17220
  • Csoder
    #5111
    filmek és sorozatok
  • Monoton
    #5110
    HAli!

    tudnátok nekem mondani jó font oldalakat!

    elsősorban filmek és sorozatok fontjait keresem, de jöhetnek a legjobb oldalak mindenféle font témákban!
  • acsati
    #5109
    megérdemlel
  • acsati
    #5108
    ja...
  • arsene
    #5107
    HÁT TEGYÉL MÖGÉ EGYET
  • VRSDM
    #5106
    tudok, innen szedtem. B A N N E R !!!

    NEON TUTOR... de használd már a bannert könyörgöm
  • modellmaker
    #5105
    egy pár van itt
  • acsati
    #5104
    tud vki olyan szöveg effektet hogy a betűk ilyen neonosak?
  • pako00
    #5103
    hi all ez király WORTH1000 én nem ismertem ha tudtok hasonló jó linket jöhet ezerrel :)
  • Lacee
    #5102
    oké, de mivel egy layerem van csak, ezért semmin nem változtat :)
  • arsene
    #5101
    ellenőrizd, hogy RGB-ben, vagy CMYK-ban dolgozol-e. jelentős az eltérés.
  • arsene
    #5100
    a layert próbáld állítani hard mix-re
  • modellmaker
    #5099
    Hogy tudok egy felületet mattá tenni? Hogy ne csillogjon mint disznó?
  • Monoton
    #5098
    :-O ilyetse hallottam még :DD

    sztem rossz a színbeállítás
  • ivjoe
    #5097
    tiff-be mentsd és állítsd be szépen a színprofilokat
  • Gladiator
    #5096
    és az mért van, hogy a Ps teljesen más színt mutat, mint amilyen amúgy. szóval pl csinálok egy lila szöveget, és ha azt mondjuk sima képnézegetővel nézem, akkor már szinte piros.
  • Monoton
    #5095
    Gyári beállítások visszaállítása :

    Indításkor tartsd lenyomva a Ctrl+Shift+Alt billentyűket!

    Megjelenő ablakban kattints az OK vagy Igen gombra!
  • Basic
    #5094
    Nekem is akadt egy kis problémám a ps-ban. Egyszerűen eltűnt a Filter->Render->3D Transform a menüpontok közül. Még nem találkoztam ilyennel. Tudtok valami megoldást a PS újratelepítésén kívül?
  • Basic
    #5093
    Fogalmam sincs. Nekem em volt ilyen problémám. A képeket akkorára nyomtatja, amekkora a photoshopban.
  • VRSDM
    #5092
    azt tudjátok hogyha egyszer lemérek valamit vonalzóval, és pont akkora vászont nyitok meg ps-ben akor a nyomtatásnál miért lesz más méret? (nyomtató progmrajában nem ynujtom a képet, hanem 1:1 méretbe nyomtatom... :S
  • VRSDM
    #5091
    én csak photoshop-osban ismerek ilyet... ( WORTH1000
    bár ezt szerintem sokan ismerik
  • SZilaJMaGGoT
    #5090
    Van itt valaki aki annyira unatkozik, hogy csinálna nekem texet egy RESIDENT EVIL "licker" modellemhez?? : / Privbe lehet jelentkezni...
  • kamasz
    #5089
    Sziasztok picit OFF!
    Van egy oldal ahol olyan rajzokat, illetve videókat lehet látni amiben Paint el készítik el a műveiket! Levoltam döbbenve mikor elösször láttam, de sajnos elveszett a link! Vlaki esetleg ismer(i) az oldalt/ ilyen oldalt?
  • Crazygirl
    #5088
    Koszi szepen.. :) Vegre egy ember aki erthetoen elmagyarazza a dolgokat :)
    Sokat segitettel.
  • VRSDM
    #5087
    jolvan sok a FLAME téma lezárva a lényeg hogy jo már :)
  • Aquir
    #5086
    azt hittem hogy talán azt már megnézted mielőtt ilyet kérdezel
  • VRSDM
    #5085
    ennyire N00B nak ne nézzetek már.. :D
  • VRSDM
    #5084
    megtaláltam, elvolt állítva valami gebasz... a fontoknál.
  • PESK
    #5083
    Lehet olyan típusó betűtipussal probálsz irni ami nagybetűs.
    Váltsál másik betűtipusra.
  • VRSDM
    #5082
    komolyan kérdezem...

    sőt ha kintről bemásolok egy nem nagybetüt aztis nagyra rakja át... :S nemértem...


    és nagyon kéne a segitség
  • Aquir
    #5081
    mert bent maradt a caps lock?
  • VRSDM
    #5080
    AMUGY NEKEM A PS MIÉRT IR CSAK NAGY BETÜKKEL???

    sry a caps-ért
  • VRSDM
    #5079
    vagy az is megoldás hogy amikor összeszeded a képeket amiket akarsz mindet ugy mikor körbemaszkolod a maszk beállításianl ( a file menüsor alatt) van egy ilyen hogy " FEATHER " ez azt szabja meg hány pixelnyit mosson el a semmibe, és igy maszkolod ki (vagy utolag a select menüben beállítod) akkor már átmosva teszi be a réteget és nemkell a rétegmaszkokkal foglalkozni... ezis egy megoldás válassz
  • artschiatwork
    #5078
    szép tut
  • Amse
    #5077
    -nem nehéz.ha már több layer-ed van akkor tudsz rájuk layer maskot rakni.(képen jobb alsó gomb) és az létrehoz egy kis fehér kockát a layer palettán a layer kisképe mellett(lásd kép)

    -ha ez megvan akkor a fehér kockára kattintva (ne csak a layert válasz ki hanem azon belül a mask kisképét is) tudsz rá festeni feketével i.. fehérrel.ami fekete az nem látszik, ami fehér az igen.

    -lehet rá ecsettel is festeni meg gradientet rárakni.az elmosáshoz vagy utóbbit válassz, vagy egy elmosott szélű ecsetet és rakd akkora átmérőre amekkora elmosás kell.

    -ha megnézed a képet akkor láthatod, hogy a gradienteknek több féle módját választhatod(pl: sima átmenet, vagy egy pontból halványuló.ezeket tudod a kép maskján alkalmazni és akkor szép átmenetet kapsz.



    az én képemen egy sima átmenet van ami látszik a layer mask kisablakában is és gradient tool-al csináltam.
    láthatod milyen hatása van a nagy képen.
  • Crazygirl
    #5076
    Udv.

    Szeretnem a segitsegeteket kerni mar megint :)
    Tudja valaki hogyan lehet olyat csinalni hogy van sok kep kulon kulon esugy osszevagni ahogy az alabbi kepen is van tehat hogy a kepek szele/hatara nem latszik, tehat ennyir homalyos...


    Legyszi irjatok le hogy miket kell csialni hozza mert nem igazan tudom :)
    Koszike
  • VRSDM
    #5075
    sztem ezis valamilyen gradinet-el van, csak legfeljebb több rétegen van más fajta... vagy valami sepckós módszerrel, próbálgatom énis de nem tökéletes bár majdnem jó, mellesleg sztem ez azért lett ilyen szép mert a kép balfele halál sötét alapbol ésigy világosodik és ezért lett ilyen szép
  • Lacee
    #5074
    szerintetek ilyen effektet hogy lehet csinálni egy sima fotóból? próbáltam a gradientet, de önmagában nem jó. van ötletetek?

  • krpsycho
    #5073
    Hali! Nem tudja vki véletlenül annak a tutornak a linkjét / oldalát ahol olyan képet lehet csinálni PS és ImageReady-vel hogy egy ilyen ajtó mozgás lesz a képen??

    (kcsbubi-nak is ilyen a neve) <-- ugy lett csinálva, csak elfelejtettem :D

    köszi
  • Atika :o)
    #5072
    koszi