17220
  • Breki33
    #3298
    Na erre már büszke vagyok

    köszi mindenkinek a segítséget

  • Breki33
    #3297
    Ezt nézd meg

    klikk
  • Breki33
    #3296
    hát beszéld meg a Nike designereivel P

    http://www.origo.hu/nikepro/index.html

  • smici
    #3295
    igen, ott sem tetszik :D
  • Breki33
    #3294
    de kérem P

  • smici
    #3293
    nem tetszett a sárga nike logó :P
  • Breki33
    #3292
    match color

    az egyik legjobb dolog a photoshop-ban

    klikk
  • Breki33
    #3291
    köszi de a Nike logo marad

    Én nem fogalmaztam világosan

    Úgy látom kicsit vastagabb lett de szép
  • smici
    #3290
    nem igazán értem mire gondolsz, milyen könyvhöz kell borító?
  • Breki33
    #3289
    na ilyen lett

  • peetee76
    #3288
    H.E.L.P.
    valaki a #3271 -hez ? ? ?
  • smici
    #3287
  • batman
    #3286
    Az a match colour meg fingom sincs micsoda
  • batman
    #3285
    A color overlay-t pl. a layer paletta jobb alsó sarkán lévő kis ikonra kattintva is elő tudod hozni (úgy néz ki, mint a macromedia flash logoja, csak fekete-fehér :)). Csak ehhez a kijelölt területet asszem egy új layerre kell másolnod.
  • Breki33
    #3284
    na ezekben még nem vagyok otthon

    hol van ez pontosan?

    Amúgy csináltam egy egész jót de kellett hozzá a match colour is
  • batman
    #3283
    Illetve miután kiválasztod az eszközt próbáld még a Select/Color range beállításnál megadni, hogy milyen színeket jeöljön ki. Esetleg, de én nem tartozom a profik közé...
  • artschiatwork
    #3282
    ilyenre gondolsz?
  • artschiatwork
    #3281
    az még jobb megoldás is, mint a paint bucket.
  • batman
    #3280
    Igen, arra gondoltam, csak ne a paint buckettel csinálnd, hanem mondjuk color overlay-el.
  • Hecker007
    #3279
    Hello nem tudja valaki,hogy lehet magyar photoshoppal rácsot csinálni?
  • Breki33
    #3278
    Erre gondolsz?

    klikk

    Igazság szerint meg tudtam csinálni csak nem tetszett az eredmény és reménykedtem egy profi megcsinál legalább egyet nekem. P
  • artschiatwork
    #3277
    CS-ben a g betűvel tudod előhívni.
  • Breki33
    #3276
    ezt csináltam a replace coloural kb csak sajna a sárga nem egyszínű és ezért ronda lett a szélein sárgás maradt hameg pont ezért kérdeztem, hameg aztis cserélem akkor nem lesz szép.

    Paint Bucket Tool hol van pontosan?
  • batman
    #3275
    Azzal a magic kijelölő eszközzel (bocs, neve nem jut eszembe) nem tudod kijelölni a kívánt részeket majd átszínezni?
  • artschiatwork
    #3274
    Photoshopban színmintát veszel a PRO feliratból az Eyedropper Tool-lal, és Paint Bucket Toolal befested a betűket. Kb. ennyi.
  • Breki33
    #3273
    hogy a színcsere ellenére szép maradjon a NIKE felirat sorry
  • Breki33
    #3272
    Egy egyszerű kérdés

    Ki lehet-e itt cserélni a NIKE sárgáját a PRO-val egyező színre, hogy szép maradjon?

    Nekem nem sikerült
    Valaki profi?

  • peetee76
    #3271
    Szevasztok
    Beadandó dolgozatot kell készíteni: Könyvborító . Valamennyire már foglalkoztam Ps -el, csak nincs elképzelésem hogyan kezdjek hozzá...
    Tanácsokat, ötleteket várok... Esetleg oldalakat ahol ilyen tutorialok vannak...
  • N1ggA
    #3270
    néha igen, néha nem. Ha egyenes vonalban akarsz valamit mozgatni, akkor semmikép sem :)
  • Amse
    #3269
    jah.egyszerűbb azt használni nem?
  • N1ggA
    #3268
    Szóval nem áttünéssel csináltad, hanem az elrejtés/megjelenítést használtad (szem). Ok köszi!
  • Amse
    #3267
    Én ezt IR-be a következőképpen csináltam.
    Duplicáltam a layert 4x és minden layer elforgattam.Az elsőt kicsit a 2. jobban és így tovább szal az 4. az már majdnem úgy áll mint az első.
    Az animation ablakban csináltam 5 frame-et és beraktam az elsőre az alap képet a 2-ra a kicsit elforgatott képet majd így tovább aztán az optimize ablakban átálítottam gif-re és elmentettem save optimized as-el.

    Kiegészítésképpen: ez egy egyszrű kép mivel a középpont körül szinte ugyan az van így csak a 6 izék közül csak 1 fordulásnyit csináltam meg szal a kör 1/6-át kellett animálni.Ha mondjuk szöveg lenne rajta amivel ezt nem lehet megcsinálni ott vagy sokkal több frame-et kell csinálni és akkor az 5 helyett lesz 30 vagy nagyobbakat kell fordítani és akkor gyoorsabb lesz a forgás.
  • N1ggA
    #3266
    igen. imageready-ben. Azt együtt adták a photoshop cs-vel, és most tanulgatom. Az egy vonalú mozgás már megy, de ilyen forgó mozgás nem tudom, hogy hogy kell
  • Amse
    #3265
    jah, hogy mozgó gif-et szeretnél?
  • N1ggA
    #3264
    Van egy körhöz hasonló valami (pl. ilyen), és azt szeretném, ha ez körbe-körbe forogna.
  • Amse
    #3263
    ezt nem teljesen értem.
    milyen forgást szeretnél?
    prezentálhatnád valami egyszerű módon akár vagy mutathatnál hasonlót.
  • N1ggA
    #3262
    Sziasztok! Adobe Imageready CS-ben hogyan lehe tegy kör szerű képre forgást beállítani?
  • ivjoe
    #3261
    Eltakarodhatsz, htx.

    Legjobb lenne, ha eme szórakozásod rövid úton abbahagynád. Úgyse veszi be senki, és úgyis ban lesz belőle. Ésmég nemis poén. Ha mégsem fejeznéd be megkérhetnélek, h ne ezt a topicot tiszteld meg a fasságaiddal?
  • heystumafly
    #3260
    No Spam!
  • Amse
    #3258
    Corel Draw-t felarktam és persze, hogy azzal megy.:) de thx