43
Akinek nem szeret gondolkodni, de löni annál inkább, annak ez a játék 1 áldás! :)
  • Harly18
    #43
    Ezt a Serious Sam-mal lehetne egy lapon emliteni. Szinte ugyanazt kell csinálni, csak a grafika picit rosszabb, de öldöklésre nagyon jó ez a játék, épp most vettem elő újra.......... :)
  • Gabe18
    #42
    Erre csak annyit tudok mondani hogy ezt,meg a Painkillert egy napon emliteni is erős szentségtörés...
    De ez csak az én véleményem...
  • Shep
    #41
    Na csak azért hogy legyen ellenpélda is nekem pl tetszik sőt a painkillertől én jobbnak találom, igaz nem olyan szép de abban nincs is dupla shotgun meg dupla rakétavető
  • Sgtfathi
    #40
    Ez a játék olyan mint a Serious Sam nekem tetszik !Egy kis darálásra éppen megfelel,jo kis darálos fegyverek és azok fejlesztése + a csaj elinditása ami lebombázza az ellent a mostani pangás közepette pont jol jött.Persze a grafika igen gyatra ami számomra is fontos egyébként de ebben a gaméban nem ez a fontos ha belelendülsz meglátod.by
  • Jhon Balu
    #39
    tényleg ennyire szar?
  • Prowler001
    #38
    Hát elkezdtem letölteni, de ahogy egyre feljebb értem a kommentekben inkább úg ydöntök, hogy kancsell :D
  • Lacc
    #37
    A demo alapján ez egy fos :)
  • Dynamic
    #36
    Megjelent ez a vacak, bár én nem pazarlom rá az áramot az biztos:D
  • Gabe18
    #35
    Hát a haverom leszedte az 576-on lévő demót,az nem tudom milyen verzió,de telepités után egyöntetüen megállapitottuk hogy ilyen sz.rt már régen látunk...
    Bocs mindenkitől akinek valamennyire is tetszik,de én semmi pozitívumot nem tudok róla mondani.Már azt nem értem hogy milyen fegyver az,amivel szemből eltalálok valakit,erre a szenvedő alany ahelyett hogy hátra repülne vagy valami,magasan felrepül az égbe,mitha valami zsinóron rántanák fel.
    Aztán kisérletként még felrobbantottunk egy parkoló autót,hát a robbanás effekt is megér egy misét,de inkább nem szidom tovább.
    A mai időkben,amikor ebben a "mészárlós-fps" stilusban olyan név érkezik rövidessen mint Painkiller,ezt csak az mentheti meg ha valami igen gyenge gépen is elindul /a rendszerkövetelményt nem néztük ugyhogy nem tudom/,bár akkor még mindig kérdéses hogy akar-e vele játszani a játékos,mert akkor már inkább a Serious Sam százszor...
  • Sadun Tryst
    #34
  • M@TriX
    #33
    :)
    Nem baj.
    Amúgy megsúgom hogy az a verzió a játék 0.9-es verziója, ez pedig az 1.0.
    Nem kell mindent elmondani a Gamestar mond. ;)
  • Sadun Tryst
    #32
    de ugyan az, szaaaal... most télleg okosabb volt vki mint Te! :P
  • M@TriX
    #31
    hihihihjihiiiii valaki azt hitte NÁLAM okosabb. ;)
    Ilyen ritkán van. Esetleg a hírt elolvashattad volna. ;9

    Az egy szar verzió, ez a hivatalos... ;)
  • Sadun Tryst
    #30
    14#-es komment...
  • M@TriX
    #29
    Nah, végül kijött egy hivatalos demó is vagy mi:

    http://jatekok.hu/news.php?newsid=44&table_set=news_200403
  • Sgtfathi
    #28
    Elsö 5-perc játék után..hát elmegy de ha jobban belebonyolodsz jo kis gamera bukkansz nekem bejött, 1 kis darálásra jo lesz,én várom a fullt.
  • Dikkma
    #27
    Megmondtam hogy nem értesz te ehhez :DD és igazam lett/van :DD
  • Lacc
    #26
    Na igen Dikkma elvtárs de van egy bizonyos ALSÓ határ! Ebben a játékban egyszerűen nincs meg az a feeling meg lendület ami pl. Serious Samnél vagy a Painkillernél megvannak.
  • Dikkma
    #25
    Miért buták az emberek?

    Miért hiszi mindenki, hogy csak STALKER meg Doom^3 grafikájú játékkal lehet ma megjelenni a piacon? Miért nem lehet egy kicsit kókányabb, value kategóriás játékkal elszórakozni 5 percet?

    Persze én is suxxoltam a HITMAN 3-at, de azt légyszi ne hasonlítsuk össze a Nitro Familyvel.
  • 12346
    #24
    jézusom mi ez pfff.. ugye ez a szar legalább ingyenbe van...:DD
  • HuAn82
    #23
    Ronda, de finom! :DD
  • Dikkma
    #22
    Nem értesz te ehhez :DD
  • Lacc
    #21
    Hát kipróbáltam a játékot és megalkottam a véleményemet. EZ EGY NAGY FURIKNYI FOS!
  • Dikkma
    #20
    Heh :) ... Serious Sam engine, csak annál 50x kevésbé kidolgozott. Az újgenerációs játékengineekkel nem képes harcba szállni, viszont király a dupla fegyver. El lehet vele szórakozni :D
  • Dikkma
    #19
    Háhá! Leért, de elfelejtettem megnézni. Most hála a topicnak install :P
  • Dynamic
    #18
    Nagyon gyenge SSam utánzat akar lenni, de ahogy az előző hozzászóló is írta elég kihalt az egész.Mész 100 métert, majd rádront 20 ellenfél egyszerre.Megint mész 100-at, jön 3 ellenfél...akik mellesleg elég gagyik és nevetségesek.A grafika meg egy fos.
    A Painkillert még nyomokban sem közelíti meg, szerintem még a demót sem éri meg letölteni:(
  • balcooo
    #17
    Hát szomiszo télleg elég igenytelen a dolog :) Föleg ezek az iszonyat nagy kihalt terek (már ha éppen nem nyüzsög rajtuk 500 ellenfél)
    Viszont ez az ecstasy mód ez kész, beszartam a röhögéstől mikor meghallotam a Vivaldit :DDDD
    Mókás kölkök azér ezek a koreaiak
  • Sadun Tryst
    #16
    én sem mondtam, hogy jó játék lesz! csak azt mondtam, hogy van DEMO... ^__^
    én csak híreket adok... :)
  • grebber
    #15
    Letöltöm de előre mondom már a képek alapján sem tetszik!
  • Sadun Tryst
    #14
    kijött a DEMO a játékhoz. tessék letölteni, majd véleményt írni...
  • shaba23 #13
    télleg idegesnek tünnek
  • Sadun Tryst
    #12
    pár friss kép. ezeken már láccik, hogy fejlödött a játék:



    itt az utolsó képen figyeljünk oda a bal felsö sarokban befigyelö kis hirdetésre! :D
  • Sadun Tryst
    #11
    A történet dióhéjban:

    Az emberek a rohanó élet miatt idegesek voltak és stresszesek. Ezen a 1 cég segített és gyógyszereket dobott a piacra, amely segített az idegsség és a stressz legyözésében. Ekkor az emberek 1 idöre "nyugodtak" lettek. De a gyógyszer nem is gyógyszer volt igazából, hanem legális drog. Az emberek szenvedtek a mellékhatásoktól 5 év után. Ekkor 1 kisebb háború tört ki, ahol (tudtommal) 1 másik cég 1 újabb gyógyszert dobott a piacra, ami a hiedelemmel ellentétben nem volt mellékhatásmentes. Ekkor az emberek megint lenyugodtak 1 kis idöre, de ez sem tartott soká. Újabb háború tört ki. De ekkora már a Golden Bell cégnek (asszem ez a neve) annyi pénze volt a világon elterjedt gyógyszeréböl, hogy nem tudott mit tenni a nép, csak harcolt. Föhösünk meg úgy keveredik be a játékba, hogy elrabolják valakijét (asszem a gyerekét, aki még csak 2 éves, de jobban lö, mint John Wayne)...
    Ekkor feleségünkkel együtt nekivágunk a nagy kalandnak (igen nem csak 1magunk fogjuk leírtani a seregeket, ketten leszünk).

    Úgy tom valami ilyesmi a történet, ha nem pontos, akkor nézzétek el a cikket ahonnan írtam, vagy 3-4 hónapja olvastam el, aki meg bövebb infot akar, az menjen a lentebb lévö honlapra.
  • Sadun Tryst
    #10
    itt van a hivatalos weblapja a Nitro Family-nek:
    DELPHIEYE - Nitro Family
  • Sadun Tryst
    #9
    a megjelenés a készítök szerint idézem:
    "We still have a lot of works to do including sound editing, level settings, cut scenes and debugging. Expected release date is Q1 next year."
  • Sadun Tryst
    #8
    szerintetek ki ö?
  • Sadun Tryst
    #7
    itt 1 hép az 1ik ellenféllröl:

    és ez nem vicc... :D
  • Sadun Tryst
    #6
    itt van a gépigény:

    Operating System Windows 98 SE, Millennium,
    2000 and XP.

    CPU 733 MHz or faster CPU required.

    Memory 128 MB RAM required.

    Graphics Card 32 MB 3D graphics card with hardware transform and lighting (T&L) capability.

    Sound Card PCI, USB or onboard audio device required.

    CD-ROM Quad speed CD-ROM drive required.

    HDD More than 1GB of free hard drive space required.

    DirectX Microsoft DirectX 8.1b or higher required.
  • Gunner
    #5
    Gépigény?
  • zaki
    #4
    nem tűnik rossznak, megjelenés? :)