144
Bakancsokról úgy általában
  • Mike
    #58
    miért, egy szűk gatya amiből kidagad minden, nagyon vadító
  • PResident Evil
    #55
    na jó yetike, én nem bántani jöttelek, csak kurva nagyot röhögtem ezen a hozzászólásodon... ugye nem baj ?



    ja és :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Yetike
    #54
    Kinek repedt ki a bakancsa az acélbetétnél? És mennyi idő alatt?
  • Yetike
    #53
    Úgy néz ki felejthetetlen vagyok. :).

    Match: Inkább nem kapom be a faszod, de kösz a lehetőséget. Amúgy nem jobb, de ez nem tőled függ :).

    icram: Nahát, téged még onnan ismerlek amikor freaknek bizonygattad hogy mennyivel jobb az összedrótozott ak az m16nál :) Az hogy kamu... Hát figyeld, az hogy elhiszed e vagy nem az nem nagyon érdekel :). Menjél fórumozgassál inkább tovább.

    Mondtám már, hogy én meg a cigányvajdával brakeltem? :D

    Egészségedre.

    Lol mekkora topik lett ebből :P Szűk nadrág betűrve a bakkancsba nagyon esztétikus. Gondolom megvan a hozzá passzoló fekete Iron Maiden pulóver meg a Metallica póló is. Bár bánom is én mit hordasz ha jól érzed magad benne :)

    Fekete nem szűk farmer, koRn pulcsi meg mansonos póló.

    az a valami ha skineket versz? a skinheadek nem rasszisták... de ebbe ne menjünk most bele plz.

    Nem verek skineket, csak a kedves match barátod gondolatát folytattam.

    A tekintélyről egy utolsó mondatot: Egy erős, kiboxolt esztétikus bakancsnak igenis van tekintélye (mint az egyenruháknak). Felesleges belekötni.
  • Mike at home
    #52
    nem mondod Yetike, hogy meginbt te vagy műsoron, azóta őrízgetem azt az ari kis képedet :))
  • Cat #51
    legyen ez a végszó...
  • Lacc
    #50
    Lol mekkora topik lett ebből :P Szűk nadrág betűrve a bakkancsba nagyon esztétikus. Gondolom megvan a hozzá passzoló fekete Iron Maiden pulóver meg a Metallica póló is. Bár bánom is én mit hordasz ha jól érzed magad benne :)
  • I.C.ram
    #49
    Mondtám már, hogy én meg a cigányvajdával brakeltem? :D
  • I.C.ram
    #48
    Azt a kamut, hogy skinekkel pogóztál.... :D
  • Match
    #47
    Ok, tőlem megbeszéltük :)
  • [DFL]vajdi
    #46
    sztem inkabb menjunk a picsaba, aztan hagyjuk a sulyesztőbe veszni ezt a topicot :))
  • Match
    #45
    Ne menjünk már el ennyire politikai irányba mert a Politika rovatba a bakancsok topic furán mutatna :)
  • [DFL]vajdi
    #44
    az a valami ha skineket versz? a skinheadek nem rasszisták... de ebbe ne menjünk most bele plz.

    nah szóval ha nácikat versz az igen valami... nácikat verni kell, nácik is olyanok mint a cigányok, egyenként szart sem érnek, csak ha többen vannak mernek odaállni

    alapvetően a bakancsot pogozásra hordják, a katonák meg hogy védelmet nyujtson a kemény terepen való járáskor... méghogy tekintély... akkor lesz tekintélyed ha sok mindenkit legyőzöl (nem feltétlen verekedésben)
  • Match
    #43
    ohh sorry valóba...
    "Az. Nem is mondtam ilyet." A tekintéyly hüyleség majdnem ugyan ez.

    NAh hoyg én lettem az igazáság bajnoka...bekapod a faszom.
    Vegyél bazzeg bakkancsot, olyat ami a faszodig ér, legyél boldog vele...ha felveszed olyan tekintélyed lesz hoyg ha az utcán jársz mindenki tátott szájjal fog bámulni bazzeg. Most jobb?
  • Yetike
    #42
    javítás: rajtatok kívül senkiT nem fog érdekelni
  • Yetike
    #41
    Ah, hirtelen mi lettünk az igazság bajnoka? Aranyos..

    Én kezdtem? Akkor a #11-et a nővéred írta igaz?

    Még mindig nem értem hogy miért vagyok szánalmas... _VÉLEMÉNYEM_ szerint a bakancs igenis tekintélyt ad (szerinted miért népszerű a militarizmus?). Gondoljatok szánalmasnak, rajtatok kívül senki nem fog érdekelni.

    Lol. A vége az lesz hogy az a valami ha skineket verek.. Pogóban, koncerten semmi bajom nem volt velük, pedig ha akartak volna (és a kedves hallgatóság fele skin volt) megverhettek volna. Csakhát nem, de valószínűleg azért mert nem voltak elegen.


    "Ez egy 10 éves gyerek felfogása hoyg aha bakkancsom lesz nagyobb ember leszek..."

    Az. Nem is mondtam ilyet.
  • Match
    #40
    A szármzásokba nem szólnék bele, merrt az engem kurvára nem érdekel.
    Viszont! Azért hívtalak okoskának mert ha jól láttam te is hasonlóképpen szólítottál, ebből gondoltam hoyg ennyit én is megengedhetek magamnak... (#27).
    Az én értelmemet ne firtassuk, megvan a véleményem magamról, és másokról...ugyanígy megvan másoknak a véleménye is rólam.
    Nem értem miért lettem értelmetlen, de ha ez neked jó akkor legyen....
    Nem mondtam hoyg szánalmas vagy, csak hoyne legyél az...ez a tekintély duma nagyon roxxx.
    Ez a vicces dolog meg nem csak azért van mert ide hülyék írnak, hanem azért mert hülye irányba terelődik a téma (ismét a tekintély).
    Skinekkel pogózni kurvanagy ügy...menj el egy skin buliba, aztán miondj valami szépret és ha kijössz akkor ügyes vagy.

    Az OK hoyg azért hordasz bakancsot mert teccik...szerintem mindenki ezért hord (divatosok lehúzva).
    Vissztérve a tekintélyre.
    Nem a bakancs a lényeg hanem hoyg kin van...Tőlem se fog megilyedni egy 2 méter magas 2 méter széles kopasz izomállat...Bezzeg eccer megkérdeztem egy öreg nénit hoyg merre van az arany jános utca és sikltozva elszaladt :)))
    Ez egy 10 éves gyerek felfogása hoyg aha bakkancsom lesz nagyobb ember leszek...
  • Yetike
    #39
    Oh, a nép az istenadta nép úgylátszik megint cirkuszra vágyik. Hát legyen.

    #23az indiai származásod akkor sem tagadhatod le ha "tekintélyt adó" bakancsot hordasz :DDDD

    1. Nem vagyok indiai származázú, ha tudni akarod Édesanyám Vietnami, édesapám pedig magyar.
    2. Nem tagadom le a származásomat akár bakancsot hordok akár nem.

    Match:

    Megmondom őszintén téged ennél egy picivel értelmesebbnek gondoltalak, de hát ez van :(.

    Nem vagyok szánalmas.

    Véleményem szerint a bakancs igenis tekintélyt ad.

    Nem tudom miért minősítesz " okoskának ", nem voltam biztos valamiben és megkérdeztem. Szerintem te is így vagy ezzel.

    Nem a topic vicces, hanem a beíró élőlények :).

    LOL Te mint nagy koncerti bunyós! :D Félúton megvernek a skinheadek. :)

    Érdekes, amikor vásárhelyen aurora koncerten csak skinekkel pogóztam akkor semmi bajuk nem volt velem. Vagy csak a monitor mögül tudunk mindent?

    te is csak egy buzerans divatmajom vagy gondolom

    Rosszul gondolod.

    amugy ez a hosszuszárú bakancs csak ugy néz ki jól ha faszülős farmerbe vagy és beletűröd a cipő szárába a gatyát... ,

    Tényleg?

    azé hordasz bakancsot hogy tekintéjed legyen? hát ez elég nevetséges... csetepatéban meg fölsem tudod benne emelni a lábad. inkább vegyél valami mamuszt. az való neked ,

    Nem egészen. Azért hordok bakancsot, mert jól érzem magam benne és szerintem tök jól néz ki. A nevetséges innentől te vagy.

    Sry ezért a kioktató dumáért, de sajnos nem tudok lesüllyedni a ti szintetekre ó nagy magyarok.

    Ezzel az indiai süketdumával kapcsolatban még annyit fűznék hozzá kedves tiszta magyarok, hogy addig nekem senki ne pofázzon amíg nem tiszta fajú árja, mert ugye ti magyarok a kis ázsiai utatok során amit mások népvándorlásnak hívtak egy néppel sem keveredtetek, és a történelem folyamán sem volt egy aprócska demográfiai változás sem. Javítson ki valaki ha tévedek.
  • Kata
    #36
    Vicces is. :)
  • Match
    #35
    Yetike ne legyél már szánalmas...
    Attól hoyg bakancsod van annyi tekintélyed lesz mintha egy 3 évesre bőrkabátod adnál.
    Nateáht okoska a testnek az alján van egy fém geci (acél vagy nemtommiazistenfasza a lényeg hoyg kemény) amibe belecsavarozzák a talpat. Ha tévednék valaki javítson ki.
    Vicces lett eléggé ez az egész topic :)
  • I.C.ram
    #33
    Gondolom bőr sapkát is hordasz hozzá, meg szegecselt "mellövet" :)
  • I.C.ram
    #31
    Tisztára mint egy parasztember szántára használt lábbelije.
  • [DFL]vajdi
    #30
    nekem most egy martens 1460 -as van...

    amugy ez a hosszuszárú bakancs csak ugy néz ki jól ha faszülős farmerbe vagy és beletűröd a cipő szárába a gatyát... ,
  • [DFL]vajdi
    #29
    azé hordasz bakancsot hogy tekintéjed legyen? hát ez elég nevetséges... csetepatéban meg fölsem tudod benne emelni a lábad. inkább vegyél valami mamuszt. az való neked ,

    remélem nem lesz divat a bakancs mint a cortez meg ilyenek mer akkor magamalá szarok
  • I.C.ram
    #28
    UTÁLOM A BAKANCSOKAT!!!! MERT MINDIG IGÉNYTELEN LEHÁNY POLÓJU PUNKOK HORDJÁK!!!!! MUHAHAHAHA
  • Yetike
    #27
    Hát ápolás nélkül még egy martens sem bírná 1 évnél tovább repedés nélkül :).

    A talpat tartja? A talpat rögzíti a testhez vagy a talprétegeket rögzíti egymáshoz, okoska?
  • Bandew
    #26
  • Lteebee
    #25
    Az csak az "s" szériában van.

    Az alaphoz csak az automata fejtisztító és a kanyarstabilizátor jár.
  • Yetike
    #24
    Lehet hogy igazad van. Bár ennyi erővel inkább veszek 20 ezerért valami deszkás csukát meg bőgatyát amibe ha beleszarok kiesik, aztán vagy blindes pulcsit vagy izompólót, utána 2 milisre levágom a hajam és rákenek 1 kiló zselét. Na?
  • Yetike
    #23
    Hogy mi a jó? Egyrészt kurvajól néz ki, másrészt ad egy kis tekintélyt, harmadrészt koncerten meg apróbb csetepatékban praktikusak :) Röviden ennyi.
  • Yetike
    #22
    Ezen a lapon van egy pár szépség, de Kecskeméten a Célpontban veszem meg, ott ugyanez a 14 soros ranger 16.700 Ft (ugyanez, nem valami lengyelpiacos szar). Szerintem valami leértékelés, bár a másik militarista boltban is 13 (katonai) - 18 (polgári) körül vannak az új bakancsok, persze nem martensre kell gondolni.

    Amúgy kurvajól néz ki, egyik haveromnak ilyen van.

    A csizmán nincs fűző, a bakancson van.

    Pl egy bundeswehr csizma :

  • Lacc
    #20
    Nah javítás: bakancs hogy legalább ebbe ne kössetek bele :)
  • Lacc
    #19
    Sose értettem mi a jó a bakkancsban. Kényelmetlen, nehéz és randa de hát hordja aki akarja :D
  • Davidus
    #18
    téridő generátor is van hozzá?
  • Davidus
    #17
    Honvédségi SURRANÓ™ THE BEST!
  • Lteebee
    #16
    Volt gettám, meg cat-em,utóbbi kényelmesebb.

    Most egy vibrom talpas, gore-texes túrabakancsot hordok télen.
  • CSOCSO
    #15
    én akkor is BKR:. csak kár hogy már nem csnálkodják:(((nembaj a fehér még remélem eltart 2 évig.. a fekete már 2 éve megvan.. a fehéret meg nemrég vettem.. ez a 6odik BKR em!:))
  • PResident Evil
    #14
    télen meg jó hideg, 3 zokni a default
  • Big Daddy
    #12
    Unokatesómnak közvetlen az acélbetét mögött 1 év utan kirepedt.
    Szerintem a bakancs a CAT-nál kezdődik de ez csak a személyes véleményem.
  • Match
    #11
    Elég gáz ez a bakkancs :)) meg 16 ezerért sztem olyan is...bakkancs általában 20 felett kezdődik.
    Amőgy a csavarok a talpat tartják okoska
    Tapasztalataim szerint jópár évig eltart minden ápolás nélkül is. Kivéve ha vannak oylaqn rossz pillanataid mint nekem, amikor falat, kukákat, néha embereket s minden már egyebet kell rugdosni :)