144
Bakancsokról úgy általában
  • lopaz
    #100
    Szűk gatyó bő gatya?

    Voltam vagy tizennégy, aszidtem, hogy a bő gatyesz a nagyon tökös. Letolva hordtam, tök állat volt. Bírtam, hogy minden elfér a nagy zsebekben, meg olyan qrva jól néz ki. Csak éppen csaj nem akadt, akivel járhatok.
    Voltam vagy tizenhét, és nem volt lány, akivel lehettem volna úgy. Aztán akkor összejöttem egy csajjal. Felmentünk hozzá. És a kövi történt.
    Csaj: - Amúgy jó srác vagy.
    Én: - De?
    - Csak tök gáz ez a méteres gatyesz.
    - Miért, állati jó, totál fasza csávó vagyok.
    - Azt csak hiszed. A bratyesz sose venne föl ilyen surmó dolgot.
    - Mer?
    - Csakis szűkebb gatyákban jár, az a menő. Tudod hány csaja volt?
    - Buzis a szűk!!
    - Asz csak hiszed?
    - Kiba jó ez a nagy gatya.
    - Lósegge. Nem izgulok rá, pedig jó srác vagy. Na, hozok egy bratyeszgatyeszt, vedd föl azt, figyusz.
    - Nemá!
    - De. Itt van, neki úgysé kő, mer kinőtte, de állati baró volt benne. Jó kis farmer ez.
    Kimentem, beleküzdöttem magam. Alig fért el benne a bráner, totál buzinak éreztem magam. De a csajom.....
    - Hú, baszki, djó tökös csávó lettél.
    Leültem a díványra, feszült úgy, hogy féltem szétreped rajtam. A csajom meg úgy nézett, hogy nem hittem el.
    Odaült mellém, nézünk egy filmet, persze némi tapi ment. Nem is bír felállni a brokim, mert nem volt neki hely. A csajom meg megszólal.
    - Jó vagy.
    Aszt odanyúlt a dákómhoz.
    Én meg lestem, mint nagyi a moziban.
    Állat volt, elvesztettem azt, amit nem is akartam megtartani. Kiba jó kis kaland volt a nőci.
    Akkor elhatároztam, áttérek a szúkebbre. Tapadtak rám a csjok, szereztem egy szolídabb bakancsot, betűrtem a gatyaszárat. Nem vót könnyű megszokni, vagy egy hónapig szarul éreztem magam, de má összjött néhány kiscsaj. Szóval jó dolog, ha nem akarsz nagy cuccokban repeszteni.
    Megszoktam a bakancsot meg a szűk farmert vagy kordot. Szerintem ma már nem sűrűn vennék fel rapgatyát, mert minek. Ha egyszer ez kell, hát legyen. Alá persze nem boxer kell, hanem kisgatya, de azt is megszoktam. Nehezen tud felállni a brokim benne, de ha lehámozza az aktális nőm, egyből kipattan.
    Szóval szerintem is inkább szűkebb bakancsban, az olyan fiús.

    Más.
    Bőgatyesz.
    Vagy egy évvel előtte történt. Voltunk dizsibe, de meguntuk. Haverrel haza körrúton, bambaultunk, kicsit beállva, de nem ám totál.
    Bambulunk, lődörgünk, erre haver elereszt egy méteres fingot. Mondom neki:
    - Baszki, mi van?
    - Há köllött.
    - Ne má, itt betojsz mindágy.
    - Ja, vagy három napja nem préseltem semmit a jukamon.
    - Mi van?
    - Kéne egy jót nyomni.
    - Itt?
    - Gyere a mellékutcába!
    Azt lefordultunk a sarkon, haver látom, beterpeszt, hasa mozof.
    - Micsinálsz.
    - Megküldöm.
    - Mi?!!!!!
    - Ha kő.
    Azt hallom, hogy nyög. Jó bő gatyában voltunk. Mondja:
    - Figyusz, csináltam már. Ne aggódj!
    - Micsoda? Itt fogsz...
    - Ja, nincs alsó, nehogymá horgyak.
    - Baszki, ne mááááá+
    - Késő, jön.
    Hangosan nyögdécselt, Unfffffffff, unffffffff, azt hallom, ahogy nyomja. Rázza a lábát, és látom a matériát az aszfalton. Nyom vagy még néhányat, ráz...
    - Hú, baszki, nem semmi vagy.
    - Ugyan, erre jó a bő gatyó. Csak rányomsz, aztán kijün.
    Máig lesek, hogy mit csinálnak egyesek.
  • COB
    #99
    hát ez nem valmi sok segítség:)
  • COB
    #98
    hi
    szeretnénk acélbetétes bakancsot venni, csak kéne 1 kis segítség hogy hol és hogy milyet érdemes venni?
    elöre is kösz
  • Trade
    #97
    Hi nekem masfajta bakancsom van:Lumber Jack.
    De biztos tudtok segiteni.Anyaga vellur bor es berepedezett.
    Tomom ujsagpapirral meg most mar apoloval is kezelem de nem akarnak eltunni a rancok.
    Lehet vmit tenni meg?
    Uj koraban nem nagyon mertem fujni ra az apolot mert nem tunt el folt nelkul,egy kicsit elszinezodott tole ha rafujtam(spray)
  • Xboxman
    #96
    nah asszem eldöntöttem:Shellys 7394!

    martens shopba 21000ft!Tudtok ennél olcsóbban bp-en?
  • Xboxman
    #95
    +1 martensnek!Eddig senki nem mondott róla rosszat ellentétben a többi márkával.Mondjuk 30-at talán mégsem ér[bizonytalan]
  • Xboxman
    #94
    lehet!Kb milyen árfekvésbe van?
  • Xboxman
    #93
    mindennapra:)nem szoktam vadulni
  • szacsi
    #92
    akkor Te is rosszul hallottad (:
  • The Garrett
    #91
    Attól függ mire kell :) Punkkoncerten ugráli rugdosodni? vagy mindennaprA? :)
  • Dzsini
    #90
    nekem Cat bakancsom van, lassan 10 éves, és párezer kilométert már lekirándultam benne. vagy ezt, vagy a Martenst ajánlanám én is - nem csak kényelmi szempontból, orvosilag is.
  • GaryZ
    #89
    Martens!!

    Nekem volt mind2, de a Martens az minőségre sokkal jobb! (Nem tudom, de a többi "gagyinak" tűnt a Martens mellett! (getta, shellys, Tred-Air,...)

    persze kinek melyik......
  • Dzsini
    #88
    Caterpillar
    (ha lehet mást ajánlani)
  • Xboxman
    #87
    Szerintetek Martens vagy Shellys?
  • Yetike
    #86
    Rosszul hallottad.

    Depresszió - Egy kurvajó magyar metál együttes, szerintem mindenképp hallgasd meg.
  • Lazarus
    #85
    jajó, sejthettem volna
  • Lacc
    #84
    Valami magyar belehörgökafüldebe punk zenekar úgy hallottam.
  • Lazarus
    #83
    Mi ez a depressziós szöveg az aláírásodban?
  • Yetike
    #82
    Nem vagyok rászorulva a tekintélyére, viszont tény hogy van :).
  • Yetike
    #81
    Attól függ kinek
  • [HUN]PAStheLoD
    #80
    hehe :DDD én ott is toltam ... hegyen fel és le :)
    igaz lenn a völgybe ahol nálunk van 1 kis patak azon 10 cm es vot a jég :) azon is mentem ..
  • The Garrett
    #79
    naja jégen nempróbáltam.. lehet mer hegyen lakok :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #78
    hó vs. jég! nem u.a!
  • The Garrett
    #77
    hóba bicajozni tényleg király szoktunk miis csak ált. nemfog a fék :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #76
    simán.. én már kecajoztam 3 centis jégen :P nem mondom hogy simán ment pedig a szó legszorosabb értelmében véve SIMA volt a jég :P

    de egy ilyen szép szaltót dobtam a biringámmal azóta kijár a kormány néha :D
  • The Garrett
    #75
    DE meg kell adni a módját az erdőbensétálgatásnak... megaztán megnézném 30 centi hóban meddig felel meg az adidasz csuka :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #74
    nemtom.. nekem túrára megfelel az ADIDAS csukám.. ilyen utcai vászon tornacipőnek van álcázva de kegyetlen kényelmes
  • The Garrett
    #73
    engem + nemérdekel hogy ki hordja még és miért szeretem és kész...
    de viszont eszembejutott hogy kértem a jézuskától szép túrabakancsot.. Merrel-t ígykőírni? :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #72
    nekem az se konverz mivel nekem a kosarascipőm vót konverz de mióta kommersz lett azóta kinőttem

    (kéretik megfigyelni a logika kapcsolatok teljes hiányát a fenti szöveghalmazban!)
  • The Garrett
    #71
    hát nemtudom éna converse cipő elkötelezett híve vagyok télen nyáron :)
    ezalól kivétel a síBAKANCSom :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #70
    én nemrég vettem ilyen ódszkúl fekete bokaföléérő-t
  • The Garrett
    #69
    akkor bakancsokról: miért hord újabban egyre több ember térdig érő nagy bakancsokat amin mindenféle lobogú tűz emg ilyen minták vannak.
    MEr nekem senki nemondja hogy az télibakancs
    2. eszméletlenül hülyén néz ki
  • magus
    #68
    Hát, sztem British Steel-t ne vegyél mert annak nagyon szar a bőre, es hamar tönkrebaszódik. Shelly-s és Martens az egész jó.

    Amúgy, úgy tom, hogy az őj bakancsot meg kell töretni egy kicsit mielőtt rugdosol vele, hogy úgy törjön meg hogy kényelmes legyen.
  • Big Daddy
    #67
    Vazze! Minden tiszteletem Yetikének!Szét gyalázzátok mégsem adja fel!
    Különben szvsz sem a bakancs parancsol tekintélyt hanem az a 100 kilós kopasz aki hordja!
  • Lteebee
    #66
    Ok.

    Tehát vagy normális hangnemben bakancsokról, vagy cigányokról, skinekről, hörgésről, faszról,szopásról és akkor irány a gumi.
  • Mike
    #64
    hacsak nincs nálad egy FN-P90-es
    néhány kaszáló mozdulat és a benga izomkolosszusok csak hörögnek
  • Mike
    #63
    1. na legalább már ezt is megtudtam
    mindig vannak új információk
  • Mike
    #62
    az attól függ, egy börkabát ahhoz passzoló kalap illteve a Herr megszólítás igencsak tekintélyt adott bizonyos korokban
  • Mike
    #61
    te a gatyákat beszarás alapján osztályozod?
    tudomásom szerint nem kell egyik gatyába sem beszarni
    másrészt a bőgatya arra jó, amire kitalálták, mozogni benne, hogy a sok surmo mire hordja, meg a mennyire letolva, az az ő bajuk
  • Mike
    #60
    aki egy bakancs tekintélyére van rászorulva, azt csak öszintén sajnálni tudom, vegyél vicsori kutyát is (az is elég önbizalom növelő)