4144
  • antijedi
    #1823
    azt is reméljük :)
  • [Jakuza]
    #1822
    Marmint nem csak a hungs.hu, hanem egy csomo magyar szerver. :P
  • antijedi
    #1821
    tényleg netes gameban is lehet ilyen galactic conquest vagy mi hogy bolyogkat foglalnak egymástol a hadakozó felek? :)
  • antijedi
    #1820
    akkor nincs, de reméljük majd lesz :)
  • [Jakuza]
    #1819
    Meg nem.
    Szal nincs. :PPPPP
  • antijedi
    #1818
    még nincs hacsak hungs.hu el nem indult :)
  • Lifeforce
    #1817
    Van Magyar szerver?
  • Lifeforce
    #1816
    Bocs nem olvasom végig,és lehet már volt róla szó.
    Kijött ma a dedikált szerver, már teszem fel a hungs.hu-ra.
    Beállítom, és már mehettek is. (tört)
  • MrTressy
    #1815
    hát sajna nem lehet win2k3 alatt remoteból dedikált szerverr futtatni :(.Pedig 100as kanóc lenne alatta :o
  • MrTressy
    #1814
    localhostra kell irányitani a auth szervert és akkor öneki van obi van kenobi host.sam nevü fileba kell bepötyögni csak tudni kell az auth szerver cimét ez egy rakat gémnél müxik q3 wolf stb és nem kell várni semmiféle szerver crackre hasonló elven müködik ua ez linux alatt is
  • Serpa
    #1813
    shit.
    :(
  • NeoMaN
    #1812
    ez nemaz... :)
  • Ferro_TwL
    #1811
    Muxik megint:)
  • Serpa
    #1810
    kinnt van.

    PC Game Dox StarWars Battlefront (c) Lucasarts *Private Server Patch* VENGEANCE 01x05 MB 8.7
  • NeoMaN
    #1809
    space aztán megint space
  • haxoror
    #1808
    asszem ugrás kétszer lenyom és másodjára nyomva tart
  • Ferro_TwL
    #1807
    Nalam is ez van. 1 oraja meg vigan jatszottam (vol tegy jo kis dedicalt server galatic civil war neven futott 24 jatekos es jo Ping, hu de allatt volt a Hoth-i csata:), most meg fagy amikor join-ra klikk, ha server lista bejon esetleg akkor a Refesh-nel all el:(
  • BlackShadow
    #1806
    csao, tudja vki h h kell repülni a jetpackos klonnal? :)
  • HoTDoG
    #1805
    Óó nemár... Tegnap este a WCO szart be, elkezdtem tölteni reggel, de a szerelő kihúzta a gépet, így nem jött le délutánra, aztán egész délután szarakodott a letöltés, még mindig nem jött le... Ráadásul most olvasom, h este sem lesz jó. Már csak ez az auth dolog kellett, komolyan.
    Remélem nem kellesz használni GIT-et, vagy BattleNet-et a játékhoz, mint anno a Splinter Cell:PT-ben... Akkor el is áshatjuk.
  • genRob
    #1804
    Hali!
    Nemtom volt e már szó vmi irc szobáról, de nem akarok vissza olvasni. Szal van vmi magyar irc szoba?
  • radeer
    #1803
    Szerintem tuti bekapcsoltak,aktiváltak valami master server-t ami figyeli a key-t, tehát innen obi-van-kenobi...bár lehet majd lesz megoldás, mittom valami hack .dll vagy valami..innen csak várni kell :) vagy venni
  • istvan03
    #1802
    Gyüjtők, figyelem ! Eladnám eredeti, gyári Star Wars játékaimat ! Mindegyok kitűnő állapotban van, nagydobozosak !
    Ezek:X-Wing Alliance, X-Wing vs. Tie Fighter, Rebellion, X-Wing Collectors, Galactic Battlegrounds Saga, Jedi Knight 1+küldetéslemeze.
    Emilcímem:macilaci03(kukac)freemail.hu
  • Tatyla
    #1801
    Most próbáltam én is fellépni egy-két serverre de mostmár cd kulcsozik!
  • szgt
    #1800
    Megtaláltam, hogy miért töltött lassan. Valahogy bekapcsoltam a hangoknál az Effect-et - és nekem alaplapi hangkártyám van. Amint kikapcsoltam, azonnal gyorsabb lett. Elég marhaság.
  • antijedi
    #1799
    lehet de nekem már akkor is ezt cisnálta amikor nem volt auth... :)
  • haxoror
    #1798
    na végre megvan a game de indítás után a loading csak egy pillanatra villan fel aztán visszazuhan az asztalra az egész :(
    mit rontottam el?
  • NeoMaN
    #1797
    visszakapcsolták a atuho.servert mondom....
  • antijedi
    #1796
    ki... :)
  • Since
    #1795
    nekem meg cd key hiba miatt nem enged fel serverre, pedig generátorral van :-) erről ennyit
  • NeoMaN
    #1794
    mostmár nálam is. lehet elindították az ellenörző servert...
  • Blasta
    #1793
    Minnyá hányok
  • JohnnySmith
    #1792
    Nálam szintén!
  • NST Wolund
    #1791
    Nálam úgyanez van, amikor Internet --- Join lenne valószínűleg GS re menne ki, akkor fagy -- nem válaszol .. eddig ment kb. fél órája van ez a szopás .....
  • Hmuda
    #1790
    Semmi csak erősen capslock-buzi volt és izomból szövegelt össze vissza minden hülyeséget. :-)
  • NeoMaN
    #1789
    tűzfalon kiengedted a gamet? :)
  • Serpa
    #1788
    egyébként ma jelent meg a játék, odaát.
  • antijedi
    #1787
    viszotn nálam ez lesza gond, képtelen beloginolni gamespy-ra, kurva gamespy mindig is ellenszenves volt... :/
  • Serpa
    #1786
    naa.
    most már ezt is tudom.
    :-)
  • antijedi
    #1785
    de, az csak attol fvane gamespy accod...
    semmi köze a cdkeyhez, nekem is van gamespy accom vagy 3 :)
  • Serpa
    #1784
    tört oda be sem tud, nem ?
    :p