96
BsPlayer és a feliratok
  • nenad
    #16
    ha kulon van a beszed es az effekt hangok tarolva esetleg.
    Ennek eselye persze 0.>>(gondolom itt most sima avi fileokrol beszelunk)
  • Stann
    #15
    Pörög a fórum, de megpróbálom még egyszer:

    "Elvileg a BSPlayerben be lehet állítani, hogy a beszédet kicsit fel lehessen hangositani az effektekhez képest, ez szinkronosnál jól jönne. De hogyan kell?"
  • Stann
    #14
    Elvileg a BSPlayerben be lehet állítani, hogy a beszédet kicsit fel lehessen hangositani az effektekhez képest, ez szinkronosnál jól jönne. De hogyan kell?
  • galocza
    #13
    playback rate a filmen kattintva ("hosszabb" menü)
  • elmozo
    #12
    Nézd meg billenytyű beállításoknál ott asszem va.
  • Matthewpamer
    #11
    lehet késleltetni a feliratot?
  • Shan
    #10
    Hali!
    Miért lehet az, hogy a film vége felé elkezd csúszni a hang a képtől? (bsplayer+ac3filter+divx5+xvid) p4-esen....
  • CSOCSO
    #9
    nekem is ultrazsír.. csak néha van vele valami baj.. pl ez a hang meg a felirat.. de mind javtható...
  • gz8
    #8
    Egy fícsört hiányolok belőle: nem tudja a növelt sebességű lejátszást, mint a MicroDVDPlayer, vagy a PowerDVD. Vagy csak én néztem félre valamit...?
  • Marcell
    #7
    Szerintem uberfasza lett az uj BSPlyer! Eddig is csak a regit hasznaltam, de ez a tokeletes lejatszo szamomra.

    -Kicsi eroforrasigeny
    -Nagyszeru feliratkezeles (barmekkora betumeretet beallithatsz, ha netan nem ferne ki a felirat meretre csokkenti a betuket, hatteret, betuszint, betutipust valaszthatsz.)
    -Rengeteg beallitas (mindenhez gyorsbillentyuket lehet rendelni)

    CSOCSO: A feliratathelyezest probald meg egerrel pocizionalni, azzal mukodni fog.
    (Amugy kiraly, hogy van benne magyar nyelvu menukeszlet is defaultbol!)
  • galocza
    #6
    nem akarok hülyeséget írni, de mpcben is van ilyesmi. én azt használom és mennek a feliratok, de ha jól emlékszem, dx9 kell hozzá (nálam: w98+dx9). az új bsplayert még nem néztem, de lehet, hogy dx9-hiányban nem megy a dolog.
  • lck
    #4
    Ha a videobeállításokban VMR-9 re teszitek nektek sem feliratoz?
  • CSOCSO
    #3
    köszikeeee
  • CSOCSO
    #1
    HIHO.. lehet hogy megint hülye vagyok ehhez a progihoz de nem értek már megint valamit.. volt a hang hiba.. az megoldodott.. a codecekben beállítottam és végre értelmeen jött a hang.. viszont most a feliratokkal van abajom de baromira....
    a bajom hogy a feliratot belteszi a filmbe..és nem az alsó fekete cskra teszi.. és sehogy nem bírom beállítani ezt a szart.... kipobltam a legújabb és a régebbi bsplayert.. se semmi.. elvileg az overlayre valo feliratozást kéne kijelölni.. d ehiába.. se az újnál se a réginél nem teszi a feka csíkra a feliratott.. sőőt az ujban van olyan hogy a poziciot lehet változtatni egy bill combo val..hát hiába írja ki miközben nyomom a gombot hogy flirat pozicio.. és a számok meg ugrálnak ahogy nyomom.. a felirat ott van ahol eddig.. hiába álltom be hogy feka háttere legyen a feliratnak ( Ghost in The Shell-t néznék és van rajta angol felirat ( de nem lesz a magyar feliratnak feka háéttere.. szal nézhetetlen.. se mozdítani se hátteret nemtok rakni hiába állítom be.. mondja már meg vki hogy mi a PICSa lehet ezzel a buzi progival