17220
  • Breki33
    #3216
    Sziasztok

    újabb Adboards

    Kéne nekem Nike betűtípus



    Ilyen betűtípussal szeretném megcsinálni az alul látható szöveget

  • Gladiator
    #3215
    van úgy, hogy image/adjustment/posterize (asszem)
  • Dichter
    #3214
    Először ments gif-be, majd save for web. Ott be tudod állítani, hány színt engedélyezzen.
  • bazza
    #3213
    jah, bootscreennek kéne, és oda csak azt enged...
  • Dichter
    #3212
    Adott egy kép, és azt szeretnéd, hogy 16 színből álljon?
  • Dichter
    #3211
    banner > pixel2life
  • bazza
    #3210
    egy képet hogy lehet 16 szinűvé tenni?
  • imp99
    #3209
    Hi all!
    Kellenének tutorok textúrafestéshez, konkrétan pl egy elefént bőrének a megfestéséhez, vagy bármi más anyagot> maya uv textúrhoz kellene előre is thx
  • paxyene
    #3208
    a tutorialon pl ottis képekkel van ugye illusztrálva de angolul :( és amikor levan írva h nyomd meg az edit meg mittomént akkor már elvérzek:(
  • Harder
    #3207
    és ez mire lenne jó?
  • paxyene
    #3206
    nem vagyok kezdő de pár dolgot nem látok át, ezért kellene eza help!
  • paxyene
    #3205
    Hellosztok! nemtom mennyire nagy kérés-e , bátortalanul de megkérdem: vki csinálna print screeneket a fenti menüsorról? minden opcióval tehát pl réteg és azon belül is minden funkcioról? :$ a photoshopcs2-ről van szó, az effectek megvannak, csak a maradékról kellene:(, magyar a photoshop-om és nem akarom leszedni a külföldit, szal ha vki azt akarja mondani hogy szeggyem le az angolt akkor ne is irjon semmit, vagy ilyen amit kértem létezik vhol? mert sztem sok mindenkinek jól jönne! előre is megaTHX!
  • Harder
    #3204
    A layer palette-n van fent egy legördülő menü, ott
  • Helomas
    #3203
    Sziasztok megint lenne egy kérdésem.Hogyan állítok át egy lyert normál módról screenre?
  • Aquir
    #3202
    igen, az space-szel mükszik :)
  • Csoder
    #3201
    Asszem lasszónál is lehet egyenes vonalat.. ha nem shift, akkor space gomb? nálam müxik
  • Dichter
    #3200
    Jaaaahogy lasso tool??? Bazze :D:D Annál tényleg nem műxik. Úgyhogy: #3199
  • Amse
    #3199
    minek akarsz te lassonál egyenest húzni?arra van ott másik kijelölő tool.
  • Helomas
    #3198
    ,de mondom hogy ez lassonál nem működik a többinél igen
  • Dichter
    #3197
    Akkor vegyél új billentyűzetet, vagy én nemtudom, de többmillió ember közül, csak neked nem megy :D
  • Amse
    #3196
    raksz 1 pontot aztán shift+ másik pont akárhová.így össze kell kötnie egyenes vonallal.
  • Helomas
    #3195
    így sem mükszik :(
  • Dichter
    #3194
    Először kezdd el húzni a vonalat, utána nyomj shiftet.
  • Helomas
    #3193
    mondom photosop 9.0 ban a brush tool az müxik shiftel de a lasso meg a capslockos lasso az nem....
  • Csoder
    #3192
    Pedig azzal kell, tartsd lenyomva miközben kijelölsz.
  • Helomas
    #3191
    shiftel nem lehet :(
  • Helomas
    #3190
    próbáltam :)
  • Dichter
    #3189
    Mindenféle egyenest a shift-tel érhetsz el.
  • Helomas
    #3188
    és még azt is szeretném megkérdezni ,hogy a polygonal lasso toolsal ,hogy lehet szép egyenes vonalakkal határolni? :)
  • Dichter
    #3187
    A pencil, és a shift nevű eszközök együttes használatával.
  • Helomas
    #3186
    egy kérdésem lenne lehet hogy viccesnek hangzik de melyik ezközzel lehet egyenes vonalat húzni photosopban? Előre is köszön a választ
  • Dichter
    #3185
    Igen, már rájöttem én is, hogy nem 18k a VIP limit. Mindegy, Csoder már megcsinálta.
  • Aquir
    #3184
    én 17 Kb-nak látom..
  • Dichter
    #3183

    Nekem ezt sikerült belőle.
  • kcsbubi
    #3182
    Háát nem tudom hogy gondoltad, de nem ment.. :)
    Itt a kép, ha valaki tud kezdjen vele lvalamit.. 16 kb kéne, de a színek maradjanak ha lehet...
    Köszi
  • Dichter
    #3181
    Nincs mit, de ha nagyon nem megy, dobd be ide, vagy a Logoműhelybe, valaki lenyomja kellő méretűre.
  • kcsbubi
    #3180
    Köszi...
  • Dichter
    #3179
    Optimalizálod. Lejjebveszel a színek számából. 256 helyett mondjuk 200. Függően attól, mennyire romlik a minősége. Aztán van egy Lossy beállítás. Ezzel mondjuk óvatosan, eléggé le tudja rontani a minőségét. És a legdrasztikusabb méretcsökkenést azzal tudod elérni, ha frame-eket veszel ki belőle.
  • kcsbubi
    #3178
    Hali! CSináltam egy képet photoshoppal meg image ready-vel. Mozgó gif animáció.. Be szeretném rakni logonak, de csak 16 kb-ig enged, ez pedig van vagy 80 kb.
    Mit lehet csinálni?? Tömörités vagy vmi??
    Előre is THX!!!
  • Dichter
    #3177
    Jó ez, csak ha elfogadsz pár tanácsot.

    Keress valami szép betűtípust mondjuk itt, és mindenféle csilivili nélkül írd ki Michael nevét.
    Szerintem sokat dobna még egy kis motion blur a színes képre.