4144
  • Checkerboy
    #3503
  • MrChef
    #3502
    Tatooine - ha az eredeti írásmódnál akarunk maradni.
  • Tom Tom
    #3501
    jóesetben 48kb/sec de 3.45kb/seccel tölti le.
    Reggel volt egy kis időm és letöltöttem egy 1.01es peccset ami klrte a Cracket amit most töltök szerencse hogy csak 1,valahány mb.
    Na szóval Fater megcsinálta a netet a másik gépre szóval ha valaki csinálna 1 szervert játszhatnánk.aki csak be akar lépni egy már létező szerverbe kell valami IP-s hülyeséget csinálni?
  • Checkerboy
    #3500
    ja és a tatooint nem u val írjuk :D
  • Checkerboy
    #3499
    Én meg arról beszéek hogy qrva gyorsan jött le ;)
  • ponty1
    #3498
    Az 1.2 es verzióról beszélek ami ugye még tartalmazza a tatuinos pályát + a multiban 1 2 dolgot . Én arról beszélek ami kb 150 mega!!!
  • Checkerboy
    #3497
    Ti most a 1.2 versiorol beszéltek ??? vagy a mappákról nekem az 1.2 versio lejött 10 perc alatt ha arra gondoltok ;-)
  • ponty1
    #3496
    Az tényleg elég gáz ha 18 óra alatt töltené le !!! Nekem le jött kb 2 óra alatt , (és még én panaszkodtam hogy egykicsit gyorsabb is lehetne , akkor úgy látom semmi okom a panaszkodásra ). Telefonos neted van ? Nekem is az volt de hát bekötötték má végre ide is azt a nyomorék kábeltévét és mi beköttettük vele a netet is úgyhogy buék !!!
  • Laky
    #3495
    milyen neted van?
  • Tom Tom
    #3494
    Vaazzeg az a 1.2!!!Ugye nem csak azzal mennek a pályák?Ha igen akkor a franc egye meg 18 ÓRA alatt töltené le!!!Nem lehet valahogy letöltés nélkül neten mondgyuk agyon tömörítve vagy tudja a franc..
  • Checkerboy
    #3493
    probléma megoldva
    következő
  • Checkerboy
    #3492
    aztmondtad h lehet gungannal menni
  • Checkerboy
    #3491
    Naná hogy van msn cím [email protected] de ne zavarodj bele a német dumákba mármint a motte vagy mi a fene
    Németből jöttem haza ;)
  • ponty1
    #3490
    Van msn messengered checkerboy ? Mert azon könnyebben lehetne dumálni !
  • ponty1
    #3489
    Melyik pálya nem megy checkerboy ? Mert én tudok segíteni mert volt 1 2 pályával gondom de meg tuttam oldani utána.
  • ponty1
    #3488
    A gunganos pályának a neve: 17. Naboo: The Phantom Menace (Final Beta Map)
  • Checkerboy
    #3487
    ponty melyik pálya az a gungannokkal ??
  • Checkerboy
    #3486
    Nem megy lol
  • Checkerboy
    #3485
    Mondd azt h az a naboo entcounteres pálya az amiben vannak a gunganok ugye??
  • Checkerboy
    #3484
    Megtaláltam a mappákat ;) még előbb mondták hogy az egyik pályán lehet lenni Gunganokkal melyik az??
  • ponty1
    #3483
    Na jó , feladom , én ehhez hülye vagyok , ez a link se lett jó . Talán erre menjetek rá : http://www.lucasfiles.com/index.php
    s=&action=download&id=997&agree=true
  • ponty1
    #3482
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ má megint el..sztam a linket , bocs, itt vannak
  • ponty1
    #3481
    Itt a fegyverek vannak ...
  • ponty1
    #3480
    És még valami , ha valaki akar pl. a mesterlövésznél a kisfegyver helyett klónrohamosztagos fegyvert vagy olyan jet trooper katonát amelyiknek a repülőkéjéből nem fogy ki az üzemanyag és olyan haláldroidot aminek nem fogy el soha a palyzsa csak ha ki nem lövik akkor ezt nézzétek meg és töltsétek le :
  • ponty1
    #3479
    Na ez már jó. Ajánlott letöltések:
    5. Italia v0.85
    8. Kashyyyk: Wookieeland 1.0
    9. Naboo: Encounter (v2.0)
    11. TAW Race aka Jawa Graveyard
    13. Hoth: The Big Battle
    16. Geonosis: Battleground
    17. Naboo: The Phantom Menace (Final Beta Map)
    22. Tatooine: Jundland Wastes

    Én csak ezeket ajánlom !!! Amúgy én leszedtem az összeset de a többinek nagyon szar volt a grafikája és a pályák nagyon rorosszul voltak megtervezve és még nem 1 két baki volt benne !!!
  • ponty1
    #3478
    Hoppá , tényleg , akkor majd talán ez ...
  • Checkerboy
    #3477
    Laky az a link nem mükszik ;)
    Ja egyébként isten éltessen sokláig engemet névnapom van ma ;)
    Hol van az a 27 pája
  • Tom911
    #3476
    megtettem, számomra csak annyi esett le, hogy le kell tiltani egy portot és kész ennyi lenne csak?
  • Laky
    #3475
    olvass vissza
  • Tom911
    #3474
    Sziasztok, hogyan indíthatnák olyan servert amire tudnak a biztonsági másolatosok(1.12) is jönni, ha ez egyáltalán lehetséges?
  • Laky
    #3473
    háh
    mostmeg sw: republic commandoval nyomom
    de azért a battlefrontot sem hanyagolom el :))
  • Tom Tom
    #3472
    Ok kösz
  • ponty1
    #3471
    igen azért van !!! mert az 1.2 esben van egy olyan mappa a gamedatában hogy add on és oda kell betenni a pályákat ! A halálcsillag tök égés !!! A geonosis , nabboo , wookiland , hoth sztem a legjobbak !!! V ki töltse má le és dumáljunk róla !! Az eggyikben lehet menni gunganokkal is és van vagy 5 fegyvere !! még aknavetős is van !!!!!!
  • Tom Tom
    #3470
    Hmmm megpróbáltam valami fegyverkoregáló javítást felrakni de ami után kérdezte hogy hova rakjam beállítottam a helyes izére majd azt írta ki hogy ismeretlen valami.Lehet hogy azért van mert nincs 1.2-m?
  • Tom Tom
    #3469
    WOW halálcsillag..Jól hangzik Nem biztos hogy letöltöm mert lassú a net meg ma drága de kösz!
  • ponty1
    #3468
    Itt van 27 új pálya töltsétek le - szerintem -
  • ponty1
    #3467
    4 mb tól egészen asszem 40 ig vannak !!! Szerintem csak a naboo-s pályát töltsd le mert a többi elég gagyi . Én az összeset letöltöttem de utánna ki is töröltem mert nem tetszettek . a pályákat a gamedata , add on -ba kell betenni. A legnagyobb égés sztem a halál csillagos !!! A nagyon szar .
  • Tom Tom
    #3466
    Ja azthittem nem csak egyedül játszol
    Az az oldal szép csak murva régi
    Mekkorák azok a pályák?(Mb)
  • ponty1
    #3465
    Háááát !!! Így hogy jáccottam is vele hááát nem vaok elragadtatva de azé a nabu az elmegy !!! A többi az elég szarocska !!
  • ponty1
    #3464
    kössz TV !!! sztem jók lesznek a pályák !