7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • CamelX
    #5858
    Hmmm na mind1, azért lehet bepróbálom, még alszok rá 1et :) köszi a válaszokat!
  • rvn
    #5857
    Az Age of nem valószínű hogy elfutna, de egy próbát megér. Az inteles nem támogatja a Hardware Transformation & Lighting-ot ami az Age of nak kell.
  • CamelX
    #5856
    Igazatok van, utólag vettem észre csak h PCI-s. Na mind1. 1 valamin még azért vakarom a fejem :) Itt az integrált videókari adatlapja. Ha jól látom akkor ez még majdnem hogy jobb mint a 9550? Pláne h shader 2.0-t látok.
    Oké, főleg netezésre kéne neki, de kisebb játékokkal, mint pl. Painkiller, Serious Sam, Empire Earth II, Age of Empires 3 szokott játszani. Utóbbival nem is keveset :D megnéznétek még nekem hogy adatok alapján elfuthatnának -e ezek?
  • rvn
    #5855
    Csak 2gb 800 as nál is csak mikron van olyat meg hazai boltokban nem nagyon látok:(
  • Solten
    #5854
    Ha az ATI AGP-s, nem fog belepaszolni a Giga lapba mert azon PCI-E csatolo van. Amugy ha PCI-E-s "lelovi" az Integraltat, don't worry.
  • rvn
    #5853
    Ha mindent jól lesek akkor a giga lapon pci expersses vga csatlakozó van a 9550 meg ha jól tudom agp-s. Szal nem fogod tudni átenni bele. De netezésre tökéletes az integrált vga-d.
  • CamelX
    #5852
    Így a sok high-tech alaplapok témájából kicsit kilógva, lenne 1 kérdésem :) barátnőmnek van 1 régebbi gépe (ami régen enyém volt), valami ósdi MSI alaplappal, meg ATI9550 SE 256 megás kártyával, meg van 1 "donor" gép, ami viszonylag új, de nagyon alap konfig, integrált videókártyával, de valamivel jobb Celeronnal és üdítőbb Gigabyte-os belső elrendezéssel, SATA only. :)

    Na most a lényeg: Szeretnék átpakolni az MSI-s gépből a Gigabyte-osba, DE gondolom hogy bonyodalmakat okozna a videókártya átvitele, vagy az is lehet hogy lehetetlen? Nekem ez az integrált videókártya dolog egy nagy "X" :D

    itt van amúgy az említett Gigabyte lap, az 5-6 éves MSI-t ha lehet nem keresem elő, úgyis felesleges. Ha megnéztétek, láthatjátok hogy az integrált kártyája "Integrált Intel® Graphic Media Accelerator 950". Na valaki légyszi homályosítson fel erről :D
  • Solten
    #5851
    Ja, tenyleg :) 800CL4-el is ugyanott vagy.
  • rvn
    #5850
    Csak ezzek között nincs 2 gigás:D
  • Solten
    #5849
    En azt irtam hogy val.szeg nem lesz gond az OCZ-vel, de ez egy regi lap, ha nem akarsz kockaztatni valaszd ki a listarol (tesztelt memok): #5846
  • rvn
    #5848
    Elször kérdezzem meg a boltba h ilyenkor mi van?
  • rvn
    #5847
    Szal nem! Akkor tudnál ajánlani 2x2 gigás modult ami jó lenne bele?
  • Solten
    #5846
    Hi.: link Amugy elvileg kezelnie kell.
  • rvn
    #5845
    Hello! Giga GA EP 31 DS3L lapom van. Kérdésem a következő! Venni szertenék memóriát. Mégpedig ilyet: OCZ 4GB DDR2 PC2-8500 1066MHz Gold (Kit: 2x2GB) CL5 memória.
    Gyártói cikkszám: OCZ2G10664GK

    Ezt kezelni fogja a lapom?
  • Solten
    #5844
    nm
  • DarkSector
    #5843
    big THX....
  • Solten
    #5842
    Hi. link
  • DarkSector
    #5841
    cső

    lenne egy kérdésem.
    Egy Asus P5K-SE alaplapba szeretnék 2db 2GB-os ramot Dual-KIT kiszerelésben....
    1066MHz-est képes max kezelni a foglalat, ha jól néztem...

    Tudnátok ajánlani (belinkelni) valami szuper kis kittcsomagot, amivel a legjobbat lehet kihozni teljesítményben???
    Lehetőleg 20ezer alatti összegben... :D
    THX
  • solo
    #5840
    Helo, lényegében annyit támogat, amennyit rá tudsz dugni.
  • SzKrisztian
    #5839
    Sziasztok, egy barátom szeretne venni egy harddisket de nem tudja mennyit ismerne fel az alaplapja, asus p5gdc pro alaplapja van. Nekem volt egy régebbi alaplapom ami 120 gigánál többet nem ismert felt, ha beletettünk egy 160-as hardot abból is csak 120-at látot, a barátomnak most nincs úgy pénze hogy új alaplapot is vegyen és nem szeretne úgy hardra költeni ha esetleg nem ismerné fel az alaplap. Egy 1 gigásat szeretne venni most van egy 250-ven gigás hardja és eggyüt szeretné használni a kettőt. Kerestük a neten de sehol nem találtunk semmi infót arról hogy az alaplapja mijen nagy hardot ismerne fel. Ha esetleg valaki tudja vagy azt hogy hol lehet utánanézni kérem irja meg.
    Előre is köszönöm.
  • mesziteam
    #5838
    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Van egy ilyen öregecske alaplapom:
    Amptron 6931
    Beletettem egy 1Ghz-es intel procit, amit csak 500-asnak ismer fel. Szeretném átjumperelni, csak nem tudom hogyan kell, esetleg valaki nem tudna benne segíteni vagy egy manualt küldeni hozzá? Sajnos a neten nem találok sehol. Köszönöm előre is!
  • JSbyMSI8800
    #5837
    Sziasztok!!

    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy melyik a jobb chipset, a P35, vagy a G35 és mi a különbség köztük, valamint melyikkel lehet jobban procit húzni ?
  • Solten
    #5836
    Hi. Uhum...
  • MirP
    #5835
    Szevasztok! Az Asus P5N-E SLI alaplapba tudok kötni SATA-II winyót? Előre is köszi a választ!
  • Solten
    #5834
    Magyarisztanban nem hiszem hogy kaphato. Valassz helyette szerintem Gigabyte 790GX-et. De ez se rossz szvsz: link
  • volfika
    #5833
    Ilyet keresek tud valaki segiteni benne és üzemképes legyen!!!!!!!
  • Solten
    #5832
    nem rossz...
  • PunkZoli
    #5831
    mi a véleményetek erről a lapról?
    Asus P5QL-Pro
  • Solten
    #5830
    Hi. Nagyszeru. Akkor rendeld meg...
  • volfika
    #5829
  • volfika
    #5828
    Chaintech egy ilyen vagy ehhez hasonlo alaplapot keresek megvételre azonnal
  • volfika
    #5827
    Hello! ha elado én megvenném ha kell postaiuton is!
  • volfika
    #5826
    Hali! egy ilyen alaplapot keresek megvételre potaiuton is nagyszükségem van rá.A segitséget elöre is köszönöm!
  • Solten
    #5825
    Gigabyte MA790GP-UD4H Motherboard



  • Solten
    #5824
    Egyes. Leülhetsz.
  • solo
    #5823
    AMD -s foshoz minek új chipset?:DDDDDxDDDDD
  • Solten
    #5822
    az nvidia mar az alaplapjait is atnevezgeti...
  • Solten
    #5821
    Sapphire PURE CrossFireX 790GX Motherboard Review

  • Solten
    #5820
    DDR
  • Arnold12
    #5819
    Megjött végre a J&W JW-790GX-EXTREME alaplapom, csak még nem tudom hogy rakom rá a CM Hyper TX2 coolert.