101
Jogi show
  • daniking91
    #101
    Sziasztok!
    Régen néztem a Katalin bírónőt, s szembejött velem a főcíme ahogy neteztem.
    Esetleg tudnátok segíteni, hogy honnét tudnék letölteni, vagy hol tudnék legalább néhány részt megnézni? Előre is köszönöm!
    Daniking91
  • spatz
    #100
    #100
  • PResident Evil
    #99
    vége :(

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Láma!
    #98
    Tök szívás
  • [HUN]PAStheLoD
    #97
    lol :DDDD
    te nem mentél véletlenül ?
  • magus
    #96
    uristen nekem ezt mindennap neznem kell mert tesom ide ment statisztalni es meg akarja nezni magat, es vagy 8 adasban benne van
  • FtranX
    #95


    én egyszer a Jáksó féle társkeresőbe telefonáltam be.
    valahogy így zajlott:
    - Tessék Danubius rádió!
    - Halló! Itt Pistabácsi beszél! [elváltoztatott hangon]
    - Igen? hány éves?
    - Háát 80 éves vagyok.
    - És maga férfi? mert kicsit úgy tűnik, mintha egy lány szórakozna.
    - Nem, transzvesztita vagyok!
    - Igeen? és bugyit vett?
    - Nem
    -Akkor vegyen fel egyet, mert meg fog fázni!

    és kirúgott...

    még valahol meg is van felvételen.
  • I.C.ram
    #94
    Haverom egyszer poénból betelefonált. Szarrár röhögtük az egészet!

    Ő meg röhögés nélkül mondta a baromságokat a csávónak a telefonba. Majd szétrobbant a hasam a röhögéstől! :D
  • FtranX
    #93
    pont az a baj, hogy szarul mondják el. régebben volt egy ilyen az ertéelen havas henrikkel. az még tűrhető volt. sokáig azt hittem, hogy valódi.
  • FtranX
    #92
    az a műsor nagy poén volt! :D főleg a betelefonálók :))
  • I.C.ram
    #91
    Annak már vége! Pedig régen mindig leragadtam azelött a műsör elött. Egyzserűen betegre röhögöm magam egy ilyen műsor alatt!
  • CSOCSO
    #90
    jaja.. a Curtis nem gaz.. de ez annyira lol volt hogy mar fajt.. bamba hulye picsak szarul mondjak el amit kell .. es meg az arcjatekuk is nevetseges volt...
  • zaki
    #89
    hát én megmondom őszintén én 1 műsort se néztem meg, elég olt csak megnézni 1-2 "előzetest", hihetetlen szar műsor lehetett...
  • FtranX
    #88
    a mónikán legaláb lehet néha röhögni. a katalin egy idióta színjáték. olyat kellett volna, mint a Reality TV-n, a Curtis Court. ott legalább élesben megy a dolog valódi esetekkel.
  • selwik
    #87
    "hiszen Mónikát 800 ezren választották, míg Katalinnak fél millióval kevesebb fiatal rajongója volt."

    Egyre jobb az átlag iq-ja a kereskedelmi tv-t néző lakossának. Már egy bírósági showműsort se tudnak felfogni, inkább nézik a cigánybalhékat Mónikával :DD
  • cSuwwi
    #86
    hála istennek :)
  • FtranX
    #85
    végre vége lesz ennek a borzalomnak
  • zaki
    #84
    ehh ez a műsor is megszűnt :D
  • CSOCSO
    #83
    ROFL:)))))
  • PResident Evil
    #82
    ez kész...
  • Kata
    #81
    A tárgyalást ezennel berekesztem! :P
  • Waterhorse
    #80
    asszem ebbe szerepelt osztálytársam is, egy szőke figura volt valami drogos ügyben, nem tom me nem láttam. Aki nézi az biztos vágja miről beszélek.
  • Eye-scream
    #79
    MIIII?:D
    Nálunk ilyen tv nincs, vagy még nem láttam...
  • [HUN]PAStheLoD
    #78
    aha.. értem kösz.. a statisztika a kedvenc tudományágam bármiről be lehet biztonyítani hogy igaz és természetesen még annak az ellenkezőjéről is!
  • PResident Evil
    #77
    Város a Korház szélén ?
  • CSOCSO
    #76
    nah azért itt elejtettem a távírányítót...(éppen kezembe volt)
  • PResident Evil
    #75
    Korház a város szélén ?
  • cSuwwi
    #74
    Hogy bírtok ilyet nézni? Ez a műsor még nekem is sok... Pff
  • FtranX
    #73
    Hőemelkedés Petivel RULEZ!!! :DDDD
  • I.C.ram
    #72
    Gyerekek!!! Kimaradt a TV-k istene!!!!!

    B U D A P E S T T V

    Én mindig, ha unatkozom átkapcsolok erre a csoda tvre, és általában betegre röhögöm magam. :)
  • CSOCSO
    #70
    ugyvan. wiasaton max a rém rendes család... no meg az amiben a holly walance énekescsaj van...
  • cSuwwi
    #69
    Nem tudom, engem a Csárli Angyalai és a Hazárd megye lordjai valahogy már nem tudnak lekötni, kicsit már lejárt filmek, főleg hogy már láttam a nagy részüket 1x. Akkor már Spektrum, NGC, és Discovery szentháromság ;)
  • Mike
    #67
    ez micsoda?
  • Pluskast
    #66
    Teljesen igazad van!
  • Hellhammer
    #65
    Bazz itt sírtok, hogy milyen szar a TV2 és a RTL Klub. Akkor mi a fsznak nézitek? Sajnos ebben is nagyon kezdünk hasonlítani az értelmileg teljesen lepusztult amerikaiakhoz, hogy TV bekapcs oszt hadd menjen akármilyen szar is.
    Ha én bekapcsolom a TV-t akkor a Viasat3-at nézem néha (a délutáni sorozataik mérföldekkel jobbak mint a másik kettőé), meg a Spektrum-Discovery-NG triót. Ha filmet akarok nézni, netről bármit le lehet húzni, zenét hallgatni szintúgy.
    Szóval nem értelek titeket...
  • Shaman
    #64
    500 családom = 5000 családon akart lenni.
  • Shaman
    #63
    Ez asszem úgy van,hogy kb olyan 5000 háztartásban van a Tv mellett egy ilyen szerkezet ami méri,mikor melyik adón ki mennyit,stb. (természetesen a család beleegyezésével telpítik,gondolom valami kedvezményt kapnak cseréba,vagy valami)
    Na most ezeket megpróbálják úgy szét szórni,hogy a lakosság minden rétegét lefedje (értsd,szegény,gazdag,öreg,fiatal,stb..). És ebböl hozzák ki a teljes lakosságra vetített átlagot.
    A gond sztem ezzel csak az,hogy olyan magas számok szerepelnek néha,hogy ihaj,mert ugyi akinél ez telepítve van az elvböl állandóan bekapcsolja a TV-jét,s néz valamit,de mi van ha az adott müsort ezen az 500 családon kívül senki sem nézi???? És mégis kihozzák,hogy 1,4 millióan néztek,stb. Szal egy ilyen marhaság az egész.
  • [HUN]PAStheLoD
    #62
    én azon csodálkozom hogy megmondják hányan nézték... de hogyan? :o) mert pl. én videóra vette a sziki szökevényt és néztem a IHM-et...

    meg néha délután suliból hazajövök benyomom ezt a balázst meg ilyesmit azt ha van valami lol akkor kimegyek és röhögök .. nem nézem :P
  • zaki
    #61
    én se... mindig a balázst+a a mónikát nézem akkor :P jókat szoktam röhögni az ilyen műsorokon, tiszta kamu az egész
  • [HUN]PAStheLoD
    #60
    ha annyira unatkozol mért nem nézel Cartoon Networkot? :))