282
Unreal 2 Multiplayer
  • Nagydög
    #43
    Nincs is annal jobb moka, mint az ellenfel spawn pointjat elaknasitani, aztan meg egy kis napalmmal is belocsolni. Langolo lelkesedessel elednek ujra a sracok. :)

    Nagydög
  • tbundy
    #44
    tényleg jó móka...
  • Nagydög
    #45
    Tenyleg ennyire nem erdekel senkit? A kulfoldi szerverek sajnos eleg lagosak. Eleg idegesito, mikor ket masodpercen belul mar harmadszor futom vegig ugyanazt a par metert, es visszafele egyszer sem megyek kozben. Arrol nem is beszelve, mikor ott all elottem az ellen nekem hattal es eppen egyik csapattarsamra vadaszik, en meg nem tudok loni, mert a fegyver csak visszarug, de loni mar nem lo, a sarokban meg buszken virit a "bad connection" felirat.

    Nagydög
  • TneX
    #46
    Na igen,az egyik dolog amit nem nagyon szerettem az UT Face nevű pályáján,de vegyük úgy egyik pályán se,azt a taktikát amit ugy hívnak respawn-camp.Bár mivel meglepően kúltúrált a magyar UT-s community ezért ez elkerülhető volt,meglátjuk itt mennyire lesz elkerülhető :)))
    AMugy a játék szerintem nagyon király,csak ne szaggatna ennyire,meg ne lennének lagosak a szerverek..
  • tbundy
    #47
    elvileg ma jön ki a U2 SE, amiben benne lesz a fullos multi, várjuk szeretettel :D
    sajna amúgy tényleg sokan művelik ezt a fajta fragvadászatot ctf-ben, h respawnkodnak, de nemcsak UTban :/
  • Nagydög
    #49
    Itt azert hala a jo egnek ez kicsit nehezebb. Egyreszt tobb respawn point van. Masreszt egyszerre respawnol mondjuk 3 ellen, es mar elotte is lathatjak, ki nyuzsog a kornyeken. Eleg gyorsan szettepnek. Kulonosen, hogy itt nem meggymag vetovel kezd az ember, mint az UT-ben, hanem az osszes karakterenek megfelelo fegyverrel.

    Nagydög
  • tbundy
    #50
    csak addig van több respawnpont, míg az nmy el nem foglalja :P
  • Nagydög
    #51
    Minimum 2 amugy is van. Vagy csak a demo palyan?

    Nagydög
  • tbundy
    #53
    én is valami amerikain voltam, és nem nagyon lagzott
    viszont ott voltak mindig a bázison ellenfelek...
    azt nem értettem egészen, h miért indul újra a respawntime időnként, volt, h 30 mp-et is kellett várnom a bázison..
  • Inquisitor
    #54
    A respawn idő változik az energiatartalék függvényében, és újraindul ha spawn-helyet változtatsz vagy nem választasz egyet sem, amíg az idő lejár.
  • Nagydög
    #55
    Ez nem teljesen igy van. Minden egyes deploy point visszaszamol, tehat van amelyiken 30 masodpercet kell varnod, de ha atvaltasz egy masikra, akkor lehet, hogy ott csak nehany masodperc van hatra.

    Nagydög
  • tbundy
    #56
    ha így lett volna, akkor nem írok :D
    választottam respawnhelyet, letelt az a 5-10 mp, utána meg újraindult 20 mp-ről mondjuk
    ja és megjelent a teljes multi!
  • Nagydög
    #57
    En idonkent el szoktam bambulni, es miutan atlepek egy masik deploy pointra, elfelejtem ki is valasztani. Bar idonkent en is megeskudnek ra, hogy kivalasztottam, aztan megsem eledek fel.

    Nagydög
  • kev
    #58
    Kipróbáltam multiban. Olyan mintha a Battlefield 1942-öt, meg valami sci-fi fps shootert összeraktak volna egybe.

    Elég vérszegény ez a game...
  • Dragoner
    #59
    MEGJELENT E TELJEs szerintem tudjatomáá..:)
  • Lazarus
    #60
    fire gombal tudod kiválasztani hogy ott akarsz éledni
  • Dragoner
    #61
    EZzel csak erdeti gémmel megy akkarom mondani ez csak erdeti gammaval megy mert nemakkarom megveni nincs valami más megoldás???
  • Lazarus
    #62
    Biztos lesz hozzá crack
    Próbáld meg úgy rárakni a sima U2-re hogy nincs rajta crack (azaz original exe legyen)
  • Dragoner
    #63
    probáltam de nemegy... :( neked eredeti van?
  • Dragoner
    #64
    kéne egy pecs hozá meg egy crack
  • tbundy
    #68
    ez hamar ment :P
  • #69
    Kapott is akkor NUKE -ot az Nforce -on, hogy majdnem beszart
  • Lacc
    #70
    Szóval akkor csak ezt a 22*15 megát kell leszívni majd a nuked után, és menni fog standalone? Hmm, akkor lecsekkolom majd.
    Addig valaki írhatna róla valamit aki már volt valami normális serveren, hogy milyen a game ha sokan vannak meg ilyesmi.
  • ReTeK
    #71
  • Lifeforce
    #73
    Holnap csinálok szervert nektek a hungs.hu -n ;)
  • LSC
    #75
    Baze aki a kommentbe a gépkonfigját írja mintha valami világrengető lenne a pontokkal együtt, az csak egy kretén lehet. Nyihahahahha.
  • LSC
    #76
    Ez a GIMPSRUS okosság merre található?
  • ReTeK
    #77
    egész jó ez a game, csak mintha...hümm, emlékeztet a Tribes 2-re egy "picit", nem gondoljátok ?
  • Lifeforce
    #78
    Meg a Planetsidera is hasonlit.
  • Dragoner
    #79
    ezt a deviance cuccot ubrealhez honan tudom leráncigálni?
  • Dragoner
    #80
    NAAAAAA MONDJA MEG VALAKI:......::..:..:.::...
  • Lazarus
    #81
    Köszi előre s :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #82
    ATI-n tényleg bugos szar de én próbáltam gef 4-el és ment mint egy álom
  • Inquisitor
    #83
    Érdekes, mert nekem semmi baja nem volt. Már megint terjesztik ezt a baromságot. :]
  • tbundy
    #84
    előre is köszönjük :D
  • #85
    ollie,icecave,Russian,Tovi,Borg(Moderátor),Aquatom,Blasta


    Kapásból őket tudom felsorolni konfiggal és van még jópár ember a HARDWARE topicban,
    ugyanis ott ez hagyomány, nem itt a supergamezen, hanem más nagyobb fórumokon.
    Amennyiben kívánod továbbítom nekik az üzeneted:
    "Baze aki a kommentbe a gépkonfigját írja mintha valami világrengető lenne a pontokkal együtt, az csak egy kretén lehet. Nyihahahahha."

    Ezt Borg biztosan honorálni fogja. Naszóval: A tanulság: nem kreténezünk le senkit ismeretlenül (Főleg, hogy soha nem szóltunk még egymáshoz)
    mert lehet, hogy ilyen kreténekből több is van a világon és egyszer megtalálnak. Nem is tartalak fel tovább, még annyit,
    hogy szerintem sokkal nagyobb kretén aki nyerít a hozzászólásában, mint te. "Nyihahahahha"

    Üdv: DanielT
  • #86
    Privátba akartam, de ide is jó.
  • Lifeforce
    #87
    Nos uraim-hölgyeim.... :D
    Szerver elindult....
    Tessék jönni gamelni.
    Keressétek: hungs.hu
    Tehát a szerver neve és a címe is hungs.hu
  • Lazarus
    #88
    Patchet nem tud adni vlki? :(
  • tbundy
    #89
    minek peccs?
    amúgy kezdek megbarátkozni a játékkal, és elég jók a pályák is, szal let's frag!