7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • Solten
    #5978
    He? Egeszsegesebb eteleket lehet itt kapni... Masreszt meg megfozzuk magyarosan...
  • MaSzKa
    #5977
    nem vágom
    firewire kell?

    azt tudsz venni 1000-1500ft-ért külön
  • MaSzKa
    #5976
    de ha az ottanit eszed és iszod akkor nem velószínű hogy long lifeod lesz
  • Solten
    #5975
    Long live Scotland! A specifikus szamtech-boltok tenyleg gazok itt az UK-ban, netrol erdemesebb rendelni szvsz.
  • Tetsuo
    #5974
    nincs firewire.
    csak ezt talaltam firewirest, a Biostarnal, ez kicsit regebbinek tunik.
  • Tetsuo
    #5973
    Anglia nem London.
    London 1 vilagvaros, ugy mint Parizs, New York.. ott van minden, amit akarsz es kib.. draga az ottlakas.
    En joval eszakabbra vok, es itt a videki Angliaban (ide tartozik pl Liverpool, Manchester) nagyon igenytelen minden.
    Ha kijossz, majd nem hiszed el, h mi van itt..
    Az en varosom nagyobb mint Gyor, de gyorben sokkal nagyobb a valasztek szinte mindenbol, meg szorakozas teren is.
  • MaSzKa
    #5972
    de gondolhatod ha ilyen nagy órajelet képes elérni akkor kisebb gyári órajelen beton stabil

    illek ehhez már egy jó fajta ramot is venni

    angliában sztem nem lesz gond csak keress egy jó igényes boltot ahol kapni ilyen lapot

    amúgy én is már mennék ki oda :S
  • Tetsuo
    #5971
    En Prestonban (Anglia) elek jelenleg, itt nem divat a komponensekbol valo gep osszerakasa.. de azert megprobalom. ;)
    Kb 1 honap mulva lesz esedekes, addig teljesen kivesezem, minden alkatreszre 2-3 variacio, sztan ami abbol lesz. A netrol nem akarok rendelni, ugy nehez ervenyesiteni a garit.
    Nekem nem kell egyedi, nekem atomstabil kell. :)
    Gondolkodtam pl Dell-en is, de szvsz nem eri meg, meghat nekem 1-2 dolog felesleges benne..
  • MaSzKa
    #5970
    most komolyan veszel ilyen alaplapot?
    mert akárkinek ajánlottam szerintem senki se vett rajtam kívül ilyet
    amúgy akinek vettem büszke arra, hogy teljesen egyedi gépet lett
    nem iponos fos, ami mindenkinek egyforma olyan van
  • Tetsuo
    #5969
    thx.
  • MaSzKa
    #5968
    TPower I45 to 736MHz FSB with LN2 cooling. That's a veritable world record. Biostar

    volt már szerencsére ilyen alaplappal dolgom

    úgyhogy a következő nekem is Biostar AM3-as lesz

    van benne Láma opció
    és 2 kattinttással a biossal lehet tuningolni +10 +20 +30% (az alaplap mindent beállít magának automatikusan)

    a kijelző a hőmérsékletet is mutatja ha bebootolt a lap :D
  • MaSzKa
    #5967
    ez barátom

    26100Ft itthon 2év gari
    Biostar TPower I45 Intel P45

  • Tetsuo
    #5966
    Melyik a legjobb P45os alaplap?
    Ar/ertek, firewire port, stabilitas..
  • Solten
    #5965
    Szuper ez a hűtő.
  • MaSzKa
    #5964
  • Solten
    #5963
    Hi. Túl drága.
  • goofy1984
    #5962
    Hello!

    Azt hiszem kezd meghalni az alaplapom, ezért újat szeretnék venni, de akkor már i7-es procihoz. Egyik esélyes az ASUS P6T lenne. Mi a véleményetek róla?
    Esetleg valakinek más javaslata van?
    (2 PCI-os kártya lesz majd beletéve a videokártya mellé, ebbe bele lehet tenni, úgyhogy csak az olyanok jönnek szóba)
  • Solten
    #5961
    ilyen:



  • MaSzKa
    #5960
    ez milyen alaplap? :D
  • icemankimi
    #5959
    milyen processzor lehet venni?
  • miniszterke
    #5958
    intel core i5 750-es procihoz milyen alaplapot vegyek??
  • Solten
    #5957
    PCI-E -s...

  • Solten
    #5956
    Hi. Win7 update mit ir? Laptopomra (!) megtalalt mindenfele drivert. Wifi meg alapbol mukodott.
  • Morphin
    #5955
    a videokártya lényegesebb szerintem...de léteznek elosztók is,csak úgy gyengébb a kép minősége.
  • nvidiaracer
    #5954
    hello
    az lenne a problémám h adott 4 monitor és ezt egy pc-re kellene rá kötnöm ehhez mijen alaplap kell ?
  • amdopteron
    #5953
    Hallo kérdeznék és hátha vki tud segíteni:)
    Msi p45 neo3 fr alaplapom van a gépbe na már most felrakom a win7 semmi baja nincs addig míg fel nem rakom a drivereket de ha nem rakom fel akkor viszont nincs usb azt írja ki mikor bedugok egy pen.t hogy nem lehet felimserni az eszközt...
    na jó felrakom ujra indítok és már utána mindenre képre vagy zenére azt írja hibás formátum ujra rakom a rendszert megjavul vmi driver probléma de vkinek ehez nincs vmi drivere??vagy vmi?mert az Msi honlapján nincs..köszi a segítséget halli
  • Solten
    #5952
    Jaja, tenyleg.
  • DAVE23
    #5951
    elvileg van benne gyárilag
  • Solten
    #5950
    Nem veszes. Azert dobjal be elore egy 12-es ventit.
  • Madmano
    #5949
    Még egy hardveres kérdésem lenne.Megvettem a Thermaltake M9D-t.Át lett pakolva a gép.A régi házban 40-43fokos volt az alaplap(MSI K9N).A 43 terhelés alatt.Itt fél óra izzasztás után 50volt a lap az Everest szerint.Ez soknak számít?
  • Solten
    #5948
    is + chipset
  • zvaragabor
    #5947
    A proci miatt?
  • Solten
    #5946
    Nem tudunk ajanlani, mert mar antik, keresgelj pl a hardverapro-n.
  • zvaragabor
    #5945
    Senki semmi? Nem jól kértem, vagy túl nagy így a variációk száma? Legyen 15 a határ, nem kell überfullos alaplap, AGP-s vidkari, meg 3 PCI-s karival, 2x512Mb memóriával bírt a P4V88, bírjon ez is el ezekkel, és akkor már szób a jöhet. Bocs, ha noob vagy fölösleges dolgokat írok, életem első alaplapvétele lesz, nem tudom milyen paramétereket kell vagy érdemes figyelembe venni.
  • zvaragabor
    #5944
    Hi, AsRock P4V88-am elszállt. 8-9 ezer Ft körüli 478-as chiphez való alaplapot ajánljatok légyszives
  • MaSzKa
    #5943
    már van athlon2 x4 is 620 28eft
  • solo
    #5942
    foxconnak melyik volt az a beteg lapja amin 10 darab pci-pcie stb csati volt nem 7?
  • solo
    #5941
    Legyen.
    Bár, ha szerencsés vagy, és találsz olyan X2 est ami X4 ből lett kreálva, mert eleinte kevés X2 es-t tudtak legyártani akkor ha sikerül feloldani a másik 2 magot akkor jársz a legjobban: DMeg persze, ha nem hiba miatt lett a 2 mag letiltva.
  • MaSzKa
    #5940
  • MaSzKa
    #5939
    van itt még jó lap 26500ért