17220
  • imp99
    #11519
    thx !!! a másik 3-ra meg megtaláltam a megoldást
  • kifli
    #11518
    forgatni cs4-be úgy kell hogy edit->preferences->general->performance->eanble opengl drawing elé pipa
  • imp99
    #11517
    srácok vki meg tudja mondani h kell használni a featureket? mert nekem kb minden szürke :D:D:D pl a következők kellenének:

    Content-Aware Scaling
    Auto-blending of images
    Improved Adobe Photoshop Lightroom workflow

    illetve a legfontosabb h-hogy kell forgatni a képet? Ez azért lenne fontos mert digi-táblám van, mert most azt írja csak az opengl es engedélyezett doksikat lehet.


    Előre is köszi a válaszokat!!!
  • rinyavas
    #11516
    Okkés. :)
  • Mike at home
    #11515
    ez meg nem warez topik
    ha már warezolsz, old meg ahogy tudod, és ne verd nagydobra
  • rinyavas
    #11514
    :D Elsőt ismerem... És használtam is mielött ide fordultam. :) És csak ezt az Adobe Photoshop Elements 7-et találtam. Ez micsoda? Mert nekem a sima shop kéne semmi flanc. :D
  • Met
    #11513
    Első link
    Második link
  • rinyavas
    #11512
    Sziasztok

    Újra raktam a gépem és elveszett a shopom tudnátok adni egy letöltés linket. Előre is köszönöm. :)
  • böröczk
    #11511
    Haliho, ide is beírnám válaszra váró kérdésem.
    Szóval az alábbi videóról lenne szó, lényegében a klónozásának folyamata érdekelne lépésről lépésre, egész konkrétan az a része, amikor a srác kijelöli a Jolie kép egy szegmensét, majd átkopizza Jessicára. Eleve ez nem tiszta, hogy miképp viszi át minimális telítettséggel az adott részletet (milyen toolokat kell használni). Aztán persze a következő számomra érdekes lépés, hogy ezt a kis részletet hogyan nyújtja, formázza. Borzasztó hálás lennék, ha valaki tudna nekem segíteni, ugyanis én is hasonlóval szeretnék próbálkozni. tehát a video:


    [URL= http://pixeloo.blogspot.com/2008/04/jessica-rabbit-process.html]"untooning Jessica Rabbit"[/URL]

  • Cat 02 #11510
    Nem rég mintha valaki keresett volna makettes tutorialt
    http://www.visualphotoguide.com/tilt-shift-photoshop-tutorial-how-to-make-fake-miniature-scenes/

    http://www.tiltshiftphotography.net/photoshop-tutorial.php
  • ProGabe #11509
    nyomsz egy ctrl+j-t, ezzel a kijelölt területből létrehoz egy új layert
  • zitababa
    #11508
    HELP PLEASE!!!!

    Kijelöléssel próbálkoznék az Adobe photoshop cs3-nál, de nem megy...
    Ha gyorskijelölést használok, megjelenik a kijelölni kívánt szelet a képből, de csatornákba menti negatívba??????

    Hogy lehet elmenteni a gyors kijelöléssel kivágott szeletet a kép eredeti színeiben és nem negatívba jpeg formátumba vhová?????

    Lécci help mert hiába olvasom a most felrakott e-book tutorialst, ott nem írja....

    Biztos nem bonyrult, de én nem jöttem rá...

    zita
  • ReconW
    #11507
    Na még majd ezt megpróbálom.
    Kössz a segitséget.
    Hello
  • Met
    #11506
    Nyomtassa Paintből
  • ReconW
    #11505
    A dokument nem photoshoppal lett "hamisítva".
    Ez egy mindössze 4 mondatból álló igazolás,és a Paint-el lett 1 pár adat benne kitörölve majd ujrairva.
  • RAMyMamy
    #11504
    Látta azt mindenki, tudod, google a barátod!
  • Met
    #11503
    hátha nem láttad #11485

    nem warez topic
  • hungary27
    #11502
    hátha vki nem látta:#11484
  • Met
    #11501

    PS mint Photoshop, lehet nem vetted észre, hogy Photoshop topicban vagy?
    Milyen programban lett meghamisítva a kép?
  • ReconW
    #11500
    Be lett scannelve jpg formátumba és most simán csak a D meghajtón van 1 mappa nyitva ennek,onnan akarom kinyomtatni.
    PS alatt mit értessz?

  • Mike at home
    #11499
    jah szóval okirathamisítás
  • Met
    #11498
    De PS-ből akar nyomtatni vagy honnan?
  • ReconW
    #11497
    Én sehogy.Az egyik haver nyomná de se ő se én nem értünk hozzá.
    De abból a mappából amiból nyomtatni akarok ezt az 1 dokumentumot nem akarja ez a szar kinyomtatni.A többit simán sikerül de ez ami már át lett szerkesztve nem akarja.
  • Met
    #11496
    Te hogy nyomtatsz?
  • ReconW
    #11495
    A scannelt dokumentumban van 1 pecsét és az lenne a lényeg hogy benn is maradjon.De ez megvan oldva, csak nem akarja a nyomtató felismerni mert hiába akarom nyomtatni ezt az oldalt fel se ajánlja a dokumentumok közül amik a mapábba vannak.
  • passatgt
    #11494
    http://new.myfonts.com/WhatTheFont/
  • Mike at home
    #11493
    vagy ráeresztesz vmi karakterfelismerőt, már ha csak a szöveg kell
  • Mike at home
    #11492
    wow, van itt ingyenes betükészlet felismerés, mindjárt kérdezek akkor én is :)))
  • Mike at home
    #11491
    68 új üzenet, mi történt itt? :o
  • kifli
    #11490
    őőő biztos a nyomtaval akarsz nyomtatni? Nemlehet hogy Microsoft XPS Document Writer-van beállítva véletlen a nyomtató helyett?
  • kifli
    #11489
    ne a gépet csak a wint :D
  • Mike at home
    #11488
    66 új üzenet, mi történt itt? :o
  • ReconW
    #11487
    Hello.A problémám a következő,bescanneltem 1 dokumentumot jpg formátumba
    kijavitottam egy pár mondatot majd kiszerettem volna nyomtatani de nem sikerül.Anyomtató el se indul,de a varázslója azt irja kész a nyomtatás.
    Mit lehet tenni?
  • hungary27
    #11486
    a gépet?a-a
  • kifli
    #11485
    winreinstall, és akk megint felteheted ^^
  • hungary27
    #11484
    üdv mindenkinek!
    azt akarom meg kérdezni h nekem mostlejárt a photoshopom és mit tegyek hogy ujra jó legyen?ha vki privátbaelmondaná netán adna crack-et örülnék
    köszönom hungary27
  • szaturnusz82
    #11483
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni.Én nagyon kezdő vagyok ebben a témában,remélem tudtok segíteni!Szeretném az összes képeimet előhívatni,ami többnyire mind portré, csak sajnos vannak esztétikai problémái.Általában mindegyiknél nagyon csúnya a háttér,vagy csempe,vagy egy lekopott fal és más oda nem illő alakok.Azt akarom,hogy a képem mögött a háttér valami más legyen, egy szép háttér,vagy akár egy homogén felület,mintha műteremben készítették volna.Próbálkoztam azzal,hogy kivágtam a képemet és áthelyeztem más képre,de rettenetes lett,nem is tudtam rendesen kivágni,meg maradtak háttérmaradványok is (ez így elég bonyolult),szóval füstbe ment terv. :( Nézegettem tutorialokat,de még ilyet nem láttam,gondoltam megkérdezlek titeket,hátha tudtok segíteni.Előre is köszönöm!!Privit is írhattok!
  • LSL
    #11482
    téglalap kijelölővel kijelölöd a mondatot (bal felső sarok az eszközöknél). Kitörlöd. Betű eszköz, és beírod amit helyette gondolsz. ha nem megy, paintben is meg tudod így csinálni.
  • ReconW
    #11481
    Valaki tud nekem abban segiteni ,hogy 1 bescannelt szöveges doukumentumban ami jpg formátumban van hogyan tudnám a szöveget javítani?
    Vagyis 1 mondatot ujra akarok cserélni.
  • macleody
    #11480
    Szivesen :)