17220
  • Kecskeee
    #10479
    Nagyon köszi a gyors segítséget, életet mentettetek :)
    Ez az smart object bevált, így nem romlik el a kép minősége sem, valamint már rájöttem, hogyan lehet gyorsan megcsinálni a dolgokat, így ez a leg1xrűbb megoldás, de azért köszi a többieknek is ! Örök hála:)
  • Atika :o)
    #10478
    de ha photoshopban akarod csinalni akkor jobbgomb azon a layeren ahol a kicsinyiteni valo kep van es convert to smart object ez arra jo hogy tudod kicsinyiteni a kepet de a minosege nem romlik megmarad az eredeti szoval ha osszenyomod utanna szethuzod akkor is szep marad.
  • modellmaker
    #10477
    Asszem én vmi EasyMosaic-ot találtam erre a célra, de lehet nem ez a neve. De tutkósan mosaic. :D Google viszont tudni fogja.
  • Falzone
    #10476
    Ezt a helyedbe nem Photoshoppal csinálnám, mert vannak kifejezetten erre a célra fejlesztett szoftverek, amiknél csak kiválasztod a képeket és automatikusan megcsinálja helyetted a műveletet. Keress rá Google-ben!
  • Kecskeee
    #10475
    Hali!
    Leszedtem a photoshopot, olyat szerettem volna csinálni, hogy 1 képre sok kicsi képet összezsugorítok.. egy fényképet szeretnénk ebből csinálni.. arra már rájöttem, hogy minden képnek csináltam 1 réteget, majd azokra raktam rá, és kicsinyítettem őket.. viszont az a baj, hogy a képek minősége romlik.. tiszta pixeles lesz.. ha esetleg utána át akarom őket nagyítani vagy vmi hasonló.. tök szar lesz a minősége.. 1 merő pixel az össze.. lehet ezt a műveletet úgy megcsinálni, hogy a beszúrt képek ne romoljanak?
    Légyszi minél előbb válaszoljatok.. holnap estére kéne, és még ki is kéne nyomtatni :)
    Előre nagy thx!
  • Falzone
    #10474
  • modellmaker
    #10473


    technikai infokban?

    komolyan, mintha nem szeretnéd hogy segítsünk :D
  • Dénes é
    #10472
  • modellmaker
    #10471


    részletekben?
  • Dénes é
    #10470
  • modellmaker
    #10469
    DE MIT ÍR KI?? omg -.-'
  • ProGabe #10468
    tömörítve (tehát amit az adobe.com-ról is le lehet szedni) kb. 5.5 giga, kitömve 8.5
  • Atika :o)
    #10467
    hat nalam ilyen nem volt nekem az volt hogy minden inditasnal kerte a serialt aztan talaltam ra megoldast. meg egy kerdes mekkora a merete a final master collection-nak???
  • Dénes é
    #10466
    help.

    el akarom indítani a CS4-et de nem megy mert hibát talált másnál ilyen probléma és a megoldás???
  • Atika :o)
    #10465
    koszi
  • Dénes é
    #10464
    megjelent már
  • Atika :o)
    #10463
    Sziasztok a CS4 mar megjelent hivatalossan is vagy meg csak jonni fog??
  • Falzone
    #10462
    Köszi szépen, valóban segített. Azóta megtáltosodott a PS. Neked is ez lehet a megoldás a problémádra, hali. #10427
  • NessieGraf
    #10461
    Idők mekkorára vannak állítva? Mondjuk a gif sebessége erősen gép, net és memóriafüggő. Szóval, ha megcsinálsz egy gift, legjobb, ha felteszed valahova, sürgősen kilépsz ps-ből, meg ilyenek, utána teszteled. Vagy akkor, mielőtt gifbe mentenéd megnyitod a böngészőben és ellenőrzöd az időket. Ha jó a ritmus, nem túl nagy a fájl, akkor jó, ne piszkáld. Ha van rajta szöveg, olvasható legyen időben is.
  • Jagumo
    #10460
    köszi szépen!
  • halmal
    #10459
    File->Automate->Photomerge
  • Jagumo
    #10458
    PS-ben hol találom a panoráma képösszeillesztőt? :)
  • halmal
    #10457
    Megköszönném. Email?
  • modellmaker
    #10456
    De a log fájl tartalmát nézed? Vagy a .gz-ét? Mert a .gz-t előbb ki kell csomagolni. Esetleg küldd el mailben, ha nagyon nem megy.
  • halmal
    #10455
    Számomra sajnos nincs:(
  • modellmaker
    #10454
    Ez egy nagyon jó kérdés...
  • theone91
    #10453
    A mostani logómnak is gyorsabban kéne mozognia...
  • theone91
    #10452
    Hiall! Miért van az, hogyha gif-et csinálok PS-ban, akkor az elmentett mozgókép sokkal lassabb, mint az előnézet még a PS-ban... Rosszak a beállítások?
  • csapdani
    #10451
    Sziasztok!

    Kezdő vagyok PS-ban, és arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy panorámaképen szeretném a mozó objektumokat elmosni (autók, emberek, amik amúgy csak félig, vagy többször jelennek meg a képen), hogyan csináljam? Motion blur-re gondoltam, csak az zavar össze kicsit, hogy ezt az effektet úgy szokás alkalmazni, hogy a céltárgy éles és a környezet van elmosódva. Hogyan lehet ezt megoldani fordítva? Köszi.
  • NessieGraf
    #10450
    Dehogy nincs! Aki nagy kerek szemekkel nézi, hogy mér nem lehet embernyelven is leírni, mi a gond. :D
  • modellmaker
    #10449
    A végén sincs semmi értelmes?
  • halmal
    #10448
    Megtaláltam. Okosabb sajnos nem lettem.:( Betű és számhalmaz az egész.
  • halmal
    #10447
    Köszönöm mégegyszer.
  • modellmaker
    #10446
    C:\Program Files\Common Files\Adobe\Installers\ itt kell lennie egy .gz kiterjesztésű fájlnak, ami a cs4 telepítéshez tartozik. Kitömöríted, abban van a log.
  • modellmaker
    #10445
    Nem tom. :D Én is azt keresem most. :D
  • halmal
    #10444
    Köszönöm. Merre keressem?
  • modellmaker
    #10443
    Akkor keresd meg a Setup.log fájlt. :) Abban le van írva, hogy mi a baja.
  • halmal
    #10442
    Critical errors were found in setup
    Please see the Setup log file for details.
  • modellmaker
    #10441
    Fel lehet tenni mellé. Mit ír ki?

  • halmal
    #10440
    Sziasztok. Érdeklődnék, a CS4-et fel lehet a CS3 mellé telepíteni, vagy azt törölni klell előtte? Telepítéskor hibát ír ki.:(