4144
  • Bandew
    #59
    De hát végülis nézd meg a Battlefield-et. Annak se valami szép a gráfója. Jó, tudom az már régebbi, de nagyvonalú csapatmultis játéktól nem lehet sokat elvárni megjelenítés ügyileg.
  • Bandew
    #58
    A robbanás szerintem okés, a növényzetből meg sok van, hisz ez egy egész erdő.
  • Braveheart
    #57
    De nézd pl. az 50-ben meg az 52-ben a robbanásokat meg a növényzetet!
  • Bandew
    #56
    Szvsz teljesen rendben van. Nézd meg a vizet a #50-ben!
  • Punker
    #55
    mit?
  • Braveheart
    #54
    Úristen! Takarjátok le!
  • Punker
    #53
    jó kis game lesz ez csak jönne már ki....
  • Bandew
    #52
    És újabb képek a Hardwiredről:











    Úgy látom ezek a képek főként a robbanásokat hivatottak bemutatni.
  • Bandew
    #51
    Most nézem, hogy a második képnél mennyire király a víz.
  • Bandew
    #50
    Hardwiredről:
    "Gyanútlanul nézelődöm a Gamespot oldalán, amikor egyszercsak szemembeötlik, hogy felkerült a szájtra 5 új kép a Star Wars: Battlefront című hivatalosan be nem jelentett Lucasarts remekből, amiről azért annyi már kiszivárgott, hogy a Battlefield 1942 stílusú játék lesz az SW univerzumba plántálva. A képeket közelebbről megvizsgálva rájöttem, hogy miért nem reklámozzák annyira. A játéknak valami csodával határos játékmenetet kell nyújtania, mert a grafika a közel két éve megjelent JK2 színvonalát se nagyon éri el. A képek egyébként a PC verzióból valók (ugyanezek a képek vannak az Xbox verziónal is)."













    Szerintem azért zsír a grafikája. Végülis nagy területekkel sok emberrel, egész jó.
  • Punker
    #49
    nyitnék ha tudnám mi lesz a game címe addig is itt van ami a fejlesztői oldalon van:

    "Star Wars Episode III: Darth Vader
    IGN learned through internal sources yesterday that LucasArts is working on a brand new title in the Star Wars franchise. While any geek with a chicken head in his mouth could tell you that it's a no-brainer that LucasArts would be making a game based on Star Wars Episode III, we've learned a little more than the other. The game, believed to be a third-person perspective action-adventure game, enables players to take on the role of Darth Vader, a first for a Star Wars title and more importantly, giving players something they've wanted to do for a long, long time.

    When contacted, LucasArts would neither confirm nor deny this information, which is often a sure-case confirmation the game's being worked on. Still, we can play as Darth Vader?! Excuse our French, but um…WOOT!!!!

    The movie follows the continuation of the Clone War and portrays Anakin Skywalker's dangerous dance with the Dark Side of the Force as well as his increasing conflict with Obi-Wan Kenobi. Will the game follow the same storyline? It's too early to tell, but we suspect that if you get to take on the role of Darth, a boss battle with Obi-Wan has GOT to be in there somewhere.

    Given that the movie of the same name is slated for a 2005 release, the corresponding game is also very early in development and is likely due around the same time. "
  • Bandew
    #48
    Jaja én is hallottam róla a Hardwireden. Valaki nyisson neki topicot.
  • Punker
    #47
    lol pont most néztem a starwars.hu-t és ott is erről írnak :))))
  • Gandibá
    #46
    Igaz, hogy nem éppen a Battlefront-hoz kapcsolódik, de azért SW-hez köze van:

    (IGN) Darth Vader megelégelte, hogy állandóan mélyről feltörő, túlvilági szuszogásra késztetik a LucasArts berkein belül, ezért úgy döntött, Lara Croft nyomdokain megkezdi nézdahátam pályafutását. Az IGN belső forrásokra hivatkozva fedte fel a Star Wars Episode III: Darth Vader c. játékot, mely a hamarosan debütáló Star Wars film harmadik részéből táplálkozik.
    Kérdés, hogy a játék követi-e a film történetét, melyben tovább folytatódik a Klónháború és Anakin Skywalker Sötét Oldalon lejtett, veszélyes tánca és Obi-Wan Kenobi hergelése.

    Megjelenésről nagyon korai lenne nyilatkozni. Talán 2005-ben már kedvünkre gonoszkodhatunk és elcsábíthatjuk (SW fanok ne figyeljenek :) Jabba mellől a kedvenc kis Buja Férget avagy Bugac Kukacot :). (Thx Dante!)
  • Gandibá
    #45
    Jah és még visszatérve erre a kérdésre, még a MOHAA is console-on volt elösször, és jó game az is.
  • Bandew
    #44
    Egyenlőre semmi. De hamarosan beindúlnak itt a dolgok. :D
  • Punker
    #43
    na mi van semmi új infó?
  • Gandibá
    #42
    XIII az jó.
  • antijedi
    #41
    hmm hát ez télleg gyanus, de hátha ez lesz most a kivétel :)
  • Tibre
    #40
    Nekem ez a játék onnantól kezdve nem tetszik,hogy konzolra is kijön,mondjon vki olyan fps gammát ami konzolra is kijött és egy időbe pc-re is és jó lett?
  • antijedi
    #39
    nem ezt mondtam az elöbb? igaz belátom kcisit körülményesen fogalmaztam na de akkoris... :P
    amugy meg tudod a mondást:
    "Amig élünk remélünk..." :PPP
  • Gandibá
    #38
    Vagy úgy lesz, mint battlefield-ben, hogy pályától függően lehet csapatot választani (pl. egyik mapon BF-be Német - Amerikai, másik mapon Orosz - Német és így tovább..). De ha 4 teames lesz a játék, az se baj :))
  • Lacc
    #37
    Egy biztos, ha Lukácsék tényleg jól eltalálják a a hangulatot, a játékmenetet, biztos hogy meglesz hozzá a jó nagy scene is :)
  • Bandew
    #36
    Szvsz így lesz.
  • antijedi
    #35
    jah, igy igaz :)
  • Shaman
    #34
    Hát ebben igazad van.
    Bár szívesen kipróbáltam volna egy 4 team-es csatát. Nem igazán volt még rá példa (hacsak a hentelős gamék team-death match-ét ide nem vesszük,UT2k3,Q3,stb).
    Még ami leghinkább ez volt az az alien vs predator 2 a maga 3 különböző fajával egymás ellen. Na az nem volt rossz pl. hálópartykon.
  • antijedi
    #33
    hát ha jól vettem ki sajnos nem ez a helyzet, én gyk ugy értelmeztem hogy van oylan map ahol birodalom vs lázadók vannak és van olyan ahol republic vs szeparatisták, bár a lenti szöveg nem teljesen igy irja de szvsz ez lesz a helyzet mivel csak igy jön ki mivel hülyén nézne ki ha teszemazt a birodalom ütné a republicot mivel full nem egy időben létezett a kettő ezért nem igazán lehetséges
    ettől persze még lehet olyna megodlás hogy egy mapon pol vanak evok + lázado +birodalom teamek vagy nemtom, de nem hiszem hogy ez lenne a helyzet bár érdekes lenne az tuti :P
  • Shaman
    #32
    Egyébként (attól függetlenül,hogy a KOTOR-ban jó jediként játszom) az én szívem is inkább a birodalmiakhoz húz!:-)))
    Dark Force powa!
  • Shaman
    #31
    Ez azt jelenti,hogy 2 típus lesz,vagy azt,hogy eccer 4 különböző csapat írtja egymást??
    Mert az elég érdekes lenne (nagyon szívesen kipróbálnám),hogy 4 team van,s azok egymás ellen......
  • antijedi
    #30
    ott a pont... :P
  • Gandibá
    #29
    Végülis tök mind1, hogy ki milyen párti (köztársaság vagy birodalom), a lényeg hogy jáátszaaaniiii akarok veleee! :)
  • Rockety
    #28
    frankó lesz sok Luke Skywalker meg Han Solo wanna be-t gyilkolászni : )
  • Gandibá
    #27
    :D
  • Eye-scream
    #26
    Jah és evok mint választható faj...
  • Kandurex
    #25
    Vesszenek a lázadó kutyák :p
  • Bandew
    #24
    ÉLJEN A KÖZTÁRSASÁG!!!!!!!!! :D
  • antijedi
    #23
    lázadókal? hmm, akko asszem sokat fogjuk egymást leölni , mert én meg hithű birodalmi vagyok... :P
  • Tikal #22
    at-at rulez
  • Bandew
    #21
    Az tuti. Meg az is, hogy én a lázadókkal leszek. Remélem majd jedik is lehetünk benne. :P
  • antijedi
    #20
    hmm, hát ez tarolni fog szvsz ha kijön és normálisan csinálták meg :)