4144
  • ponty1
    #3783
    Gercse 1 kivételes eset ! Neki vmié sikerült peccsel a jatekot indítani de amúgy nem lehetne 4 Nincs hozzá netes pecs ! Csak eredetivel lehet jáccani neten !
  • OregSaman
    #3782
    Hi!

    Elolvastam a válaszokat és nem jutottam dülöre:-)))

    Most akkor a patch csak a netes játék miatt kellene? (de Gercse szerinte nem). Most akkor hogy is van ez?
    Kell vagy nem?

    Ponty1: Amit megvan a Game jelzem, és akkor részemröl rendben:-)
  • gercse
    #3781
    hát nem tom,nekem semmi peccs nincs hozzá,mégis tudom tolni az összes szerveren,eddig mindegyikhez felcsatlakozott
  • ponty1
    #3780
    Szasz ! Ha magyarokkal akarsz jáccani akkor szólj nekem és nyomhatunk 1 et ! Eddig az volt a baj hogy én csináltam volna servert de nem jöttek ! De ha te jönnél akkor én jáccanák veled !
  • ponty1
    #3779
    Csak annyit kell csinálnod hogy abból a dra2 mappából amit betett az addonba ki kell másolnod a data nevű mappát a dra2 mellé és akkor érzékelni fogja !
  • MrChef
    #3778
    OregSaman!

    Peccsek kellenek, ha neten akarsz játszani. Ott általában a legfrissebbekkel nyomják. Magyar servert max. akkor találsz, ha itt valaki kreál egyet (pl. Temporal Vortex:-), ez tört. Egyébként nem nagyon van más lehetőség magyarokkal játszani, mert a magyar pénztárcának eléggé húzós 11rugó egy game-ért...
    Ja, külföldi servereken találhatsz egy-két magyart, akinek eredetiben van meg.
  • OregSaman
    #3777
    Hi all!

    A helyzet az, hogy reményeim szerint a héten meglesz eredetiben a progi, és lenne pár kérdésem addig is (csak hogy akkor már felkészültem nyomathassam a játékot:-))).

    Szóval:

    Muszáj patch-eket letöltenem hozzá vagy nem? Egyáltalán van e valami értelme ezeknek a patch-eknek (pl:bonusz pálya vagy valaki extra?)?
    Ha kell patch akkor melyik kell (és ha bevágna valaki újra egy linket, hogy honnan azt megköszönném:-)), mind kell vagy csak egy adott a netes game-hez?
    Hol találok olyan servert ahol magyarok is játszanak? (és hogy ide akkor kell e patch, és ha kell melyik?)

    Most hirtelen ennyi, de még biztos lesz valami:-))
  • Stark
    #3776
    ja jovan
  • gercse
    #3775
    mindig szokott lenni magyar szerver,legalábbis amikor én felmegyek akkor szokott lenni egy Magyarok nevü szerver
  • Stark
    #3774
    Csinál valaki 7végén szervert?
  • Tom Tom
    #3773
    Nem tud valaki egy minőségi pályát hozzá?Pár pálya nem indul el pl a Hoth the Big Battle.Valahogy kicsomagolás után nem érzékeli a benne levő fájlt.Mi lehet a baj??amúgy 1.2m van
  • gercse
    #3772
    majd holnap jo lenne egy szerver,de zokott lenni egy magarok gyertek nevü az se rossz
  • ponty1
    #3771
    Nem csinál valaki 1.0 ás servert ? Mert ha nem akkor én csinálhatok ! Jönnétek ??? Én a múltkor is vártam 1 csomót ugyhogy eléggé elegem van már de azért csinálok ha valaki jönne ! Csak szóljon aki jáccani akar !
  • MrChef
    #3770
    Nekem mostanság jó lenne!!!
  • Temporal Vortex
    #3769
    na jól van lállítottam mert annyian jöttek, hogy nem bírta a gép
  • Temporal Vortex
    #3768
    jah igen a játék szerver keresőjében keressétek
  • Temporal Vortex
    #3767
    Black-Guards[HUN]1.2
    fut
  • Temporal Vortex
    #3766
    kérdes volt
  • sipi78
    #3765
    na mivan nem látom sehol
  • Temporal Vortex
    #3764
    indítsak szervert?
  • Anthony001
    #3763
    AZ lenne a kérdésem hogy mit használtok a netes gamehez??

    Mert én az alap gamespy-t és abszolút nem látok ilyen szervret
  • Stark
    #3762
    felesleges szervert nyomatni, mer mire feljön valaki megöszülsz:D
  • MrChef
    #3761
    "Az a helyzet..."
  • MrChef
    #3760
    Császtok!
    Az ehylzet, hogy nem találom sem a HUN Battlefront, sem a GYERE nevű servereket. Egyébként meg már 1.2-nek kéne lennie!
  • ponty1
    #3759
    Már fut is ! Gyertek !!!! Plííííííííz !!!
  • ponty1
    #3758
    Nekem is indul a server:
    név : Hun Battlefront
    Kód:nincs
    fő:8
    verzió:1.0
  • Stark
    #3757
    a neve: !!!GYERE!!! [HUN]
  • Stark
    #3756
    INDITOM A SZEREVRT!!!
  • Anthony001
    #3755
    Persze ha lehet!
  • Anthony001
    #3754
    Én is!
  • sipi78
    #3753
    ok énis menék ha lehet
  • ponty1
    #3752
    de csak ha van jelentkező
  • ponty1
    #3751
    1.0 ás server lessz ma délután !
  • ponty1
    #3750
    Bocs de én nem teszem fel az 1.2 eset !
  • Anthony001
    #3749
    Hali

    Mikorra várható a szerver?
  • Stark
    #3748
    és figyellyétek mikor szolok
  • Stark
    #3747
    mámint Fórumközelbe
  • Stark
    #3746
    Ja holnap csinálok 1 szervert de akkor LEGYETEK ITT!!!!!!!!!!!!!
  • Stark
    #3745
    Az 1.2re nemtudom má az 1.0t

    rakd fel te a az 1.2-t
  • krsz
    #3744
    Bocs, most értem haza...lesz valami?