17220
  • Blasta
    #11279
    Szia

    Én nagyon szívesen megcsinálom neked, meg ilyesmi.
    Ha gondolod szólj, és küldök árajánlatot, de első blikkre olyan 15-20ezer forintba fog kerülni, meg ilyesmi.

    Szóval nagyon jól fog kinézni, fellesz izmosítva meg ilyesmi és alsógatyában lesz gigantikus izmokkal és nemi szervvel. Meg ilyesmi.

    Szia, várom válaszod meg ilyesmi.
  • Met
    #11278
    Te vagy az a kis pöcs aki a múltkor is itt verte a nyálát, hogy csináljunk neki ilyen képet ugye?

    Elmondom megint, a színész feje van rátéve egy izmos alak fejére, érted? Lassan is leírom, hogy fel tudd fogni. Nem a színész vézna karja van "felizmosítva".

    Még egy dolgot elmondok megint. Itt senki nem fogja helyetted megcsinálni. Tutorial oldalak, google stb.

    De mindenek előtt tanulj meg fogalmazni...
  • uiztu
    #11277
    Helosztok!
    Próbálom tanulni az ilyen képeket. De addig , ha csinálnátok pár képet az nagyon jó lenne. És én így tanulom a képeket csinálni. Mert hát más képet nem igazán találtam.Olyat, hogy valami filmsztárral Matthew Fox-szal csinálnátok ilyesmi képeket:
    http://forum.webpillango.org/index.php?action=dlattach;topic=7.0;attach=36;image
    http://flickr.com/photos/celebmuscle/1194930426/sizes/o/in/set-72157601592121367/
    http://forum.webpillango.org/index.php?action=dlattach;topic=7.0;attach=35;image
    http://flickr.com/photos/celebmuscle/sets/72157601592121367/
    Mert hogyha megnézitek a keresőben akkor tudjátok, hogy a valóságban nem így néz ki. Tehát valaki filmsztárt, hogyha lehet Matthew Fox képét felizmosítanátok? Olyan képet szeretnék ahol rettentő izmos. És, ha lehet akkor teljes alak legyen jó háttér meg ilyesmi. És gigantikus izmokat csinálnázok neki? Nagyon kérlek csináljatok pár képet. Tehát olyat ahol MAtthew Fox-nak gigantikus izmai vannak. És egy alsónadrág van rajta. És ha megtudnád még azt csinálni, hogy a nemi szervét megnagyobbítanátok. Meg ilyesmi. Nagyon jól nézzen ki meg ilyesmi. És tényleg nagyon kérlek segítsetek, mert nem nagyon akar senki sem segíteni. És tényleg nagyon jól nézzen ki és gigantikus legyen az izma. És olyan legyen a kép, mintha igazi lenne. És a képet nagyon jó minőségben legalább 960x480 képméretben, ha eltudnátok küldeni az [email protected] címre vagy ide. Nagyon kénének.
  • modellmaker
    #11276
    Tedd fel egy virtuális gépre. Ha ott elbaszódik, akkor sincs nagy baj.
  • kifli
    #11275
    nekem tetszik az elrendezé is jó mert az ikonok így nem lógnak bele sehol a kocsiba :)
  • Blasta
    #11274
    #11265?
    Senki?
  • RAMyMamy
    #11273
    Nincs ki szedve, csak kicsit átlátszóbb, nyisd ki a szemed. :)
  • LSL
    #11272
    Miről beszélsz? ki sem szedte, csak körbe van vágva.
  • RAMyMamy
    #11271
    Rétegmaszk.
  • Mike at home
    #11270
    nice, hogy szedted ki a falat az üveg mögül?
  • RAMyMamy
    #11269
    Tudok olyat is.
  • Mike at home
    #11268
    ja, azt hittem kivágtad szépen a háttérből
  • RAMyMamy
    #11267


    Nem a legjobb, kifli rendezte el így a képeket, psd-t elküldte.
    A lényeg, hogy neki tetszik.
  • Mike at home
    #11266
    feltettem ide
  • Blasta
    #11265
    Szisztok!

    Az adobe kiadott most egy komolyabb frissítést a CS4-hez.

    innen letölthető

    A kérdésem az, hogy ez a frissítés vajh csak eredeti verzióra megy fel?
  • Mike at home
    #11264
    lássuk az eredményt!
  • NessieGraf
    #11263
    Nem ismerem. Megnézném azért, de honnan vegyem?

    Valamikor egy 4-es photoshoppal kezdtem, net, könyv és tutorok nélkül. Aztán jött a 7-es, az még most is fent van, mert kedvenc mániáim egyikére a CS2 alkalmatlan, mivel minden szöveges réteget konvertálni akar. Van egy-két olyan fájlom, amiben 200 felett van csak a szöveges rétegek száma, azon meg kihal a CS, mint a dinoszaurusz.

    Az automatikus rétegkiválasztási lehetőség a 7-es shopban már biztos benne volt, a 4-esre már nem emlékszem. De ha kiválasztod a mozgató eszközt, akkor a menü alatt lesz egy csomó dolog. Elöl egy "füleskocka" utána a legelső az auto select layer, aztán az auto select group, aztán meg a show transform controls.

    A leghasznosabb volt számomra amúgy, amikor rátaláltam a kicsi fülekre a Photoshopban. Minden ablaknak van ilyenje. Meg kell nézni. Több dolog van oda eltéve, mint a menübe.

    A rétegek ablak se butaság, mert ott is van nem kevés varázslat. Az egyes rétegek esetében nem mindegy az ikonra, a szövegre vagy az azt követő jelekre kattintasz. Bal klikkel, vagy jobbal? Nyomsz-e mellé shift, ctrl, vagy alt.

    Igazából mindent a ps-ben csinálok, kivéve a js részt, mert azt IR-ben. Remélem egyszer lesz időm a Gimpet átnézni, mert a mozgó png nagyon piszkálja a fantáziám. A gif minőséget nagyon gyengének tartom. A js-hez is png-t mentek, ha nem mozog, inkább átírom a scriptben a hivatkozást.
  • RAMyMamy
    #11262
    Nincs mit.

    (Alap. )
  • kifli
    #11261
    itt is megköszönöm a háttért Ramy-nak nagyon jó lett :)

    (és ingyen csinálta...)
  • kifli
    #11260
    1280x1024 és sehol nem találok erről a kocsiról nagyobb képet :S
  • Mike at home
    #11259
    ismered egyébként az imagestylert?
  • Mike at home
    #11258
    "automatikus réteg kiválasztás funkció a mozgatáshoz" melyik eszközzel?

    az az igazság, hogy a cs-kben már van egy halom olyan funkció is, amit nem ismerek
  • Mike at home
    #11257
    erre már én is gondoltam
    5k+fa és mg számlát is adok

    :DD
  • NessieGraf
    #11256
    Tulajdonképpen nagyjából megoldott a dolog, mert a PS-ben van egy automatikus réteg kiválasztás funkció a mozgatáshoz.

    Én CS2-ben dolgozom, ott még él az IR, az megoldja a Javascriptet is, bár én a táblázatos szeleteknél jobban kedvelem a térkép alapú megoldást, amikor egyben van a kép, aminek egyes területeihez van a javascript.

    Az effektek két kattintásos rátétele nem megoldott. A stílusoké igen.

    Feltehetőleg az a progi is rétegekkel dolgozik, csak nem használja/használod a rétegek ablakot.

    CS3-tól, viszont a funkciók nagyja beköltözött a PS-be, a script részt viszont egy megint másik progi tudja. Nem jut eszembe a neve. Mondjuk nem is látom át az okát.

    Igazából egy dolog idegesít, hogy ahogyan bannerhez fel szeretném használni a scriptet, úgy sehol se tudom betenni. Ez viszont nem a script hibája szerintem. Ezzel szemben senki meg nem tudta még mondani, hogy mi a megoldás. Ha van ötleted szívesen veszem. A lényeg: alapból csak egy szöveg (pl webcím látszik). Onmouse stádiumban bejön egy mozgó .gif szakasz. Ha ezt önmagában megnyitom, működik, de sehol máshol nem sikerült még.
  • RAMyMamy
    #11255
    Mekkora felbontásban kéne?
    Majd lehet alkotok valamit...
  • kifli
    #11254
    naneee télleg?

    amit linkeltél az egy alap darab hasonlítsd már össze pls am nem y-onnal van simán silvia

    ProGabe
    tudom te csak pénzért dolgozol, szal te hagyd figyelmen kívül a hsz-em (de legközelebb majd odaírom)

    meg asszem nem is a megoldjuk neked pénért PS-ben topikba vagyunk, kértem egy szívességet van aki unatkozik pl és egy képet megtud csinálni szívességből, nem valami olyan húdenagydolgot kértem hogy csináljon valaki desinget weboldalamhiz vagy valami ilyesmi...
    persze ezzel nem azt mondom hogy rohadtkönnyű mert én pl nem tudom megcsinálni , de aki ért a PS-hez és használja is annak gondolom volt már nehezebb dolga is...
  • macleody
    #11253
    Nissan.
  • ProGabe #11252
    nem kéne összekeverni a topikot valami másikkal. ez nem a "megoldjuk neked Ps-ben ingyen" nevű topik
  • macleody
    #11251
    Ez egy Nissan Sylvia.
  • kifli
    #11250
    akk nemtom hogy megkönnyítem-e a dolgot ha adok több képet és abbol kéne összehozni egy épkézláp hátteret...
    ha egyszerűbb akk ezekből valaki csinál nekem egyet?





    bazz annyira tetszik ez a kocsi hogy valahogy át szeretném ültetni háttérnek szap pls sg pimp my desktop :)
  • kifli
    #11249
    mondom nemértek hozzá :D
  • RAMyMamy
    #11248
    Mit akarsz te azon égetni?:D (Szerintem rétegmaszk...)
  • kifli
    #11247
    am sötétitett üveget nem egyszerű? kis színégetővel vagy mivel? nemértek hozzá :S
  • kifli
    #11246
    és ennek konkrétan mi a neve?
  • Met
    #11245
    rákeresel a kocsi nevére tuti találsz megfelelő méretű háttérnek való képet
  • haslerkyy
    #11244
    sziasztok!

    http://gophernet.hu/users/zsatis/zsugonitsfotooriginal.png

    van ez a kép. egyik ismerősömnek kéne rajta csiszolni. mert kiszeretnék nyomtatni újra. emlék lennevalakinek,csak igy elég ramaty az allapota, en meg annyira nem vagyok pro hogy lent a gyűrősdést is eltudjam tüntetni. szóval aki tudnasegiteni megköszönném.
  • Mike at home
    #11243
    megcsinálhatbném akár, de nincs kedvem az üvegen átlátszó téglafal eltüntetésével kínlódni
  • kifli
    #11242
    az iagából lényegtelen min legyen a kocso a lényeg, az is jó ha olyan mintha egy fehér "szobában" állna
  • Mike at home
    #11241
    webes fejlesztő cucc
    van egy felületed, csak rádobálod a képeket, szövegeket, ezeket egymáshoz képest tudod elé vagy mögé tenni, kiválasztással mozgatni, méretezni, forgatni (nem kell bajlódni a layerekkel), 2 gombnyomáddal effektezni
    következő 2 gombnyomás, és javascriptes menüd is van, mindezt pedig táblázatosan kiexportálja neked html-be
    ősrégi de baromi gyorsan használnható, egyszerű és kényelmes
  • Mike at home
    #11240
    és hol a nagyobb kép, amire a kocsit rá akarod tenni