190
A megvásárolható lelkiismeret
  • Blasta
    #60
    Jaja, mostmár nincs...
  • Laalee
    #59
    ha nyitva lenne szemed látnád hogy nincs rötölö
  • Blasta
    #58
    Szerintem sem ST a "ludas" ebben a dologban.
    Ő csak a szócső
  • FREAK
    #57
    ja ok, most biztos kap az rtl is százalékot, és nem szólnak :)
  • Gery1980
    #56
    Mi különbséget látsz egy mellet markolászó férfi kéz és egy meztelen rengő mell között...Én nem sokat..A méretbeli különbségekről pedig ne is beszéljünk.
  • DecenS
    #55
    Én nem láttam soha senkinél baszós logot - pusztán animált (de volt natúr álló kép is) csöcsöket...
  • Laalee
    #54
    ha jol értelmeztem akkoraiban az RTL szolt be a logók miatt... nem St-ék prüdsége volt az oka. amugy egy melltartós kép és egy baszós logo közt van különbség.
  • DecenS
    #53
    Csak poénnak szántam! Nem kell egyből leharapni az ember fejét... A problémátokat pedig nagyon is értem, sőt egyetértek azokkal, akik a következetességet várják az SG vezetőitől. Ámen
  • ollie
    #52
    popup-ot meg a most beta állapotban levő legújabb IE is tud
  • Gery1980
    #51
    Freaknek igaza van, vagy mindkettő, vagy egyik se.
    De nem is ez a legfontosabb.Ami a lényeg az ott van az első commentbe.
  • ollie
    #50
    hang és képletiltást a sima IE is alapból tudd
  • Gery1980
    #49
    Ne alakítsuk át a topicot szoftverpiaccá ha kérhetem.
  • Gery1980
    #48
    Nem ellenségeskedés, csak próbálok rávilágítani a problémánk lényegére.De ahogy látom, süket fülekre találunk mindenütt.
  • cSuwwi
    #47
    Vagy felrakod a smart explorer-t. az ie bönglésző van új köntösbe téve. alapból tudja a popupkillert, hangletiltás, képletiltás, stb. Én nem kell külön progi. ;)
  • FREAK
    #46
    engem nem zavar a banner sőt

    tetszik

    de a csöcsös logó is!
  • Gery1980
    #45
    Jaja:DDD
  • Pempő
    #44
    Te se érted a problémát...
  • ollie
    #42
    Na, ha myie2-őt használtok, az is azutomatikusan blokkol minden bannert!
  • FREAK
    #41
    erre gondolsz?

    "Tisztelt SG! Lenne egy apró, ámde igen zavaró problémám. Körül is írnám, engedelmükkel.... bla bla bla"


    gondolod, hogy miután hülyének néztek, ezzel elérnénk valamit? SZÉPEN nem lehet szart dobálni...
  • DecenS
    #40
    Banner Blocker - Tessék, máris átharaphatjátok a probléma torkát; az általam próbált tucatnyi ad blocker közül ez az egyik legjobb - sehol egy banner, sehol egy popup
  • Punker
    #39
    lol mentsük le és legyen mindenkinek ez a logója :)))))))))))))
  • VinylToy #37
    Várj egy picit majd ott fenn figyeld :)
  • Punker
    #36
    hol ez a banner? én nem láttam....
  • VinylToy #35
    Nem én a béketárgyalásban vagyok jó! :)
  • FREAK
    #34
    ok akkor ha bunyó lesz, tied a leghátsó sor, közel a vészkijárathoz :P
  • FREAK
    #33
    és ha kitiltanak, azzal ŐK változtatnak valamin? csinálok saját fórumot, nagy szám....
  • VinylToy #32
    Mindemellett veletek értek egyet, csak hogy tisztázzuk!
  • FREAK
    #31
    nem fáj, hogy ennyire nem érted a lényeget? attól, hogy nem változtatunk rajta, még beszélnünk kell róla, nehogy azt higgyék, hogy itt csak buta giliszták fórumoznak, akik minden undorító húzást szó nélkül elviselnek
  • FREAK
    #30
    egyre jár az agyunk :)

    vesszenek a birkák!
  • VinylToy #29
    Kérdem én tudsz rajta változtatni...NEM! Te is bele fogsz nyugodni...és tényleg nem titeket akarlak itt ócsárolni, szóval nem kell egyből az ellenségeskedés!
  • Gery1980
    #28
    És ezek után ha én felrakok magamnak egy csöcsös logót, akkor az le lesz tiltva?
  • FREAK
    #27
    ez tökéletesen így van

    csak vannak hozzád hasonló nyúllelkűek, meg vannak, akik boldogabbak, ha igazat szólhatnak

    és nem az SG fejeseiről van itt szó, a leszarás kölcsönös, azokról van szó, akik hozzánk hasonlóan az igazság oldalán állnak
  • Gery1980
    #25
    De legalább közzé tettük a gondolatainkat, és nem maradtunk csendben mint a birkák.Ha csak ilyen megalkuvó és belenyugvó emberek élnének a földön mint te, akkor kiváncsi lennék hány népfelkelés, forradalom, polgárjogi mozgalom stb. jött volna létre.
  • Pempő
    #24
    Ha úgy gondolkodnak, akkor tőlem is körülbelül annyi "megbecsülést" kapnak, mint a kereskedelmi csatornák.
  • Pempő
    #22
    Ha SoDi kezdőlapja, a gay.hu elég tőkeerős lesz, és itt akar hirdetni, akkor egész nap animált, álló faszokra fogok flashelni a monitoron?
  • VinylToy #21
    Még egy kérdés: szerintetek el fogtok érni bármit is? És titeket ha ti lennétek a tulajok helyében érdekelne hogy mit gondolnak...mit írnak ide mások?

    Szerintem nagyon egyszerűen úgy gondolkodnak hogy mi közötök hozzá majd ha nem tetszik nem jöttök ennyi!
  • ollie
    #20
    inkább ne legyen ilyen banner
  • FREAK
    #19
    isten ments, eladnák a következő sarkon
  • Gery1980
    #18
    ELőbb dobjunk össze gerincre a tulajdonosoknak:D
  • FREAK
    #17
    erről van szó, vagy legyenek logók is, vagy ne legyen banner sem