167
Asztali DVD lejatszo
  • fistin
    #127
    az milyen az az optikai kábel? és sztem a divxesen nincs!! azon csak a hang kimenete, egy scart, és egy s-video csatlakozó van... szal ez a gondom!!!
  • izb
    #126
    a két cuccost optikai kábellel kapcsold össze.
    az valszeg van mindkét egységen
  • izb
    #125
    már ne is haragudj,de ebben mi a drága??????????????
  • fistin
    #124
    hi!
    az lenne a problémám, hogy:
    van egy asztali divx-es lejátszóm... ezen vannak RCA hang kimeneti csatlakozók, azaz az 5.1-es cumók, ide lehetne bekötni a hangfalakat! igen ám, csak nekem van egy házimozi rendszerem, samsung, és azon ilyen szögletes "2 lyukas" (foggalmam sincs milyen) csatlakozó van, ami általában házimoziknál szokott megjelenni..
    a divx-es lejátszón tehát vannak az audio, egy s-video, és egy scart csatlakozó.
    a samsung házimozin egy av out(scart), tv out (rca), és egy digital in (ilyet még nem hallottam :D )
    az lenne a kérdésem, hogy hogyan kössem össze a 2 lejátszót, hogy a divxesen dvd filmeket lejátszva is 5.1-es hangot kapjak!!

    elképzelésem: a samsung házimozit tv-vel vagy scarttal, vagy RCA csatlakozóval összekötni. aztán a samsungot összekötni a divxessel: samsungból digital in, divxesbe scart, vagy s-video.. csak nem tudom, hogy vane olyan, hogy az egyik vég digital in, a másik meg vagy scart vagy s-video :S

    nem tudom mennyire érthető amit most leírtam, ha én érteném a cumót, már össze tudtam volna kötni, és élveztem volna az 5.1-et :)

    nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni!!!
  • mikii
    #123
    Sziasztok. Van egy kis gondom,nem tudom elöcsalogatni a DTS hangot az erősítöböl (thomson dpl680ht),pedig a dvd (lg dvx9700)is tudja. Dig.coax kábellel össze van kötve,leírás szerint van beállítva. Ha valaki tud segíteni,azt megköszöném.
  • CSOCSO
    #122
    ilyen kell nekem:

    igaz jo draga:(
  • izb
    #121
    cdre írd ki,és rakd be a lejátszóba.
    Nem tuti módszer,viszont egy próbát megér.
    Ha ne adj isten elindul és frissíti magát,akkor ne hogy megszakítsd a folyamatot,mert különben elszáll minden.
  • urbijoe
    #120
    van egy orion 2400-as lejátszom és az a kérdés hogy tudok firmware-t frissiteni?
    találtam egy "P6M1AW__.rom" ilyen file-t de nem tudom mit kezdjek vele
  • [Jakuza]
    #119
    Es divxet, hogy fogsz megirni DVD-VIDEO projectkent ?
    Mivel az egy divx jatekos, siman kell olvasnia a DVD-re adatkent irt divx avikat.
    Na persze ha nem DivX QPEL,DivX GMC,XviD QPEL vagy XviD GMC-be van tomoritve a film, mert ezeket nem tamogatja.
  • Alf
    #118
    Megoldodott a probléma,mindent DVD-VIDEO projectként kell irni,úgy mindent visz.Semmi adat lemez vagy másolás project.

  • kiss73
    #117
    Hi!
    Vidd vissza gariban. Ez a példány eddig mindent bevállalt ('98 és '06 között írt lemezek, vagyis a VCD-től a DVD-ig minden).
  • reaper4
    #116
    akkor mér olyat veszel amire nincs "tapasztalat" ?????
  • Alf
    #115
    Sziasztok!Nemrég kaptam egy Hyundai DV-5-X711 tipusu dvd lejátszot,a CD-RW-t simán viszi,de a másolt DVD-k közt válogat,,LOAD-STOP-OPEN,ez a rakcioja.Tud valaki segiteni,mi baja lehet?Már probáltam többfajta dvd-re irni(Fuji,Traxdata még valami névtelenre is),de semmi.Mi baja lehet?

    Elöre is köszi!
  • MiloShee
    #114
    Senkinek semmi ötlet? :(
  • MiloShee
    #113
    Sziasztok! Nincsen sok tapasztalatom a DVD-lejátszók terén. Jelenleg egy LG DVX9700-asom van, és olyan problémám lenne, hogy az egyik filmen csak DTS hangsáv van és nem tudom rávenni, hogy ezt hozzábutítsa a TV-mhez! (Samsung WS-32Z306T). Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata az legyen szíves ossza meg velem! Köszönöm.
  • MiloShee
    #112
    A "guugli" az a legnébszerűbb keresőoldal (értsd:google) :D:D:D:D
  • Spangi
    #111
    Hát igen, mostmár én is.
    Viszont ez nem igazán segít a megoldásban. A karácsonyi ajándékot már ellőttem, autó lett belőle. A dvd vásárlás most egyenlőre pihen, inkább ezt kellene valahogyan rábeszélni a munkára. :)
  • Kövesdi A
    #110
    ezel amugy mire céloztál "guuglin"?? ez Hyundai !
    elég lene az is ha meg találnám a hivatalos oldalát de ha be írom hogy www.hyundai.hu az csak a kocsik jönnek ellő ugy hogy lehet hogy nnvs is ennek külön oldala ?
  • Kövesdi A
    #109
    tudom hogy nem nagyon lehet rá találni mivel aszem csk most került be az országba ez a tipus aszem ! de nem biztos
  • izb
    #108
    rákerestem a guuglin a lejátszódra azt nem találtam róla semmit sem:(
  • Kövesdi A
    #107
    hi nekkem egy Hyundai DV-5-X 711-es divx-es dvd lejátszom van és ha be rakok egy lemezt idáig 4 lemeznél csinálta ezt a 15-böl hogy ki írja hogy load aztán stop és ki adja a lemezt nem tudjátok mi a fene baja lehet hisz a többi 11 dvd is másolt akkor azoknál is ezt kéne csinálni szerintetek mi a baja ?
  • czky
    #106
    Nekem is Yamada 6700-asom van. Csak dícsérni tudom. Egyszerűen tökéletes.
  • izb
    #105
    Thomsonokról sok rosszat hallottam.
    Ismerőseim közül 2 emberkének van ilyen dvd lejátszója.
    Kényes a lemezre,a hold állására...
    Azt az utolsó 15 percet már nme tudja értelmezni megálás után azt hiszi vége van a filmnek ezért ugrik az elejére.
    Szerintem ne javítgasd hanem karácsonyra vegyél magadnbak egy Yamada 6700-as DVD lejátszót és ezek után gondod egy száll se lesz.
  • Spangi
    #104
    Sziasztok!
    Van 1 Thomson dvd-m, ami az utóbbi időben olyanokat csinál, hogy a filmek utolsó 10-15 percét nem játsza le. Azzal kezdi, hogy néha kicsit kikockásodik a kép, aztán nem sokra rá vissza ugrik az alap menüre. Ezt minden féle dvd-vel csinálja, bár a gyáriaknál ritkábban. A készülék bár másfél éves, gyakorlatilag szinte új, kb 10-20 filmet játszott le eddig.
    Tudnátok valami segítséget írni?
  • Kövesdi A
    #103
    nem tudja valaki hogy hol találko Firmware -frisitést egy Hyundai DV-5X 711-es dvixes DVD lejátszohoz ?
  • Kövesdi A
    #102
    vagy ki tudja lehet hogy az a baja hogy régi a firmware -e de nem tom hogy hol találok hozzá frisset ebe nem tudtok segiteni ?
  • Kövesdi A
    #101
    hi tud nekem valaki segiteni vetem egy dvd lejátszót HYUNDAI DV-5-X 711 es és az lene vele a gondom hogy a fekete szineknél vagy ahol árnyék van nem nemális fekete szin vagy árnyék van ha nem ilyen vibrálo pontok vagy valami olyasmi nem tudjátok mi a baja a kábelt már perobáltam de ugy is ugyan olyan a tv-é vel lehet a baj hogy esetleg az nem tudja mutatni ?
  • bfocus
    #100
    sziasztok!!
    SEGÍTSÉÉÉG!!!van egy philips dvp-630 as játékosom!szedtem már le régebben hozzá fireware-t és a régebbi divx-es filmeket viszi is,de az ujj filmeknél se felirat meg ráadásul ugy bekockásodik akép hogy semmit se látsz rajta!!!mit csináljak????előre is köszi a tippeket!!!
  • Kövesdi A
    #99
    a Firmware -os frissétésel mit frisssit a dvd lejátszon ? javul a minöség ?
  • Kövesdi A
    #98
    csak az a kár hogy nem támogatja a divx-et mert ezeket támogatja "CD-A, VCD, SVCD, MP3-CD, MP3-DVD, JPG-CD, JPG-DVD, MPEG2,
    MPEG4 (incl. subtitle (SRT/SUB)) / Advanced Simple Profile,
    VCD, SVCD, DVD, OGG, WMA"

    amugy a milleniumrol mint márkárol mi a véleményetek ? MN9601 EZ a tipusa !
  • Kövesdi A
    #97
    ez a bolt budapesten mere felé található ? vagy ez csak olyan neten keresztül lehet !
  • czky
    #96
    eBolt
  • Kövesdi A
    #95
    nem tod hogy hol lehet kapni és még is menyiben én ugy 15000 ben gondolkoztam !
  • izb
    #94
    Régebben talán igaz volt,de manapság,ha nem raknak bele minden szír szart a nevesebb gyártók is,akkor nem tudják eladni a lejátszójukat.
    Igy ők is törekszenek,hogy belekerüljön minden.
    Én ezek fényében is inkább a Yamada 6700-as versenyzőt ajánlom.
  • Kövesdi A
    #93
    hi tud nekkem valaki segiteni keresek egy dvd lejátszót lehetöleg támogasaa divx-et !
    de a sogorom szerint a jó márkásjú DVD lejászok pl Panasonic.Jvc.Sony meg a hasonlo márkák nem játszák le a másolt dvd .ket mert ő azt valja hogy a leg ólcsobb dvd lejátszót kell meg venni pl Orion ami a legalapabb hogy az biztosan le fogja játszani a másolt dvd ket ehez mit szoltok igaza van a sogoromnak ?
  • Big Daddy
    #92
    Helló! A #89-re valaki?
  • Big Daddy
    #91
    Nekem grundig van az lejátsza gond nélkül.
  • mrkox
    #90
    Hali!

    Szerintetek, egy divx-es asztali lejátszó lenyomja az MPEG2-t? Mármint, ha nincs SVCD-be alakítva, hanem csak simán az mpeg fájl rajta egy dvd lemezen.
  • Big Daddy
    #89
    Sziasztok!Nem tudná valaki megmondani,hogy a Sony DVP-NS 330 típusu asztali dvd-t hogy lehet resetelni?Néztem google-val de az én angol tudásom kissé hiányos.
  • Ramore
    #88
    keress hozzá firmware frissítést a neten, az biztosan megoldja a problémádat. amennyiben sikerült találnod, akkor egy új újraírható cd-re felírod (DAO) módban, véglegesen lezárva a cd-t, majd lejátszóba berakod és ha minden jól megy, akkor magától megcsinálja a frissítést.