66
Minden ami téken
  • hunbalee
    #66
    Jelentős mérföldkőhöz érkezett a Tekken 7
  • Rayden02
    #65
    A 7.ik részhez már lehet hogy nem kell már emu :D
    Rumor: Tekken 7 May Be Coming To PC, Amazon Lists PC Version
  • meawilliams
    #64
    Sziasztok, Tekkenes szterepjáték: www.armleg.com/tetekkenrpg
  • SMGBAS
    #63
    1.: Akinek kell a T3 PC-re az írjon és emuval együtt el tudom küldeni (:
    2.:
    Van Hwoarangnak valami rúgáscucca. Megfogja az emberke kezét és a sarkával hátulról tarkónrúgja. Na szal valaki nem tudja annak van-e valami neve? Meg jó lenne ha tudnátok egy videót róla linkelni. Nemtudom kapok-e választ vagy jár-e erre valaki ezért ha valaki megírná mailben akkor hálás lennék.
    Üdv.
    [email protected]
  • dante66
    #62
    Hello zzaki.
    Ott az emulátor pc-re .EPSXE néven.és leszeded a tekken 3-at.ha jol beállítottad akkor jol fog az menni.De gondolom itt senkin nem ismeri a tekken 3 online honmaru-t ...-.-
  • zsaki
    #61
    hol lehet leszedni a tekken3?
  • richard10
    #60
    HY
    nem tudjáétok honnan szedhetem le atekken 3-mat számítógépre?
    lécci írjatok
  • schuszter
    #59
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám hogy leszedtem a Tekken 3-at, de nem tudom kiírni cd-re hogy tolhassam psen. Csak emulátorral tudok játszani, de úgy meg vmiért nem érzékeli a joyt. Ha vki tud segíteni légyszi írjon mert fontos lenne. Vagy vegyen fel msn-re [email protected].
    Előre is kösz!
  • gercse
    #58
    torrent
  • Dj Bozonty
    #57
    Csá!Mindenkinek. Ha valaki tud olyan oldalt ahol le lehet tölteni a tekken 4.-5.-öt akkor küldje el a cimét a címemre: [email protected]
    Elöre is kösz!
  • hunbasser
    #56
  • Dajin
    #55
    http://tekken.uw.hu/ itt emelet van még csomo minden, részletesen leirva
  • hunbasser
    #54
    leszedtem egy psx emulátort,és a tekken 3mat,régen nagyon sok szép emlékem volt,még anno psxel toltam úgy 6-7 éve.
    azt kérdezném,h hol találom meg a karakterek leírását.lehetőleg magyarul.vagy ha ti is tudjátok,leírhatnátok.most olvastam el egy gportalos oldalon a történetét,de hát csak 2 szereplőt említ meg.
  • ironfist
    #53
    Tekken 5 bajnokság lessz pesten valamikor szeptember közepén, hogy pontosan mikor az ki lessz ide írva: www.jatekklub.hu . msnem: [email protected]
  • Mr Supra
    #52
    nem tudja valaki hogy miért fagy le a tekken 3 (ps1 emu-val) mikor a fight-nak vége van??? help,me!!
  • ironfist
    #51
    Én még nem hallotam ilyenről igaz en nem játszottam sokat a tekken4-el
  • amatőrps2
    #50
    Sziasztok !

    Lenne egy kérdésem.
    Ha a Tekken 4 - ben végigmegyek a Tekken Force - on, akkor állítólag bead egy olyat, hogy Dojo mód - ot.
    Tud erről valaki, valamit ?
    Érdemes kínlódni a Tekken Force - szal, mert egy kicsit nehéznek tűnik.
    Köszi.
  • ironfist
    #49
    ja mégvalami ha arról a linkről amit adtam akorod letölteni a tekken 3at akkor azt nem árt ha tudod hogy a letöltés 10-12K ra le van korlátozva
  • ironfist
    #48
    Emulátorhoz kell egy netplugin és ugy lehet online játszani. Letölteni meg inen tudsz egy ntsc-s verziót.
  • bolyhosbali
    #47
    ?
  • bolyhosbali
    #46
    vagy letölteni
  • bolyhosbali
    #45
    hol lehet onlineba gamelni a tekkennel
  • ironfist
    #44
    persze emulátorral
  • sigmavirus1
    #43
    Mért, lehet?
  • ironfist
    #42
    Nem akkar velem valaki tekken 3-azni a neten?
  • ironfist
    #41
    A tagot sose lehet meguni.
  • sigmavirus1
    #40
    A lassúság engem se tud zavarni, a tekkenek sose a gyorsaságukról voltak híresek!
  • sigmavirus1
    #39
    Sok szempontból jobb a TTT de azt már szénné játszottuk és hiába nincs lényegi újítás a 4-ben, azért a pár új támadásért és a gyorsaságért ez az epizód is király szerintem!:P
  • sigmavirus1
    #38
    Jáccá PS-en!:D
  • ironfist
    #37
    Nem tudom mi mindig a teggal játszunk még ha lassú is szerintem jobb mint a 4.
  • aabyssx
    #36
    A TTT PAL változata nagyon gáz, mert nem optimalizálták a sebességet. Az egész le van lassítva.
    A T4-ben viszont van NTSC opció és az tökéletesen megegyezik a JAP/US és arcade sebességgel.
  • ironfist
    #35
    Nem tudom pontosan mikori de szerintem szar. Tekken Tag sokal jobb és csak 1cd. Szedd le inkább azt ha még nincs meg.
  • gakoska
    #34
    a tekken 4 mikori gém?
    csak mert van egy torrentem hozzá de nem tudom megéri-e a 3,3 gigát letölteni
  • sigmavirus1
    #33
    Tudom már régi téma de a Doki nincs benne a TTT-ben, ha valahol mást írnak akkor s ehigyen senki nekik, csak és kizárólag a tekepályán látható(és kiüthető)!
  • sigmavirus1
    #32
    Milyen emulátoron nyomod?
  • rémkölyök
    #31
    Hi! Valaki tudna segiteni mert pc-n játszok de az Arcade Mode végén a True Ogre után nincs kép.
    Vagy nincs egy tekken 3 topic?
  • ironfist
    #30
    Tekken verseny Pécsen!!
    Akit érdekel irjon: [email protected]
  • Banyapapa
    #29
    A DR.nemtomkit a T3-BAN asszem abban a "force" modban menjvégig 3szor ( vagy 4* most nemtom pontosan).
    Mindig ad a gép egy kulcsot és amikor betelik az uccso föellen után bejön Dr.Broszkovics vagy ki, le kell gyözni az alkeszt és megkapod.

    Ha jol emléxem
  • shevy
    #28
    akkor ok :) haverom kérdezte, én nem játszottam vele
  • windrunner
    #27
    Asszem nincs benne.