7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • Inquisitor
    #4138
    AsRock jelenleg elég érdekesen áll, mert pont a legolcsóbb lapjai árában kapni hasonlót Asusból. Pl. i945 deszkák. A 10-20K között meg talán a 16.000-es P35 lapjuk ami érdekes lehet, de tutira senki nem vár tőle Asus P5K vagy Giga P35-DS3 szinte ...
  • davidka003
    #4137
    17k az már majdnem középkategória.
    Én a szarral a 10k-s kategóriára gondoltam. Az gyenge felszereltségű, tudású.
  • davidka003
    #4136
    Azok márkásak és tényleg jók. Nem kéne Asrock-hoz hasonlítani.

    "Hülyeségeket nem kéne..."

    szerintem az Asrock olcsó és minőségi. <-- ez volt a legnagyobb hülyeség
  • Barny
    #4135
    Gigabyte is joo.Minosegi es nemtul draga jol tuningolhato lapok
  • ates84
    #4134
    akkor a 17 ezer Ft-os 780G-as AMD-s lapokkal mi a helyzet? (Gigabyte, Asus)...?
    Hülyeségeket nem kéne...
  • davidka003
    #4133
    Olyan nem létezik semmilyen márkánál, hogy olcsó és minőségi.
    2 lehetőség van:

    olcsó és szar
    drága és jó
  • VTomi75
    #4132
    Az Asrock az Asus másodmárkája, valamivel gyengébb élettartamű kondikat raknak bele és kevesebb a körítés. Az IC-k ugyanazok, nem az Asrock gyártja őket, csak beépíti. Rendesen hűtött házban ezer évig elmennek ezek a lapok, csak manapság sokan fogalmatlanok a tisztességes házszellőzés témakörében és megsütik a gépet.
  • JaSoN HuNTeR #4131
    szerintem az Asrock olcsó és minőségi.
  • JaSoN HuNTeR #4130
    volt már?:D őőőő neeeem? akkor ne pofázz
  • VTomi75
    #4129
    Amúgy a cégnél, ahol dolgozom, van kb. 40 db Asrock alaplapos gépem, soha egyikkel se volt gond, ellenben Asust meg Abitot (főleg ezt) jópárat ki kellett már kukázni ;)
  • VTomi75
    #4128
    Ha valaki most jó áron jó inteles alaplapot akar, TAPASZTALATOK ALAPJÁN tudom az MSI P35 Neo2-FR-t ajánlani. 20 ezerért már kapható, a legkisebb, legeldugottabb kondi is szilárdelektrolitos rajta, tisztességes heatpipe rézhűtésű, minden processzort támogat, atomstabil és bármit szénné lehet húzni benne. Nekem volt benne egy E4300-asom, ami simán 3 GHz fölé ment, és egy E6550-esem, ami szintén. Alapfeszen természetesen. Volt benne Kingston, Kingmax és Geil RAM, soha egyikkel se volt semmi baja, még túlhúzni is simán lehetett őket. A Q6700-as is 3200-on megy, menne jobban is, de nem akarom növelni a feszültséget (3333 MHz-en alapfesszel is elindult amúgy). Szóval mindent tud, ami ebben az árkategóriában elvárható, RAID és eSATA is van rajta. Jó vétel.
  • MaSzKa
    #4127
    az 1 szar
  • JaSoN HuNTeR #4126
    hol tapasztaltad?Volt már neked?Szerintem az újjak jók.Ne habizzálmár itt össze vissza xD
  • JaSoN HuNTeR #4125
    asrock ennyire szar?
  • Solten
    #4124
  • MaSzKa
    #4123
    igazad van
  • Kenworth W900L
    #4122
    Ide csak anyit tudok monadani,hogy aki új alaplapot akar venni az:ASROCKOT A BÜDÖS ÉLETBE SE VEGYEN!!!!!!
    Hát emberek,hogy ez mi gagyi alaplap.Hihetetlen!
  • MaSzKa
    #4121



    A korábbi értesülések arról is beszámoltak, hogy az SB750-es déli híd már OverDrive 3.0-s támogatással érkezik, amely jótékonyan hat majd a Phenom processzorok tuning képességeire. Az AMD egyik bemutatóján már demonstrálták az SB750 előnyét: alap állapotban a rendszerben elhelyezett processzor a 3 GHz-es órajelet sem volt képes elérni, ám mikor engedélyezték az említett támogatást, akkor ugyanaz a processzor már gond nélkül működött 3,2 GHz-en is.
  • Barny
    #4120
  • Brinn
    #4119
    Jah, be volt kapcsolva, de egy Load optimized settings, vagy wtf megoldotta a problémát. Úgyhogy már van hang! ^^
  • mycso
    #4118
    Biosban be van kapcsolva a hangkártya???
  • Brinn
    #4117
    Hali!

    Vmi bibi van az alaplapommal, pontosabban a hangkártyával. M57SLI-S4-es alaplapról van szó, ami a CD-n volt drivereket feltettem, de a hangkártyát nem ismeri fel, töltöttem netröl másikat, de azzal se mentem semmire. Mi a bibi? Elöre is köszi!
  • Solten
    #4116
    Lassan ott tartunk hogy a fél alaplap hőcsövekből áll...
  • MaSzKa
    #4115
    hihi


    aranybólvanéscigókvesik?
  • Solten
    #4114


  • gurubefree
    #4113
    En is ...... Nekem ilyen van . Hat kezdek hozza szokni !!!!

  • Solten
    #4112
    NVIDIA Admits to Data Corruption Issues with 790i Chipset

    Trouble with overclocking DDR3 on 790i
  • JaSoN HuNTeR #4111
    ilyen van haveromnak.Nagyon jó alaplap.
  • MaSzKa
    #4110
  • MaSzKa
    #4109
  • Solten
    #4108
    Olcsó húsnak híg a leve.
  • JaSoN HuNTeR #4107
    mi a baj vele
  • MaSzKa
    #4106
  • Solten
    #4105
  • JaSoN HuNTeR #4104
    ASRock AM2XLI-eSATA2 jó alaplap?
  • Solten
    #4103
  • mycso
    #4102
    Nekem gyárilag nincsen, de csináltam rá ;)
  • Solten
    #4101


    Csak a vízhűtés jöhet szóba (itt annak a coolere is "befelé fűt"), egy léghűtő alatt megolvadna a proc.
  • Solten
    #4100
    Speciel tetszett hogy nem elég amit "mondasz", installálnak a laphoz 2db GX2-t... Így létrejön a milliós kazán #vigyor]
  • Inquisitor
    #4099
    Ja, de a chipsetet meg megsüti a fesz. szabályzó rész "kis" hője. Nem tudom ki találta ki ezt a "mindent kössünk össze hőcsövekkel" designt, de állatkertbe kéne zárni.
    Amúgy XFX vagy ELSA videókártyák nagyon jók, de én nem vennék VGA gyártótól alaplapot, se XFX-et, se ELSA-t, se Sapphire-t. :)