17220
  • ProGabe #6595
    na várjunk csak,ugyebár imageready-ről van szó...
  • Czdano
    #6594
    ugye az lenne a lényeg h egymás után bizonyos képek 1 fájlban jelenjenek meg, de vmiért ha egy framet megváltoztatok a többi is változik! =(
  • Met
    #6593
    remélem minnél előbb kijön a full :)
  • Czdano
    #6592
    hali! animáciot szeretnék csinálni, de nemtudom hogy kell uj frame-t létrehozni! vki segitsen plz :)
  • ProGabe #6591
    mivel teljesen újra lett írva,villámgyors lett :)

    A szoftver rendszerigénye Macintosh-on: Mac OSX 10.4.8 vagy 10.5, 1 GHz PowerPC G4 vagy G5 processzor (Intel alapú Macintosh); Windows OS alatt: Intel Xeon, Xeon Dual, Centrino vagy Pentium 4 processzor, Microsoft Windows XP a Service Pack 2-essel vagy újabb javítócsomaggal, illetve az új Windows Vista. Mindkét platformon 512 MB RAM-ra és 1024×769 képernyő-felbontásra lesz szükség.
  • Met
    #6590
    rendszer igénye milyen? gyorsabban indul? most nekem a CS2 40 mp alatt kel életre, 3gigás P4 és 1 giga rammal
  • ProGabe #6589
    na,senkitől semmi vélemény?majd akkor én:az új(abb) kezelőfelület szerintem óriási,quick selection tool érdekes,de a smart filters,vááááááá,óriásiiiiiiiii!!!!!!4 nagyon még nem mélyedtem bele,de már ez a 3 dolog is,főleg a smart filters,elég nekem ahhoz hogy 1ből váltsak majd,bár ez alap...
  • Basic
    #6588
    Egy lehetséges mód az animálásra:
    Tutorial.hu
  • ivjoe
    #6587
    tutorial.hu, biztos találsz leírást. :)
  • kuks
    #6586
    Az oks,de hogyan kell?
  • ivjoe
    #6585
    Nézz szét vektorgrafika ügyben a neten. A bannerben van hozzá segédlet: nyolcadik fejezet.
    Mondjuk ez inkább az Adobe Illustrator és a Corel Draw szakterülete, de a photoshop is kínál hozzá eszközöket.
  • R0sc0
    #6584
    sziasztok!
    Remélem tudtok segíteni egy keveset photoshop ugyben :)
    Gondolom mindannyian ismerietek a magyar népmesékes desingt, vagy az m1-en látható desingot. hogyha valaki nem ismern akkor itt egy példa rá.

    szoval ehhez hasonlokat szeretnék csinálni photoshopban, csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Hogyha tudtk valami jo tutorialt vagy esetleg tippeket osztanal meg kérlek ccsak nyugodtan ird le :))
    ezer köszönet
  • Basic
    #6583
    Az Photoshop mellékprograma az ImageReady. Ezzel lehet animációt csinálni.
  • kuks
    #6582
    Cső!
    Hogyan lehet animációt csinálni a Adobe Photoshop CS 8.0-al?
  • Basic
    #6581
    Már fennt van a labs-on. Lehet tölteni!
  • Basic
    #6580
    Hát igen, sajnos még nincs ott link, pedig már szívesen húznám.
  • Amse
    #6579
    ófák, már azt hittem link :(
    (labs-on még nincs kint..)
  • Basic
    #6578
    Photoshop CS3 béta
  • Benc16
    #6577
    kösz!
  • acsati
    #6576
    Köszi szépen a segitségetek!
  • Crem
    #6575


    Ha lenne FAQ akkor most ezt betenném!:)
  • ivjoe
    #6574
    Első lépés: Megnézzük, a hópelyhet a szótárban. Úgy mondják, h snowflake.

    Második lépés: Ellátogatunk a mindannyiunk által jól ismert Google-re. Mert a Google jó, a Google szép és a Google a barátod. Vagyis még azt a fáradtságot sem kell megtenned, h ellátogass a Google-re, mert itt van a kereső a bannerban sok más hasznos linkkel együtt.

    Harmadik lépés: frissen szerzett ismereteinket kamatoztatva beírjuk a keresőbe, hogy mit szeretnénk.
    Mondjuk beírjuk ezt: snowflake brush
    Vagy ezt: photoshop snowflake brush
    Elég sok találatot fog kidobni, tudsz szemezgetni.

    Ha mégsem találunk nekünk tetsző ecsetet, még mindig csinálhatunk magunknak egyet.
  • Benc16
    #6573
    Nekem meg segítene vki abban, hogy olyan ecsetet nem tudtok ami hópelyhet ábrázol, ábrázolna... :P

    Előre is kösz!
  • Sland
    #6572
    Ezeket én is néztem.
    Meg ezt meg ezt. Még össze is lehet kombinálni a kettőt.
  • ProGabe #6571
    mondjuk EZT, vagy EZT!
  • autoszimulator
    #6570
    hát itt van egy kettő havas font...

    forstbitten wanker
    igloocaps
    almonte snow
    itt pedig egy egész gyüjtemény :D
  • acsati
    #6569
    én egy havas feliratot vmi jo betütipuusal szeretnék. tudtok ilyesmi tutorialt?
  • Sland
    #6568
    :DDDDDDDDDDDDD

    Kössz a tanácsot :)
    35-40-es korosztály számára lenne.
    Remélem hogy eszembe jut valami jó, amit meg is tudok valósítani
  • autoszimulator
    #6567
    például:
  • autoszimulator
    #6566
    hát sztem először gondold meg hogy ki(k)nek szeretnéd, milyen korosztály.. ettől függ sztem a hangulata.. idősebb korosztálynak talán a gyertyafényes, belső teres képek dukálnak, míg fiataloknak, a kinti, havas táj...

    vagy fogod a paintet és rajzolsz benne überbrutál karácsonyfát :D
  • Sland
    #6565
    Hello!

    Jön a karácsony, és arra gondoltam, hogy valamit alkotok ajándék képpen PS-sel.
    De nincs semmi 5letem, hogy kb mit csináljak.
    Képeslap? Vagy valami nagyobb kép? Vagy mi?
    Ha valami bonyolultabbra gondoltok, akkor arról van tutor?
    Csakmert nem vagyok egy giga spíler
  • Atika :o)
    #6564
    koszi
  • zsolesz92
    #6563
    innen
  • ivjoe
    #6562
    http://www.morguefile.com/
    http://www.sxc.hu/
  • Atika :o)
    #6561
    pl a www.adobe.com -rol le tudod tolteni a 30 napos verziot
  • Atika :o)
    #6560
    Sziasztok nem tudja valaki hogy honnan tudnak letolteni pl egy good year gumirol keszult oldalso felvetelt hogy lathatok legyenek a feliratok mekkora meretu stb hogy texturat tudjak belle kesziteni szoval minnel nagyobb kep annal jobb :) Elore is koszi
  • kuks
    #6559
    Hy all!
    Honnan tom letölteni a Photoshop-ot?
  • Breki33
    #6558
    Sziasztok

    Infinity TBold betűtípust keresném tud valaki segíteni?
  • modellmaker
    #6557
    jobb felső sarki kis ablak, Brushes fül.
  • neB
    #6556
    Valaki megtudn mondani holtalálom "brushes tab" ablakot amiben testreszabhatyuk brushjainkat? előre is kösz :)