4144
  • antijedi
    #139
    de attól még akiedo a lucasarts..., lehet ennél a játéknál is igy lesz, mellesleg ha nem tünt volna fel lucasarts elég rég cisnált már "önerőből" gamet, és a bukások is legtöbbször ennek voltak köszönhetőek hogy rossz lóra (vagy fejlesztőcsapatra :P) tettek...
  • Tibre
    #138
    csak kár,hogy a kotort első sorban a bioware csinálta...
  • [NST]Cifu
    #137
    Úgylegyen
  • antijedi
    #136
    viszont ha már nem vagyunk tárgyilagosak ugy is fel lehet fogni hogy a kotor az első lépés a lucas arts felemelkedésében ;P
  • [NST]Cifu
    #135
    Ott a pont a konklózióval, mindenestre az elmúlt években sokat csalódtam a LucasArts-ban (az utóbbi években a Kotor az első játékuk, amire azt mondom, hogy igen, ezt a minőséget várnám el tőlük), és ezért nehéz is tárgyilagosnak lennem :)))
  • antijedi
    #134
    1. rátapintottál a lényegre, de attól még a bf a népszerűbb és ezel nem lehet micisnálni
    2. mivel az swgb full aok engine volt egy az egyben skinezve ezért nem lehetet megoldani az enginevel hogy a multiban csak megfelelo felek olhessék egymást, single campaignban caksa megfelelő felek voltak egymás ellen..., a multival meg engine miatt nem lehetet micsinálni...
    3. az hogy ez van megadva semmit nem jelent, fps ézet tuti lesz mivel ez egy bf42 koppintásnak készül..., az meg hogy a kiado kinek a véleményére ad az az ő dolga ettől még nem kel temetni egy játékot...

    4. mint modntma izlések és pofonok, viszont a kiadok (mind1ik egytől egyik, kivétel nincs) irto magasrol leszarják hogy szeirnted és még +10 ember szerint mi a jo, nekik a becétel a lényeg azt meg a tömegek hozzák azokat meg az akciodus arcade cuccok vonzák ezért van ez a legtöbbb, igazán hardcore dolgokat leginkább kedvtelésből és szorakozásbol programozok készitik vagy azok a cégek akik belőlük nétek ki és nem profitorientáltak csak a fejlesztési költséget akarják visszahozni , ilyenből meg nem sok van és iylenek nem nagyon készithetnek sw játékot a licence miatt (magán meberknek meg nincs elég "erőforrásuk" hozzá) ezzel sajnos nem lehet micsinálni sajnos 8mielött ofpvel jössz abban nyugodtan emgegyezhetünk hogy azis egy nemkicsit arcade game attol meg hogy bf sokkal arcadeosabb ofp sem egy kifejezett hardcore szim... (ezért is nem holt hamvába egyből a game...) )
    kb enyit akartam válaszolni :PP

    ui.: ne hidd hogy most kötözködök vagy ezt a gamet vedem de szvsz fölösleges előitéleteket alkitni ha kijön ugyis kiderül és nem csak a kiadótol függ a játék miylensége...
  • [NST]Cifu
    #133
    1.: BF42 jóval az OFP után jött, és gyakorlatilag egy lebutított OFP. Az tény, hogy az átlag gamernek jobban bejön, mivel több benne a sikerélménye, és pörgősebb a játékmenet.
    2.: Honnan tudod, hogy úgy lesz a 4 frakció? Konkrétan volt már egy SW játék, ahol keverték a frakciókat, úgyhívták, hogy SW:Galactic Battlegrounds. Sajnos el tudom képzelni, hogy olyan eszement ötletekkel "dobják fel" a játékmenetet, hogy keverhetőek lesznek a frakciók...
    3.: A probléma csak annyi, hogy a játék stilusának ez van megadva. És amíg egyes kiadók/fejlesztők halgatnak a rajongók szavára (pl.: a Söldner:Secret Wars is ereditel 3rd person only lett volna, de miután a hivatalos fórum több, mint 80%-a azt szavazta, hogy legyen benne 1st person nézet, ők meggondolták magukat), addig a LucasArts nem híres erről a tulajdonságáról, meg arról sem, hogy egyálltalán figyelne a rajongókra (több kisérlet is volt, hogy feltámasszák az X-Wing sorozatott, és volt olyan is, hogy olyan petició nyilt, miszerint a régebbi játékokat (X-wing/Tie-Fighter) legalább az X-Wing:Alliance engine alá rakják át, és adják ki így. Több ezer aláírás volt, de a LucasArts mégcsak nem is kommentálta a történteket!

    4.: Az OFP-vel konkrétan semmi bajom, és az NST-n belül is az a felállás, hogy LAN-on a no.1. az OFP, és a BF fel sem merül, mint alternatíva :P
    Az se akkora baj, hogy csak egy szűk és igényesebb réteg játszik vele, OFP alatt még volt gond pl. a csíteléssel, és az sem jellemző, hogy az indulóhelyen egy idióta nekiáll szórakozásból levadászni a saját csapattársait...
  • antijedi
    #132
    amugy ez tény hogy igy szokott lenni, ami arcade azt azé fikáza mindenki mert hogy arcade ami meg igazán nem arcade azzal meg még az elöbbi fikazok se jáccanak mert nem teccik nekik, nem értik és inkább othagyják...
  • antijedi
    #131
    1. kinek a pap kinek a..., de azt te sem tagadhatod hogy a bf egy stilust teremtett (najo ofpvel együt :P)
    2. 4 frakcio meg igen ugy lesz, ezt is tudhatnád a bfből de hát mind1... :P
    3rd person meg oylan dolog hogy egyszer megnézni jo azt többet nem hazsnálod megintcsak mint bfben szal ne amiatt izgulj nagyon...
  • [NST]Cifu
    #130
    Eléggé negatív a véleményen a BF42-ről, anno játszottunk vele egy ideig, de nagyon arcade játék, ha II.VH-s játék, akkor inkább DoD, csak abba meg járművek nincsenek... :(

    De a "3rd person view"-tól borsódzik a hátam, a 4 frakció esetén pedig Gandibá által felvetett módszert tudnám csak elfogadni...
  • antijedi
    #129
    3rd person és 4 frekcio mért kérdőjel? ember t enem jáccotál bfel soha?
  • Gandibá
    #128
    Csak valami értelmeset csinálj :P
  • Gandibá
    #127
    A frakciók biztos úgy lesznek megcsinálva, mint pl. Battlefieldbe, vagy CoD-ba. Hogy pályafüggő lesz, pl. Hoth-on Felkelők vs. Birodalom, Geonosis-on meg Droidok vs. Klón sereg.
  • Police88
    #126
    Ennek is csinálok weboldalt nagyon király!!!!
  • [NST]Cifu
    #125
    Egyenlőre ennyi érdemleges infó van róla, amit össze tudtam gyűjteni:

    Megjelenés: 2004 vége
    Játéktipus: Akció - "Third Person Shooter" (!!! - "nézd a hátam" multiban?! )
    Platform: PS2, XBox, PC

    Online: PS2 online ill. XBox Live (max. 16 játékos neten, vagy 32 LAN-on), PC (max. 32 játékos neten és max. 64 játékos LAN-on)

    Tulajdonságok:
    -15 különféle környezet, 10 bolygó, közöttük a Hoth, Geonosis, Yavin, Tatooine és a Naboo.
    -Összesen 20 különféle választható kaszt, négyféle frakció (Klón sereg, Droid sereg, Birodalom és Felkelők) (remélem nem keverhetően csinálják meg, k*rva hülyén nézne ki egy Klón sereg vs. Birodalom felállás - Cifu)
    -Több, mint 15 légi és szárazföldi jármű, köztük AT-ST, AT-AT, X-Wing, Tie Bomber és Speeder Bike


    Nekem továbbra is nagyon vegyesek az érzéseim e játékkal kapcsolatban. A képek alapján valljuk be, ronda...
    Plusz olyan dolgok (3rd person view, 4 frakció), amik sok kérdőjelet tesznek a játék mellé... No majd év végén meglátjuk, hacsak ez is el nem kezd csúszni, mint álltalában minden játék manapság... :)
  • Gandibá
    #124
    Nem kötök beléd, csak valszeg nem lesz csillagrombóló.. bár a fene se tudja :D
  • MarkBlade
    #123
    ááááá... te belémkötsz.. nem is jövök ide többet.. lol :) a hamut is mamunak mondom.. lállál..
  • Gandibá
    #122
    Legális cheat :)
  • MarkBlade
    #121
    És elpusztítom a bolygot.. kicsit egyoldalú lesz a dolog de legalább nem mondhatják hogy chatelek.. :) heheh
  • Gandibá
    #120
    Hát ha lesz benne, akkor vezesd!
  • MarkBlade
    #119
    Én majd a csillagrombolót vezetem!! :) hahah
  • Gandibá
    #118
    Legnagyobb fun!! Vagy TIE-Bomberekkel adni a szájuknak!
  • Punker
    #117
    én akkor is AT-AT-vel taposnám a lázadókat :))))))
  • Gandibá
    #116
    Jobban belegondolva tényleg nem lenne tanácsos Jediket belerakni. Mindenki csak azokkal menne.. ami nem jaú
  • MarkBlade
    #115
    Minden lúzer pedig azzal lenne.. :) Egyébként szerintem nem is olyan rossz az a grafika..
  • Punker
    #114
    remélem nem
  • MarkBlade
    #113
    Vajon jedi lesz benne? :)
  • Punker
    #112
    http://www.lucasarts.com/games/battlefront/
  • Gandibá
    #111
    Szerintem is jó lesz, de én magasról leszarom hogy milyen lesz a grafika, hogyha a játékmenet és a feeling ott lesz! Online hent közben nem fog érdekelni hogy milyen lesz egy bokor, de tény, hogy a játékban a víz a legszebb :)
  • Punker
    #110
    ott van a cikkben hogy lesz lan-is.....
  • Police88
    #109
    És csak majd neten lehet vele játszani vagy offline -ban is?
  • Police88
    #108
    Van valami konkrét adat hogy mikor jelenik meg?
  • [NST]Cifu
    #107
    Sajnos a grafika a hivatalos képeken sem tűnik szebbnek...
    És ez a Conquer mód... Hát, majd meglátjuk...
  • Punker
    #106
  • Bandew
    #105
    Hírek a Hardwiredről:
    "A Lucasarts hivatalosan is bejelentette a Pandemic Studios által fejlesztett, PC, PS2 és XBOX-on várható Star Wars Battlefront c. online játékát. Konzol és PC játékosok egyaránt 15 különféle környezet ölén és 10 planéta (Hoth, Geonosis, Yavin, Tatooine, Naboo, stb.) felszínén nyomulhatnak. A Felkelők, a Birodalmiak, a Klónok és a Droid sereg 20 különféle katonái közül választhatunk, s alkalmazhatjuk egyedi speciális képességeiket. Szorult helyzetben belepattanhatunk a csatatéren felállított ütegekbe és elnyomó tűz alá vehetjük üldözőinket, de akár a légi és földi járművek széles arzenálját (AT-ST, X-Wing, stb.) kihasználva színlelhetünk menekülést, hogy pár másodperc múltán visszatérjünk és eltörjük őket, mint a porcelánbabát.
    A konzoltulajok Interneten 16-an, LAN-on pedig egyszerre 32-en hentelhetik egymást a neten. PC fronton rózsásabb a helyzet. Neten szimultán 32-en, helyi hálón 64-en fordíthatják energiafegyverüket egymás ellen és közben sikongathatnak társaik fülébe, a játékba épített duma-támogatás segedelmével.

    A többjátékos módust az egyedi "Conquest" mód teszi változatosabbá, ahol minden egyes elfoglalt bolygó után egyedi pluszt kap a nyertes fél (halálcsillag? :). Cél az univerzum összes bolygója fölötti uralom."

    Hát akárki akármit mond, szerintem ez zsír lesz. Azért 64-en.....:-D
  • Gandibá
    #104
    Én Star Warsos módot BF1942-nél láttam.
  • [NST]Cifu
    #103
    Bizony lehetett, igaz csak multiban, de mivel itt meg kifejezetten multiról van szó...

    Amúgy ilyen MOD-ok már jöttek ki az OFP alá is (CTI)...
  • Gandibá
    #102
    De lehetett.
  • Valen
    #101
    Az igaz, de ott nem tudtál építkezni :)
  • Gandibá
    #100
    Ma már a sok grafikabuzinak mondhatod :\