75
Dragonball jatek(ok)
  • atesz9292
    #75
    Akinek van kedve ZEQ2 lanra az vegyen fel xfirera: pyrokar852. A zeq2 a legjobb pc-s dragon ball game szerintem.
  • ádi1
    #74
    http://esforces.com/
  • ádi1
    #73
    NAGYON FASZA HALF LIFE 1-ES MOD KÉPEKET ITT LÁTHATTOK EZ AZ EREDETI OLDAL MEG VIDEÓKAT IS 2010-BEN LESZ KÉSZ RELEASE DATE MÉG NINCS KITŰZVE nagyon jó a grafikája de akkor is hl1 mod ha hiszitek ha nem
  • hunhogzilla
    #72
    Akit érdekel, PM
  • hunhogzilla
    #71
    Hali, olyan embereket keresek, akik értenek a modellezéshez (3ds Max, Cinema 4D) vagy a C++ programozáshoz. Egy teljesen egyedi DragonBall játékról lenne szó.
  • hiej
    #70
    Én tudom hogy van egy játék pcre ugy hivják dragon ball online nekem megvan a beta verzioja majd holnap vagy holnapután amikor kiprobálom akkor.Ha nem fizetös és müködik akkor elküldöm a topicba hogy mindenki játszasson és a http://dbzworld.ath.cx/hun.html fizetni kell az egyik letöltéshez viszont a másik inygyen van én fogok fizetni mert van egy ps2 emulátorom és azon fogok játszani.Mert a fizetösbe legaláb 15-25 dragon ballos játék van de az ingyenben is van.
  • tojas0
    #69
    aki a dragon ball source-val akar játszani akkor ebbe a szobába jöjjön a hamachi-val Network name kakarott016
    Network password:012345 ha ez a nem jó akkor 01234
  • DaemoonHunter
    #68
    Leszedni nem lehet még és pontos megjelenési dátum sincs!
  • tojas0
    #67
    a DragonBall Z: Heroes Of Our Destiny-t honnan lehet leszedni vagy mikor jelenik meg?
  • DaemoonHunter
    #66
    Örömmel jelentem be, hogy a DBZ Hood fejlesztőcsapata újra összeállt, 4 év után a fejleszés folytatódik, egy kis video:
    1.
    2.
    Remélhetőleg minél hamarabb elkészül.
  • Tiránó
    #65
    Hol lehet ezt letőlteni???
  • zoli 70
    #64
    sfgezfgdddddddsfjdghbfhjc
  • zoli 70
    #63
    zsia
  • zátony
    #62
    innen is tudtok letépni DB-s játékokat! Innen
  • zátony
    #61
    Nem bírja megjeleníteni a játékot 230*240 es képernyőfelbontásban. ha a játék menüje elindul, akkor váltsd át. ha nem , akkor valamelyik fájlban írd át... 640X480-ra min.
  • wege
    #60
    Légyszi segítsen valaki! Minden mugen játéknál ezt írja ki: Error: Chan't change video mode to 230x240x16bits
    Switch to 640x480x16bits
    Légyszi segítsetek, hogy mit tegyek vele. Előre is köszi
  • DaemoonHunter
    #59
    Valaki tud erről a játékról(mod)? elvileg már kész: Dragon Ball Z Heroes of our Destiny
  • törteli ferenc
    #58
    dragon ball z játék kéne honnan szedjem le????
  • Tombi
    #57
    papadok: az oldalamrol, csak nezz az alariasra..
  • Papadok
    #56
    Szevasztok!!!!!!!!
    Mondjátok meg lécci honnan lehet leszedni akár fizetös oldalrol is vmi normális Dragon BAll játékot!!!!!! kössz csá
  • Tombi
    #55
    Hmmm melyikre is gondolsz? :)
    Frissült a galéria, de mugenekről még nincs kép.
  • dAnGeR91
    #54
    getz ezt honnan szedted le és mi a neve amiről képet raktál be? amugy jóó:
  • blbogus
    #53
    hát nem tüzelt fel senkit a dolog ahogy észrevettem..
  • blbogus
    #52
    készül egy faja dragon ballos mmorpg vhol japánban :) naon tuti lesz az előrejelzések szerint!! aki hallott már pl a WoWról az tudja h ez kb mien is lesz :) nyáron már tesztelik, de a rendes server csak 2008ban indul (ez még nem tuti). ami a legijesztőbb h angolositásrol még semmi hir sincs, de ez megfog változni, ez biztos.. szal srácok lehet rágni a körmöt, ez naon nagy lesz!! :D
  • Tombi
    #51
    Szia itt elég sok DragonBall játék van :

    http://dbzworld.tx.hu
  • Djemba
    #50
    internet
  • thophye
    #49
    megtudná nekem mondani valaki h honnét tudnék pc-re letölteni dragonball játékot??
  • thophye
    #48
    hell
  • CSViktor
    #47
    Szevasztok tudnátok segíteni nekem?
    Tudtok olyan oldalt ahonann dragon ball os játokokat tudnék letölteni?
    Előre is köszike.
  • st4n
    #46
    Dragonball Z karórák ha érdekel vkit: E-SHOP
    Bocsi az OFF-ért.
  • racz0315
    #45
    Helló!
  • Crazy Mate
    #44
    Bocs,véletlen 3-szor nyomtam meg,mert nem akarta elsőre beírni.
  • Crazy Mate
    #43
    Vagy ps1-es játékok,van hozzá emu,én ps1-es játékokhoz az emuraydent használom.
  • Crazy Mate
    #42
    Vagy ps1-es játékok,van hozzá emu,én ps1-es játékokhoz az emuraydent használom.
  • Crazy Mate
    #41
    Vagy ps1-es játékok,van hozzá emu,én ps1-es játékokhoz az emuraydent használom.
  • Crazy Mate
    #40
    Próbálkozz gba játékokkal...
  • rokka
    #39
    Hello
    tudnátok mondani pc-és dragonballos játékokat amit le lehet tölteni???
  • Streky
    #38
    csá csumi dbz forever
  • Tombi
    #37

    ime egy kis kedvcsináló !
  • Tombi
    #36
    dbzworld.mailpont.hu
    ez egy nagyon jó DBZ játékokkal foglalkozó lap, megtekintése erösen ajánlat, jó játékot kivánok a rengeteg MUGEN-hez !