40
Ki mit tud róla?
  • Redfox
    #40
    Anno, egy-két éve volt 5-6 rugó, nemtom most mennyi lehet, értelemszerűen ennél kevesebb, kb. 2-3 rongy szerintem.
  • Deqwator
    #39
    Mennyibe kerül egy kábel a telohoz?
  • Redfox
    #38
    Én már megnéztem régebben is.;)
  • BubaMester
    #37
    nem oldalat ,hanem oldalam..
  • BubaMester
    #36
    Akinek ilyenje van annak érdemes megnézni az oldalat. Az ország legnagyobb Siemenses oldala ,elsősorban MC60-hoz. Több mint 19000 látogató és a fórumban az MC60 topic ma érte el az 1000. hozzászólást.
  • moni
    #35
    ja fiacskám bejön...egész nap hozzá se szólsz...:(( bizti nagyon szomorú
  • Redfox
    #34
    Nekem nagyon bejön, ez a lényeg!:D
  • Blasta
    #33
    Suxtelo :-)
  • Redfox
    #32
    Sexi!:), a 9-es hozzászólásban van kép.
  • Breki33
    #31
    milyen teló is ez?
  • Redfox
    #30
    Mint állat, de nem lehet hozzá adatkábelt kapni, végigjártuk egész plázát, és csak a westel shop volt, ahol mondták, hogy hétfőn lesz.:(
  • Breki33
    #29
    büszke rád
    működik még a telcsi? P
  • Redfox
    #28
    Wazzeg minek írod be minden topicba, ahol vagyok?
  • moni
    #27
    redfox a bátyám!
  • Breki33
    #26
    mit? P
  • Redfox
    #25
    Csodálod? Nagyon állat mobilka lett ez az tuti, mindenkinek csak ajánlani tudom.
  • Breki33
    #24
    miaza redfox? :-)
  • moni
    #23
    ...ja, én mondjuk westeles vok, a bátyám most kapta meg a mobilját (redfox) és egész este csak azzal volt elfoglalava....
  • Breki33
    #22
    mindegy ezek úgyse érdekelnek
    a voda tarifa a legjobb
  • Redfox
    #21
    Nem.:)
  • Breki33
    #20
    Domino az nem Pannon?
  • Lacee
    #19
    #9 kép alapján tuti van Westelnél is, hacsak a DOMNO csomag nem azt jelenti... :)
  • Breki33
    #18
    köszi
    más szolgáltatónál nem kapható?
  • Lacee
    #17
    én 39900 HUFért vettem, DJucie kártyás (magyarul Pannon :D)
  • Breki33
    #16
    mennyibe kerul?
  • Redfox
    #15
    De én igen.:)
  • moni
    #14
    na senki nem ír??????
  • moni
    #13
    szerintem is sexy mint a reklámtáblján :)
  • HuAn82
    #12
    Nekem is tetszik!
  • moni
    #11
    na látjátok :)
  • FtranX
    #10
    ez tényleg jól néz ki!
  • moni
    #9
    Sztem jó a mobil, meg jó hogy lehet vele fényképezni is, bár eredetileg a mobiltelefon fogalma nem erre a célra szolgál....na nesze egy kép róla: :)
  • Redfox
    #8
    Hát nekem ezelőtt egy Nokia 6150-esem volt, ami pár éves, ahhoz képest ez nekem egy álom, és örülök neki. Egyébként köszi a véleményeket!
  • cSuwwi
    #7
    Nekem sincsenek tool yo tapasztalataim róla, de azért ne keseredj el, jó kis telcsi ez, el lehet lenni vele egy ideig.
  • Taranov
    #6
    De egyébként nehogy úgy értsd, hogy leszólom, amit kapsz karácsonyra, hisz egy 3410-est is kitűnően lehet használni pedig az végképp nem nagy durranás :))
  • Taranov
    #5
    Szerintem zárható a topik, mert nincs minden készüléknek külön topikja, a hardware-ekkel ellentétben a mobiloknál ez a szokás.

    MOBILTELEFONOK című topik

    Egyébként szerintem ez olyan csicsás telefon és olcsó is, nem nagyon tetszik, szerintem igénytelen. Kijelzője rossz minőségű, egyebet nem tudok, de szerintem vannak sokkal jobbak, függetlenül attól, hogy ezt nagyon reklámozzák.
  • mikike
    #4
    az egyik haveromnak van, szerintem szar, idóta a billentyűzete és a kezelése
  • Tikal #3
    hát ez megér egy topikot, mármint a nyitoja hogy mennyire
  • Redfox
    #2
    Azért ide nyitottam a témát, mert nálam nincs új téma nyitása gomb a mobil hírek fórumában (lehet, hogy nem is kell lennie.:D). Szóval van valakinek ilyen,. vagy tud róla valaki valamit? Valszínűleg ilyet kapok karácsonyra, csak érdekelne milyen tapasztalatok vannak. Előre is köszönöm mindenkinek!
  • traXion
    #1
    Jól néz ki!