4144
  • Bandew
    #99
    Olyan már volt nem? A Renegade. De az bukás lett.
  • Valen
    #98
    Lehet, hogz\y ötvözik a Battlefield 1942 + valamilyen bázisépítgetős progit (C&C széria ) és akkor már tényleg eredeti.

    vagy

    Egy pálya egyszerre 2-3 planet-en fog zajlani. (gyk. Elindulsz a TATOOINE-ről utánna ALDERAAN-n majd onnan DEATH STAR végül JAVIN és a Végső Kombat
  • SZEG007
    #97
    Egy Battlefield "klon" hogy lehetne uttörö?
  • SZEG007
    #96
    Na akkor pláne nem nyujthat ez ujat
  • Bandew
    #95
    Nem jeletnettem ki kerek-perec, hogy úttörő lesz, de lehet. Szvsz pedig ne egy képről ítéljünk el egy játékot.
  • [NST]Cifu
    #94
    És is SW fan vagyok, de azért attól, hogy ott az SW logó, nem fogok térdre borulni...

    Amúgy a jármühasználatos csapatorientált FPS-ek úttörője az OFP volt, csak a miheztartás végett...
  • SZEG007
    #93
    Nem lehet uttörö, mert jármühasználatos csapatorientált FPS-ek közt már szerepel a BF1942, és a hozá készült rengeteg mod.
    Ez a játék meg egy nagy fostaliga lesz, mint általába a LucasArts játékok.
    Néd meg a BF42-öt ami egy 1,5éves játék, és hasonlitsd össze ezekel a képekel, és meglátod mekkora szart kever a Lucasarts már megint.
    Most paedig elöre tudom, hogy leugatnak majd az SW rajongok....
    Haverom is SW rajongo, és neki minden játék jo, amiben fénykard, meg lépegetö van
    Na bye, én mentem Battlefieldezni
  • Valen
    #92
    Akkor mégrondább mint gondoltuk
    Legalább PS2-es lenne, mert akkor még lenne remény, de így
  • Bandew
    #91
    Jól van na! Nem kell mindent olyan sötéten látni. :D
  • Braveheart
    #90
    JAAAA az máááás
  • Bandew
    #89
    Ja amúgy elfelejtettem amlíteni, hogy ezek a képek X-boxosak. :D
  • magus
    #88
    háááát, eddig nem valami bizalomgerjeszto ez a jatek...
  • Braveheart
    #87
    Épp az OFP-vel játszottam :))
  • [NST]Cifu
    #86
    Miben lehetne úttörő? Grafikában aligha , marad a játékmenet, de csodálkoznék, ha valami elementális dolgot találnának fel e téren...
  • Bandew
    #85
    Miért ner lehetne úttörő? Azért mert már van ilyen stílus? A Half-Life és a NOLF is úttörő, pedig nem az első FPS-ek voltak.
  • [NST]Cifu
    #84
    Én is csak a grafikájáról tudok beszélni, és ha ez két éve jött volna ki, most áradoznék is róla. Csakhogy ez a játék várhatóan 2004-ben fog megjelenni...

    Úttörő játék aligha lesz, ilyen stilusból már van jópár (ott a máig csúcs OFP, vagy a roppant népszerű BF42), és jövőre jön is még pár (SÖLDNER:Secret Wars és BF:Vietnam). Nézd meg azoknak a képeit, és utána ezeket a képeket - hát azért van egy "kis" különbség...

    Ilyenkor jön elő a téma, hogy miért nem bíz meg a LucasArts valami neves és már bizonyított csapatott a játék elkészítésével? Azt kétlem, hogy anyagi okok miatt...
  • [NST]Cifu
    #83
    A LucasArts csak a kiadó, még nem tudni, hogy ki készíti...
  • Bandew
    #82
    Ezt a gondolkodásmódot nem értem. Ma már a Half-Life-nak sz@r grafikája van, régen viszont jónak számított és nagyon jó játék volt. Ha a SW Battlewfront régen jelent volna meg, (tegyük fel, hogy jó játék) akkor még ma is mindenki róla áradozna és még ma is játszanák. Azért mert szép játékok közt jelenik meg, attól még igenis lehet akár úttörő játék is a maga nemében.
    Persze nem mondom, hogy így van. Lehet, hogy a játék tök gáz, de még inkább ne mondjunk rá semmit.
  • Braveheart
    #81
    Hát az tényleg igaz, hogy egy játékban először a grafika fogja meg az embert, a részleteket csak utána veszi észre. Magyarán ha nem lesz jobb a játék grafikája, nem sokan fognak vele jáétszani, hiába jó attól még a játékmenete. Ja és amúgy ezt a játékot is a Lucasarts csinálja? Mert akkor lehet olyan szar lesz a mint a többi...
  • [NST]Cifu
    #80
    Ezt el is fogadom, de eddig túl sokat nem lehet tudni a játékról, csupán a grafikáját láthatjuk, meg azt, amit a képek alapján ki lehet következtetni (pl. hogy nem nagy Jedi-hent lesz...).

    Viszont tegyük rögtön hozzá azt is, hogy ha ilyen grafikával mondjuk egy II. VH-s játék jönne ki, akkor a kutya sem játszana vele. Ezt a játékot is főleg az SW világa adja el, ami szerintem csúnya húzás a LucasArts-tól, mert nem csak a logóval kellene eladnia a játékot, hanem kellően minőségi cumóval is megtömni...
  • hen-tes
    #79
    4. kép loál :D
  • Braveheart
    #78
    Csak arra akartam célozni, hogy attól egy játék lehet még nagyon király, hogy nem jó a grafikája.
  • [NST]Cifu
    #77
    Azért van egy kis különbség a HoMM és a Diablo illetve a csapatorientált multi-FPS-ek között, nem?
    Ha ma jönne ki a CS, a kutya sem kezdene játszani vele, mert irtó gagyin néz már ki az olyan játékok mellett, mint a Raven Shield. Márpedig a képek alapján ez rondább, mint a BF42, ami szintén nem egy friss darab...
  • Braveheart
    #76
    Ja ez a legmegfelelőbb jelző rá...
    Bár a Heroes Of Might And Magic 2-vel és a Diablo1-el sem a grafikája miatt játszottam(játszok), és mégis mekkora siker lett belőlük...
  • [NST]Cifu
    #75
    Hát... Fogalmazzunk úgy, hogy irtó ocsmányúl néz ki, bár a víz az tényleg szép...
  • Gandibá
    #74
    Hát azért egy kicsit tupírozzanak a grafixon. Bár engem se a grafika érdekel, mert szar gépem van, és azon csak szar grafikával megy minden.. a lényeg hogy jó legyen!
  • Bandew
    #73
    Hát Naboo tényleg csunyácska, de engem ez nem nagyon izgat. A lényeg, hogy jó legyen.
  • Braveheart
    #72
    Hát a vizen kívűl szinte midnen ocsmány... de ez az én magánvéleményem..
  • Bandew
    #71
    Újabb képek (Hardwired):






  • Gandibá
    #70
    :D
  • antijedi
    #69
    abból a szempontbol se annak készitik :)
  • a.carkey
    #68
    Grafikailag értettem ... :)
  • Gandibá
    #67
    Nem is annak készítik.
  • a.carkey
    #66
    Nem egy SWG szintű az tény ... :)

    :)
  • Gandibá
    #65
    Készüljön L :)
  • Bandew
    #64
    Na jól van, de ahogy Punker mondta nem a grafika a lényeg. Ha meg van benne az a jó kis SW hangulat, miközben hatalmas csatákat vívunk egymás ellen, szar se fogja nézni a grafikát.
  • Blasta
    #63
    Szerintem viszont a Battlefield-nek semmi baj nem volt a grafikájával. Előfordult, hogy csak repkedtem percekig a megszerzett géppel, mert annyira szép volt felülről Guadacanal szigete :-))
    Azt elismerem, hogy nem volt egy csúcs, de a most megjelent T3 játék grafikáját még mindig porig alázza...
  • Blasta
    #62
    Zsír a szart!
    Legyél objektív! Ez a grafika a mai mezőnyben szart sem ér.
    De azon az AT-ST-s képen látszik, hogy ez konzolverzió (mint ahogy írták, hogy az XBOX-nál is ezek a képek vannak). Pc-s sokkal szebb LEHET!
  • Punker
    #61
    engem nem érdekel ha pálcika emberekkel kell menni az se csak a hangulat jó legyen a lépegetőből úgyse látok ki sokat miközben a lázadókat taposom el :)))
  • Nyuffo
    #60
    Hát szerintem siralmas, a Jk2 szintjét nem éri el