17220
  • Aquir
    #3176
    hol a gombafelhő?
  • grizzly21
    #3175
    egész jó ez is, de én még egy kicsit "dramatizálnám"
  • Csoder
    #3174
    egészjó, nekem tetszik
    __
    Közben én is alkottam valamit, bár nem nagy szám..
    Atomrobbanás:

  • grizzly21
    #3173
    ja ez is PS, Jordan háttér, csak nem sikerült úgy ahogy akartam:
    klikk
  • grizzly21
    #3172
    A nap középen van: látszik is ahogy ki van harapva belőle egy rész.
    itt az eredeti kép:
    link
    pontosan: filterek! ezeket kell jól használni PSben. az enyémben látványos a módosítás de a valóságban nem sok: egy chrome filter és color overlay a lényeg+1-2 apróság
  • szala
    #3171
    Ha 32 bites tga ban mented ki akkor benne marad a transparency csati
  • Dichter
    #3170
    Láthatjuk az origi képet? Egyébként ez valami filter-trick ugyebár?
  • shad0w
    #3169
    és hol a nap?
    amúgy jó, nekem tetszik, jó az a betűtípus :)
  • grizzly21
    #3168
    ezt a képet PSben csináltam, az alap egy napfogyatkozásról készült kép volt, amit egy ismerős amatőr csillagász készített. Felrakom hátha valakinek tetszik:
    klikk
  • shad0w
    #3167
    Na, így alfa csatornásan sikerült megoldanom és működik! Köszi mindenkinek a segítséget! További jót!
  • shad0w
    #3166
    Amúgy elméletileg alpha csatornásan is meg lehet oldani, de azt sem tudom hogy kell. :)
  • shad0w
    #3165
    Én nem igazán értek az ilyesmikhez és PS-hez sem, de talán felfogtam amit írtál.
    Nade mi az a szín/színkód, amit semlegesnek/átlátszónak vesz a program?
  • The Garrett
    #3164
    bingo :)
  • SiSkO
    #3163
    Üdv.

    Annyi kérdésem lenne, hogy Ps-nek van e olyan pluginje amivel mozgó igényes zászlót lehet produkálni.Após nem hagy élni ezzel de én nem értek hozzá.Pár
    progit kipróbáltam már de azok gagyik voltak.Előre is köszi a segitséget.
  • totya24
    #3162
    lehet, hogy hülyeség amit mondok, de nem úgy kezeli, hogy egy előre meadott szín lesz átlátszó (greenbox-elv)? ... vagy nemtom... csak sok olyan program van, ami pla a lilát kezeli, mint "semleges" színt.
  • artschi
    #3161
    talán hülyeség, de a tga formátumba is lehet alpha csatornát menteni, nem?
    azzal kellene megpróbálni.
  • shad0w
    #3160
    Hát nagyon úgy néz ki hogy nem... Viszont akkor ennek semmi értelme ha nem lehet háttér nélkül berakni képeket mivel az aktuális klub és a játékos képét a program egymás mögött helyezi el, gyakorlatilag a klub logojára rárakja a játékos arcképét kicsit elcsúsztatva. Így viszont, mivel a játékos arcképének bazinagy fehér háttere van nem is látszik a logo, arról nem is beszélve, hogy marha ronda...
    Remélem kitalálnak erre valamit mert ez így nagyon nem jó...

    Kösz a segítségeteket mégegyszer! Azért ha mégis rájöttök valamire akkor leírhatjátok :)
  • ivjoe
    #3159
    Sztem a targa nem ismeri a transparentet. (átlátszóságot)
  • shad0w
    #3158
    Jah, csak akkor nem értem h utólag miért csak tga-ból lehet? Na majd azért ha rájövök valamire vagy kell még segítség akkor írok :)
    Kösz az eddigi segítséget!
  • Met
    #3157
    valószinűleg nem tga-ból importálták a készítők a játékba:)
  • shad0w
    #3156
    Most kipróbáltam, de így sem jó... Már kezdem azthinni, hogy importálni csak így hátterestül lehet, és valami egyedi módon oldották meg az alapból játékban lévőket...
  • Met
    #3155
    azt próbáltad, hogy csinálsz egy új doksit, átlátszó háttérel, arra csinálsz egy új réteget amire beilleszted azt a kivágott részt ami kell, (pl a lentebbi képről a fejedet:) és elmented
  • shad0w
    #3154
    Nem sajnos, éppen ez a pláne a dologban. Egy játékhoz kellene (Fifa Manager 06) ugyanis a játékosok képét csak tagra fájlból lehet importálni. Valahogy biztos meg lehet csinálni, hiszen az eredetileg a játékban lévő képeket is belerakták valahogy, de hogy hogyan...
  • Met
    #3153
    gif nem jó?
  • shad0w
    #3152
    Üdv!

    Hogyan lehet targa fájlba úgy menteni, hogy átlátszó legyen a háttér? Például ez a kép kellene, csak fehér háttér nélkül.

    Kösz előre is!
  • chicco
    #3151
    Szerintem szerezz be 1 Angolt én nem tudom ,hogy lenne nyelvi fájl (de lehet)
  • xelag
    #3150
    sziasztok,az lenne a kérdésem hogy letöltöttem a photoshop cs2-t magyar változatát,és át kéne valahogy állítani nekem angolra,mert már azt megszoktam,please help me.
  • egyes
    #3149
    Köszi!
    Az előbb töröltem le:)
    Mehet vissza.
  • Gladiator
    #3148
    majd ha lejárt
  • egyes
    #3147
    Letöltöttem a photoshop cs-t, de nem engedi regisztrálni, miért?
  • paxyene
    #3146
    :) ígyvan, nah mind1 a sima cs is azt tudja betütipusokba mint a cs2 szal sztem ha betűket akarok rányomni használom azt:) jah és bocsi mindenkinek ha ,,szpemmeltem" volna itt a topigba
  • smici
    #3145
    nem egy font-tól leszel ps mágus :p
  • paxyene
    #3144
    azért köszi a segítséget :)
  • paxyene
    #3143
    a matrix betűtipus pl nem megy
  • Aquir
    #3142
    akkor nemtom
  • paxyene
    #3141
    aha
  • Aquir
    #3140
    tft-be van a betűtípus a windóz/fontsban? (vagy hol)
  • paxyene
    #3139
    ok megvolt a frissítés de nemjó:( lécci segítsetek nem akarok a simával szerkeszteni
  • Aquir
    #3138
    f5 - nézet/frissítés :)
  • paxyene
    #3137
    nemtom frissíteni? hogy -?