17220
  • Sas6
    #3901
    tied se rossz de nekem ez csak az also munkaim koz vannak
  • Monoton
    #3900

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • Sas6
    #3899
    Hellosztok elso toturiálos munkaim szerintetek jo?Szerenék és másokat is csinálnide még nem tudok:(

  • Elerath
    #3898
    gondoltam, ho valaki hejesirni akar tanittani...:) amúgy nem gépen mindig helyesen írok
  • Met
    #3897
    könyv ha van rá keret, tutorial és tanulj meg helyesírni :)
  • Elerath
    #3896
    hi all. most fogom beszerezni a photoshop cs2t és profi akarok lenni!Csak azt nemtom hogy kezgyem. Csináljak egy rakás tutorialt? Vagy valami könyvet kéne beszereznem? Segítsetek pls
  • VRSDM
    #3895
    kösz a tanácsokat, de szoval, akkor egetverően nagy hibák nincsnek, az apróságokat meg majd elmondja a "vevő"...
  • artschi
    #3894
    egyetértek.
  • Yossarian
    #3893
    az alsó jobb, csak a szövegen javíts egy kicsit! :)
  • Dichter
    #3892
    A második sztem jobb, de a szöveg elég olvashatatlan. Én valami katonai betűtípussal írnám rá a szöveget.
  • Met
    #3891
    kezdésnek nem rossz:)
    én mondjuk a terminátor koponyáját raknám be és valami kékesebb villámot

    ja és nem látom a bekarikázott R betűt szal
  • VRSDM
    #3890
    ja és annyi hogy a formát már most szerzői jog védi szoval, senkise akarja lelopni...
  • VRSDM
    #3889
    egy közeli ismerősőm egy céget csinál ( paintball - túlélőtúrák - stb, /jártasak a témában személyesen is/) és megkértek hogy nem csinálnék-e egy céglogot... a kitétel: " egy koponya melyből 3 villám tör elő 120°os szögben... a feladat feladva, én ezeket csináltam, vélemény bármi ( a szöveg meg a szineket csak tájékoztató jellegüek) minden fajta vélemény érdekel... !

  • VRSDM
    #3888
    ja megvan, bocs...
  • VRSDM
    #3887
    hogy tudom egy jpg.nek a "color mode"ját modosítani? hogy ne csak pl. szürkeárnyalatokat tudjak akalmazni??? FONTOS LENNE
  • Dichter
    #3886
    Milyen jellegű sérülés? Esetleg ha mutatnál egyet.
  • arnyek1000
    #3885
    Nem biztos hogy jó helyen teszem fel a kérdést de a következő problémám van sérültek nagyon fontos JPG képek mivel lehet vagy ki tudná estleg helyreállítani őket az építő jellegű válaszokat előre is köszönöm
  • Aquir
    #3884
    Sas :) Egyáltalán nem nagy cucc, csak átalakítottam kicsit darkosra :):)





  • Dichter
    #3883
    az árnyékot tedd közelebb, és használj valami vastagabb fontot. Olyasmit, mint az Impact.
  • Amse
    #3882
    ja értem.
  • akyyy
    #3881
    nagy fölfedezés, van ott egy csomó minden a PS-ban:D (amerika, 1492)
  • akyyy
    #3880
  • akyyy
    #3879
    loál
  • Amse
    #3878
    hm?
  • Met
    #3877
    így sikerült
  • DayWalker
    #3876

  • Dichter
    #3875
    Miért van így felnagyítva?
  • Met
    #3874
    nekem ez sikerült
  • akyyy
    #3872
    : O 1492
  • Amse
    #3871
    szal ha kész az új layer és ráírtál egy szöveget akkor kattints a szöveg réteg neve mellé 2x a rétegek palettán és akkor bejön a réteg stílus ablak.ott az árnyék az első lépés.
  • akyyy
    #3870
    help me.

    ezt szeretném megcsinálni photosog cs hunal, de ami ott vna leírva, már kicsit máshogy van a photoshop és már az első lépésnél elakadok. plz help
  • Crem
    #3869
    Photoshop angol&magyar

    Ez természetesen trial!

    Azt ne várd el senkitől, hogy itt valaki ad neked rendes licenszelt verziót!
    Lehet, hogy nem tudod, de egy közel 300.000.-ft os software-ról van szó!!!!
  • DjTsabee
    #3868
    légyszíves írjatok már egy helyet, ahonnan le tudnék szedni egy jó, magyar nyelvű photoshop-ot!
    köszi
  • DjTsabee
    #3867
    [szin=blue]VALAKI SEGÍTSEN MÁR LÉGYSZÍVES[/szin=blue]
  • Dichter
    #3866
    megveszed
  • hetfield1887
    #3865
    maradj az egyel régebbinél
  • Mik
    #3864
    Adobe Photoshop 9.0CS nem fogadja el az aktivációs kódot és ketyeg a trial.
    Mit is tehetnék.. ?
  • 12346
    #3863
    egyébként sztem jobban jársz egy angollal a túlnyomórészt angol tutorok miatt.
  • Darkboy
    #3862
    Oda van irva, hogy HUN -.-
  • DjTsabee
    #3861
    De azt honnan tudjam, hogy magyar, ha a dc-vel szedem?