17220
  • ProGabe #11679
    ez már pszichológiai eset
  • hungary27
    #11678
    jó fej gyerek lehet
  • EK1TEP
    #11677
    Hali!

    Leszedtem frissítést a CS4-hez 11.0.1 lett a verziószám pár dolog javítva.
    Torrenten láttam fent frissítést ott írta hogy nyelvek is kerültek bele.
    Én leszedtem rendes oldalról ahova ki volt linkelve de nem tudom a nyelvet hol kell állítani és egyáltalán tett e fel magyar nyelvet..
  • macleody
    #11676
    Ajánlom figyelmedbe a Mass Effect topik eme hozzászólását.
  • RAMyMamy
    #11675
    Pedig úgy van, ahogy kifli írta. (Az SG írja sz@rul. :))
  • Chryst64
    #11674
    nem, mert nem azt irtak ki, hogy 8000 byte, az van kiirva 8kbyte!! amugy mit faragjak meg le belole? mar igy is szornyen ronda lett ahhoz kepest, hogy milyen volt.
  • kifli
    #11673
    igen mert nem 8kb hanem 8000byte a max, 1kb pedig 1024 byte 8kb pedig 8192byte, nem kell sokat már lefaragnod mert 7,8125 kb lehet a max :)
  • Chryst64
    #11672
    hmm tudom, hogy nem ide, de tokom tele van SGvel. 7,8 kb a gif amit fel akartam tolteni, es nem engedi, azt mondja tobb mint 8. Igy is le kellett mar faragnom belole. grrr azert sem fizetek VIPet
  • macleody
    #11671
    Ez se rossz.
  • kifli
    #11670
    igazából a kép 6óra 23perc alatt készült el és kb 30 órát gyakorolt erre a videóra
  • Met
    #11669
    nem mondtam, hogy úgy egyszerű, csak azért nem kell nagyon hanyatt esni az ilyenektől ;)
  • kifli
    #11668
    akkorsem egyszerű :)
  • Met
    #11667
    csak egy rajztábla kell hozzá meg egy kinyomtatott kép :)
  • kifli
    #11666
    jujj EZT most linkelték pixelcar topikba, nem ps de képszerkesztés :D
  • Met
    #11665
    Kedvenc barátunk most igaziból akar izmokat növeszteni, hátha az megy neki nem úgy mint ps-ben :D link
  • B0nFire
    #11664
    Ezt szerintem itt kérdezd meg. Van rá külön topic.
  • B0nFire
    #11663
    A PS-ben Pennel rajzolt Pathot a Path Selection Tool-lal (A) minden további nélkül át tudod húzni az Illustratorba - akár a tálcán keresztül is, és ott is path lesz belőle.
  • MANOWAR
    #11662
    Jaja Met azt csináltam....
  • MANOWAR
    #11661
    Nem akartam hogy bekeljen töltögetni ,így a többi default mellé raktam őket (Fractál brushs).De azért kösz.
  • Met
    #11660
    Program file-adobe-ps- és innen nem tudom, de ha rákeresel az abr kiterjesztésű fileokra akkor rájössz. Azt hiszem abr a kiterjesztésük, mindegy, olyan kiterjesztésre keress ami a letöltött file-nak van.
  • MANOWAR
    #11659
    Baah elsiettem a kérdést már megvan.
  • Chryst64
    #11658
    barhova teheted, majd onnan betoltod
  • MANOWAR
    #11657
    Helló!
    Kérdésem az lenne ha új brush-okat húztam le azt hova kell beraknom hogy a progiban használni tudjam?Köszi.
  • Mike at home
    #11656
    nem teljesen fotóbolt, de bízom abban, hogy van itt valaki, aki képben van a témában:

    tudnátok mondani egy tisztességes DVD authoring programot? amivel be tudok tenni introt a dvd elejére, normális menüt tudok csinálni, akár végtelenített videóval, fade out-tal, nem kell mindenáron mindegyik videót képpel együtt a menüben elhelyezni?
  • modellmaker
    #11655
    pedig van, a hatezrest lehet kettőbe váltani vele
  • NessieGraf
    #11654
    Ha egy kikerül, már gáz van. Börtönbe került az is, aki 3.000 forintosokat csinált a saját képével, mert valaki sokszorosította és vásárolt vele. Pedig eddig azt hittem, akkora ... nincs, aki ne tudná, hogy olyan pénzegység nem létezik.
  • kifli
    #11653
    végül penel megoldottam :D

    mode-nál kiválasztottam azt hogy color átállítottam 800pixelesre, és 2 kattintásból megvolt :)
    de azért kösz mindenkinek a helpet
  • yokel
    #11652
    ott a pont...
  • RAMyMamy
    #11651
    Szerintem legegyszerűbb kijelölni és egy Hue/Saturation Adjusment réteget, rétegmaszkkal rárakni.
  • modellmaker
    #11650
    azzon a rétegen amit fekete-fehérnek akarsz
  • modellmaker
    #11649
    desaturate - shift+ctrl+U
  • Met
    #11648
    akkor Image-Adjustment-Black and white
  • kifli
    #11647
    nemjó akk eltűnik amit kivágtam motor :S
  • Met
    #11646
    pl. Image-Mode-Grayscale

    normális ember angolt használ :DDD
  • kifli
    #11645
    mivel színtelenítem? :D
    angol a ps-em szal ha lehet úgy mond thx :)
  • Met
    #11644
    kivágod a motort, külön rétegre teszed és a hátteret színteleníted
  • kifli
    #11643
    van egy kép amin van előtérben egy sárga motor, és én azt szeretném hogy a háttér fekete-fehér legyen, azt hogy tudom megcsinálni?
    gyorsan kéne a help köszike
  • gaben9000
    #11642

    Köszönöööööööm. :D
    Nagyon szépen köszi!!!!!!!!! :D
    Frissítettem a videókártya driver-t és tökéletesen csodálatosan meseszépen működik :D

    Köszi! ;)
  • RAMyMamy
    #11641
    Pattern meg játszadozz a blending mode-okkal.
  • ProGabe #11640
    frissítsed a PS-t (adobe.com/downloads/updates) és a videókártya driverét is. nekem is volt ilyen, mostanában már nincs