkor mi a különbség 2 program között? Mondjuk legyen PSP, meg PS. Különbség: röviden, tömören: sokminden.
  • ivjoe
    #2144
    ok, csak van 1-2 icon, amihez ötletem sincs, hogy mit fényképezek le. Majd elkezdem őket, aztán pakolgatom ide.
  • ivjoe
    #2143
    van rá igény :D
  • Tmacy
    #2142
    sziasztok!
    Az Imageshack meg a Phtotoshop küzt a mi a különbség? és ti melyikkel dolgoztok sziveesebben?
  • Crem
    #2141
    Az a helyzet, hogy 25.-én van egy határidős melóm, szal' azt muszály lesz átadni, mert ha nem sikerűl akkor iconrajzolásból kell majd megélnem!:D

    Komolyra fordítva vannak olyan részek amit elég 1x megcsinálni utánna már megy gyorsan!:D
  • Sonajk @:o)
    #2140
    :D
  • Crem
    #2139
    Eddig a Sajátgép van meg.
    A lomtáron dolgozok!:)

    Ami első körben kellene az a START menü ikonjai:

    Vezérlőpult
    Internet
    Mail
    Csatlakozás

    stb...

    aztán a maradék kb. 200db!:D
  • Sonajk @:o)
    #2138
    Nekem van egy jó video tutorialom hozzá. Ha érdekel valakit, holnap felteszem, csak szóljatok, hogy igény van rá. (10,8 MB és itt a Course 3 első leckéjénél található.)
  • Gladiator
    #2137
    a csúszkán nincs is fekete szín, csak ha lehúzom a világosságot, de mondom, úgy meg nincsenek fényvisszaverődések.
  • Dichter
    #2136
    fogod, benyomod a colorize-t, és beállítod a csúszkán a fekete színt.
  • ivjoe
    #2135
    "ivjoe féleképpen" LOÁL! :DDDD
  • Gladiator
    #2134
    e-e!

    nem ugyanaz hidd el. pl úgy nem tudsz fekete kocsit csinálni. mert ha csak simán lehúzod a világosságot, akkor eltűnik a fényvisszaverődés a kocsíról, viszont úgy meg megmarad mégha feketét is csinálsz.

    bár belegondolva meg lehet ivjoe féleképpen is, majd rányomod még egyszer az eredeti képet 20%-ban.
  • Dichter
    #2133
    túlbonyolítod. ivjoe most írta le kb 50x-re, én is írtam már párszor, de fontolgatom, hogy kirakatom a bannerba is...