62
Szal...
  • BBird
    #62
    http://abandonware.the-frenchkiss.biz
    1: regisztrál (free)
    2: ISO full megkeres
    3: rájön, hogy kell tölteni és tölt
    4: telepít és élvez.
    :-)
  • Lacc
    #61
    Keresem a Discworld Noir-t de nem lelem sehol :(
  • Sephi
    #60
    Ejjenek a DW fanok! :D

    En szombaton szereztem meg az osszes magyaroszagon kiadott konyvet :F
  • BBird
    #59
    Pedig az is egy kötelező darab.
    Első rész, letölthető innen.
    Ezen az oldalon fenn van amúgy a másik két rész is.
    Ha véletlen arra szánnád magad, hogy letöltöd az első részt a fenti linkről, olvasd majd el a readme-t, mert gondolom nem win95-t használsz. :-)
  • Flórika
    #58
    Igen, amúgy Discworld 2 is hatalmas játék, de az elsővel sajnos nem játszottam... ://
  • Flórika
    #57
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ... én is beírtam gugliba, hogy "Flórika", és egyből ki is dobta a blogomat!!! :DDDD LOÁL :D
  • Flórika
    #56
    Jézus... megtaláltad a blogomat is? :DDDDDD
  • BBird
    #55
    Hogy a témánál maradjunk, jó a discworld, bár én csak az első két részt játszottam, még a '90-es évek közepén.

    (amúgy offolva megjegyzem, mivel így is sokat offoltunk: google sok mindenre képes, azt is elárulta, hogy milyen minta van a pizsamádon. :-D)
  • Flórika
    #54
    Gyanús vagy Te nekem!!! :DDD
    Te engem ismersz valahonnan... :D NLC fórum? :PPP
  • BBird
    #53
    (Egyébként sikerült már lovardát és úszodát találni, na és fülbelövőt?) :-)))
  • Flórika
    #52
    Semmi gond!!! Akkor majd ebay-ezek...
  • Flórika
    #51
    Értem...

    Valamelyik lehetőség a sok közül, csak beválik.
  • BBird
    #50
    Most olvastam a többi hozzászólását... sajnos elkelt 04-09-22-én. Sajnálom!
  • Flórika
    #49
    Húúú, ezt is nagyon köszi!!!
    Remélem még nem adta el!
  • BBird
    #48
    Amiket most ajánlottam, egyiket sem én szerkesztettem. Csak unatkoztam, s gondoltam segítek keresni. Ha már 2éve (kb.) keresed. :-)
  • Flórika
    #47
    Dede, nagyon szeretem a könyveit *, már meg is néztem a linket.

    Te szerkeszted ezt az oldalt? (mármint nem EZT, SG-t, hanem AZT... )




    * Igaz, nem olvastam mindet...
  • BBird
    #46
    Még egy linket mutatnék, itt egy illető eladja eredeti játékait, s köztük ott van a Discworld Noir is, 1500Ft-ért. Ha szerencséd van, még nem adta el ezt a gyöngyszemet. :-)
    LINK
  • BBird
    #45
    Én a Blade Runnert halasztottam el mindig... :-(
  • BBird
    #44
    Terry Pratchett könyv nem érdekel? ;-)
    Letölthető könyvek, köztük Terry pár könyve. :-)
  • Flórika
    #43
    Igen, amikor még nálunk is lehetett kapni, pont nem volt manim, így elmulasztottam megvenni...

    Utólag persze nagyon bántam.
  • Flórika
    #42
    E-bayt megnéztem, köszönöm!

    Szerintem az lesz a nyerő...
  • BBird
    #41
    Látom már több, mint 2 éve hajkurászod. :-))
  • BBird
    #40
    Ha szerencséd van, akkor olyan újsághoz volt teljes játék, akik tartanak még régebbi számokat. Legalábbis én nagyon-nagyon régen tudtam régi számokat is venni, csak az elérhetőség kellett. Ha kevésbé vagy szerencsés, akkor az újság honlapján levő fórumban érdemes megkérdezni valakitől, hogy nem óhajtja-e eladni. :-)
    Vagy itt van még az ebay, megnézted? Ott figyel a PC CD-Rom verzió. :-)
  • Flórika
    #39
    De, persze, hogy megfelel...

    Node hogy tudnám én azt utólag megszerezni?

    1-2 éve... nos... az 1-2 éve volt. (Mit nem mondok, ugye??? :D)
  • BBird
    #38
    ebay esetleg?
  • BBird
    #37
    Volt 1-2 éve teljes játék az egyik játékmagazinban, tudtommal. :-) Az nem felel meg? ;-))
  • Flórika
    #36
    Ennél egy fokkal konkrétabb segítségre számítottam...

    Hidd el, már eléggé utánajártam a dolognak, és sajnos nagyon ritka játék. Még külhonban is csak a második kiadást láttam... (Amazon)

    (Nekem amúgy az első, szép papírdobozos kiadás kellene! :))

    USA-ban azt hiszem ki sem adták...

    DE arra gondoltam, hátha itt, az SG-n lesz valaki, aki esetleg eladná nekem a sajátját...

    ...a remény hal meg utoljára.
  • BBird
    #35
    Online játékbolt? Ha magyarországon nem is, biztos lehet rendelni külföldről, a megfelelő helyen, a megfelelő kártyával. :-)
  • Flórika
    #34
    Vajon a Discworld Noir-t honnan tudnám EREDETIBEN megszerezni (PC-re)?


    "Biztonsági másolatban" már megvan...
  • Sephi
    #33
    Nos a haver megszerezte nekem az erdetit de valami borzalom volt elinditani XP-en... valami masfel orat szenvedtem vele de vegul elindult :DDD
  • Sephi
    #32
    Hmm te jaccotad Xp alatt a DW2-est? Mert en feltelepitettem de kivag lezserul a desktopra :(
  • Sephi
    #31
    Hagyad man megvan havernak es az atpaszoja nekem :D
  • Sephi
    #30
    En is onnan akarom csak nem megyen meg az oldal.

    Azert akarom letolteni mert most olvasom a konyveket es mar egyszer vegig toltam de az regen volt es nem is tudam mit jaccok:DDD

    Most olvasom a Mozgo Kepeket ami Holivud-rol szol es tisztan emlekszem hogy a Discwolrd 2 ben ott volt Holivud :DDD
  • Rip
    #29
    Jááj, ez a Rip verzió!

    Bocs! A teljes is fent van valahol, azt is torrenttel szedtem le, de most nem megy a suprnova, úgyhogy nem tudom megnézni, pontosan honnan.
  • Rip
    #28
    Hali!

    Innen lekaphatod (Torrentes, de nekem lejött).

    DiscWorld 2
  • Sephi
    #27
    Megvan valakinek vagy esetleg tudgya honnan tudnam letolteni a Disworld 2 c. jatekot? A 2Cd-eset? :D
  • Sephi
    #26
    Kurva nehez. En most tolom es eddig keves logikus dolog volt. Igaz bar mind logikus (na persze ) de akkoris nehez :) Fene megtudta hogy sarkany leheletett ugy szerzunk be hogy felmaszunk a varos legmagasabb tornyara majd amiutan tukorrel szembe vilagityuk a sarkanyt az oda jon es elkezdni nezni hogy milyen szep :)))
  • fucko
    #25
    Ez egy iszonyat jo jatek emlexem mennyit rohogtem anno.Nosztalgiabol vegigtolom meg1szer,habar emlexem eleg nehez volt.
  • galocza
    #24
    nemtom, nekem az elejéről csak a sourcery van meg angolul, de feltett szándékom teljessé tenni a gyűjteményt. sajnos a fő beszerzési pont nagyon ellustult tp-ügyben (west end). thief of time maradt ki eddig, és nincs nekik + a készlet is stagnál 8(((
  • Sephi
    #23
    Az eredeti cimek elso harom reszhez

    The Colour Of Magic
    The Light Fantastic
    Equal Rites

    A Feet Of Clay a 18-adik a sorban :)

    Szal :)