17220
  • NessieGraf
    #11239
    Nem találkoztam még azzal se, amit mondasz. Az mit csinál?
  • kifli
    #11238
    nem átméretezésre gondolok hanem kocsi áthelyezése egy nagyobb képre :)
  • kifli
    #11237
    hali valaki tudna nekem segíteni abban hogy ebből a képből egy 1280*1024-es hátteret csinál nekem?
  • Mike at home
    #11236
    Adobe ImageStyler-hez tudtok hasonlótan kényelmes és egyszrű szoftvert mondani, ajánlani?
    én máig nagyon szeretem, de sajnos csak az 1.0 létezik belőle, nem fejlesztették tovább, és nem támogatja a magyar nyelvet (más bajom nagyon nincs vele)
  • haki92
    #11235
    bemásolod a könyvtárába (Brush)
  • SrAta
    #11234
    benyitogatod őket egyenként a load brushnál avagy kijelölöd őket és megnyitás
  • DJ RX7
    #11233
    Üdv!
    Hogy oldom meg CS4-ben, hogy az összes brush-om egyszerre berakom a Photoshop-ba?
  • NessieGraf
    #11232
    Most ez gyári, vagy tanult dolog nálad? Ilyet még telefonon se, nemhogy itt.
  • Mirk
    #11231
    Vagy a torrentet.
  • Met
    #11230
    ha nincs pénzed használ Gimp-et vagy a Google-t
  • uiztu
    #11229
    Hello!
    Valaki megtudná adni a Photoshop 11(CS4-nek a szériaszámát? Nagyon nagy segítség kéne és nagyon megköszönném. Sajnos nincs pénzem megvenni. Ezért Kérlek titeket, hogy írjátok le ide a szériaszámát a Photoshop 11-nek. Nagyon köszönöm.
  • LSL
    #11228
    Most mé? megcsináltam neki v nem? Sztem nem sokan álltak volna neki, akármilyen könnyű
  • Chryst64
    #11227
    Sziasztok! Kaptam egy CS4 masterpakkot de az install sehogy nem akar elindulni. van valakinek otlete?
  • zolo
    #11226
    Uff neszójszám. Canvas size menüpontot még sose néztem Ps pályafutás alatt. Hiba volt, megoldás megvan.
  • zolo
    #11225
    Van egy fotóm. De én szeretnék az arányokon változtatni. Jelenleg szélesíteni a képet, úgy hogy mellékopizok részeket. A megnyitott kép oldalarányait (felbontását) hogy lehetne úgy változtatni, hogy az eredeti fotó nem változik rajta, hanem a plusz pixeleket fehér részként teszi mellé?
    Új kép nyitásával, pixelre pontosan , copyzva meg tudom csinálni, de egyrészt még nincs meg a kész ötlet, nemtudom milyen széles legyen, ezért egy ilyen dinamikus módszer lenne jó nekem. Van lehetőség ilyenre?
  • NessieGraf
    #11224
    Akkor maradok a CS2-nél. Alsó menü, meg egyáltalán, kedvelem, ha nem darabokból kell összepakolni az oldalt.
  • RAMyMamy
    #11223
    Az nincs benne, úgy emlékszem, hogy az Adobe Fireworksben van.
  • NessieGraf
    #11222
    Komolyan nem emlékszem, pedig valami módon látszik, mert amikor 100MB körüli psd mentése folyik tudom, hogy molyol és látszik.

    Más: aki CS3 és fölötte. Az IR bekerült a PS-be, de minden funkciója? Értem alatta nagy kedvencemet a "Layer based Image map area" és a kapcsolódó html/javascript készítést pl.
  • Mike at home
    #11221
    hát nem
    van olyan, hogy timing, no akkor kiirja a művelet végén, hogy mondjuk 15s - hasznos információ utólag :)
  • NessieGraf
    #11220
    Ha jól emlékszem, a fájl kerete alján mutatja.
  • Mike at home
    #11219
    Hali
    régebbi Photoshopokban volt valaha egy status bar, amiből lehetett tudni, adott müvelettel hol tart, kb mikor fog végezni. most a cs2-t nyüstölöm, és sehol nem látok ilyet, pedig nagyobb file-oknál igencsak kellene
    be tudom ezt kapcsolni vhogy? egyszerüen nem találom sehol
  • TopGun
    #11218
    Sziasztok! Kellene nekem egy kis segitseg: Champagne Gold, esetleg (csillogo,metal) szint szeretnek hasznalni, de nem tudom hol talalok hozza szinmintat amibol beirhatom a Photoshopba?
  • sgt anderson
    #11217
    köszöntem szépen, bejött :)
  • SrAta
    #11216
    avagy másolod a réteget filter blur és elmosod az egészet, majd quick maskot használsz és ráteszel egy körkörös gradientet
  • SrAta
    #11215
    filter/ blur/radial blur
    Zoomra állítod és akkora értéket raksz amekkora tetszik
  • sgt anderson
    #11214
    Üdv mindenkinek :D
    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom szépen úgy elmosni a kép széleit, hogy a kép közepére fókuszáljon az ember, mivel lehet ezt megvalósítani?
  • Rubio #11213
    Köszönöm a segítségetek! Működik!
  • Rubio #11212
    Köszönöm! Kipróbálom...
  • Mirk
    #11211
    Save for Web&Devices
  • Rubio #11210
    Köszönöm a választ! De...

    Azt megtaláltam, azonban amikor készítettem egy alap animált képet és el akartam menteni, akkor csak egy sima kép mentődött el (természetesen elötte kiválasztottam .gif-et). A tutoriálon egy optimalizált mentés volt látható, de én ezt sem találtam, és azért gondoltam, hogy ez lehet a baj. Azért nem értem a dolgot, mert a ps-ben az animáció működött.

    Akkor mit kell tennem, hogy el tudjam menteni az elkészített animációt!
  • modellmaker
    #11209
    Mert nincs már ilyen. Be lett építve PS-be. A Window menü Animation pontjában tudod előhozni.
  • Rubio #11208
    Üdvözlet mindenkinek!

    Abszolut kezdő felhasználó vagyok, de egyenlőre csak abban kérném a segítségeteket, hogy hol találom meg a cs3-ban az Adobe ImageReady-t? Vagy ezt külön le kell tölteni, vagy mit kell tennem, hogy rá leljek? Láttam egy magyar nyelvű tutoriált, abban magyar nyelvű cs3-at használtak (nekem is ez van), de én nem találom ott (máshol sem) ahol lennie kellene...

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • rooney8
    #11207
    Csak sikerült megcsinálni. Photoshop munkák topikba megnézhetitek :)
    Köszi mindkettőtöknek!
  • Monoton
    #11206
    http://www.tutorialwiz.com/terminator/
    http://www.tutorial.hu/dark-style-kep-keszitese/
    http://www.think-designs.com/tutorials.php?subaction=showfull&id=1084423562&archive=&start_from=&ucat=3&
    http://www.voidix.com/photoshop_skull_manipulation.html

    Ezekből rakd össze
  • rooney8
    #11205
    Na jó feladom. Egész idáig kerestem képeket meg próbáltam magamnak megcsinálni, de nem is találtam, meg szar is lett
  • rooney8
    #11204
    Ez jó ötlet :) Ez még eszembe se jutott. Köszi
  • haki92
    #11203
    nem könnyű ezt megcsinálni...figyi nézz pát olyan videót ahol arcot cserélnek ki...majd ezzel a technikával nem arcot hanem sebet vágsz át...vágod? ha nem érted leírom érthetőbben
  • rooney8
    #11202
    Üdv!

    Kéne egy kis help.
    Van ez a kép. És nekem olyan sebesülést kéne megoldanom valahogy úgy mint ezen a képen. Elkezdtem magamnak, de nem olyan lett, ahogy elterveztem :D Itt van az enyém
  • Mirk
    #11201
    Más ugyanezt a verziót használja amit én, és neki megy.
    Egyébként nem csak JPg-t tudok vele kezelni, eddig csak a szöveg nem működik benne.
  • Flamer
    #11200
    LOÁL:D! mekkoraparaszt:D