2504
  • bendáj17
    #2504
    szia az a végső harc lesz Belial elvileg elég tápos a karid akkor csak ütni kell, ha jól emlékszem sajna a segédjei nem elérhetők de lehet azokat hamarabb meg lehet ölni. Vagy csalogatni kell hogy ne tudják gyógyítani. Jó ha van heal karid meg a szellemekre is figyelj érdemes hamarabb kinyírni.
    54. perctől.
  • fehérfal
    #2503
    Sziasztok!
    A Shadow of te Fhoenix játékot játszom, a főnix hadjárat végét. A főgonoszt kell legyőzni, a Beliol nevű valamit. Mivel itt csak a hőseim lehetnek, ezekkel próbálkoztam, nem megy. Tud valaki segíteni?
  • bendáj17
    #2502
    Hello valakinek nincs meg véletlenül a videóknak a magyar feliratozása? Az intró meg az outro jó lenne. A magyarítások.hu-n sajna nincs fent.
  • totya4
    #2501
    Hali, meglevő egységeket fel lehet valahogy fejleszteni, ha időközben ki lett fejlesztve egy új képessége az egységnek? Alapból csak az újonnan legyártott egységek lesznek fejlettebbek.
  • dicoxij
    #2500
    A breath of winter winterdeep pályáját lehetetlen megcsinálni, 35 fős közepes erősségű sereggel és 4 hőssel megtámadtam kb 15 csontvázat, és vesztettem. Egy másik részen kb 80 csontváz van..
    Valaki emlékszik még erre a pályára? Kár hogy nincs róla végigjátszás a youtube-on..
  • Anonymusxxx
    #2499
    Köszi, közben sikerült, az volt a baj hogy nem tudtam hogy el lehet menni a torony mellett..
  • Axon
    #2498
    Akkor mit csinál? Egyszerűen elgyalogol a tornyok mellett?

    A lényeg, hogy 2 útvonalon is lehet haladni. Az a lényeg, hogy úgy kell elcsalogatni, hogy te a tornyok egyik oldalán legyél, ő pedig a másik irányból próbáljon utánad menni, így át kelljen mennie a tornyok között. amint a tornyok megtámadják, a vérbükk odamegy és lerombolja őket.
  • Anonymusxxx
    #2497
    Az utolsó előtti pályán hogy lehet megoldani hogy a Vérbükk lerombolja a pengék fekete tornyait? Hiába csalom oda, jön utánam, nem rombol le semmit.
  • kobra223
    #2496
    oké hétvégén meglesem mert most koliban vagyok :)
  • Anonymusx
    #2495
    Felraktam a magyarítások portálra, ott le tudod szedni..
  • kobra223
    #2494
    hali nekem fent van a game és mind két kieg is engem érdekelne a a felírat ha gondolod elküldöm az e-mail címem
  • Anonymusx
    #2493
    Valakinek fent van a játék a gépén? Csak mert készítettünk hozzá egy videófeliratozást, és jó lenne ha valaki megnézné hogy nála működik-e.
  • Axon
    #2492
    Nem dehogy. Akkor is kap ha a csapatod öli meg az ellenséget. Ebbe beletartoznak a falvakban képzett katonáid is.
  • Anonymusx
    #2491
    A fő karakterem harcban csak akkor kap xp-ét ha csak egyedül öl meg valakit, vagy ez hogy van?
  • Axon
    #2490
    Igen ez sajnos így van. Roppant idegesítő tud lenni az biztos, mert egy nagyobb pálya újra bejárása tengernyi időt vesz el.
  • Anonymusx
    #2489
    Csak nálam van úgy hogy ha felfedezek egy pályát, mentek majd kilépek, visszatöltöm, akkor az egész pálya felfedezetlen lesz,csak egy pár hely látszódik? Ez így elég rossz..
    Az universe verzió van meg az meg ha jól tudom a legutóbbi patcht tartalmazza.
  • Axon
    #2488
    Ez egy nagyon régi játék, ezért nagyon kevesen járnak már ide és azok közül sem emlékszik már mindenki, minden részére a pályáknak. Én például kétszer is végig toltam az alapjátékot és mindkét kiegészítőjét, de így sem emlékszem már a pályákra.
  • crespo15
    #2487
    EZ tök poén, a spell force the order of down-ba már sokadjára járok itt az undead város elött ha jól emlékszem visító dombok a pálya neve és rájöttem a bladerock pályán hogy nincs értelme annak ha megcsinálom a monumenteket egyből mert folyton jönnek és leszednek, ezért tök állat egyedül végig zúztam a pálya azon részét amiben küldik a felderítőket hogy majd humusszá gyilkoljanak.
  • crespo15
    #2486
    Na már mind1... megtaláltam nagy nehezen, a driád idéző kis edénykénél! Ember tudtam hogy vhol láttam már
  • crespo15
    #2485
    privát vagy itt is jó csak vmi válasz jó lenne :D
  • crespo15
    #2484
    Sziasztok, lenne egy kérdésem egy mellék küldetéssel kapcsolatban, már bőven túl haladtam a részen és minden pályát végig kutattam de nem lelem (pedig emlékszem hogy egyszer már láttam) Flann Godersen ládája amit elvettek a Black Fist tagjai merre található? Végig néztem a vadvidéken(wildland pass) meg Branningan táborának környékét de semmi az elöttiekre is mentem de ottse, megírná vki privát üzibe hogy merre találom?
  • Axon
    #2483
    Ebben a topikban már egyszer valaki leírta részletesen, hogyan kell megcsinálni az óramű kripták pályát. Jócskán vissza kell keresgélni hozzá, de meg lehet találni.
  • ricska2
    #2482
    Hali!
    Remélem valaki tud segíteni minél hamarabb
    Az óramű kriptáknál vagyok, és nem tudok bejutni a "labirintusba", hogy a kőfejek elkezdjenek világítani. Minden ládát megcsináltam és mindenhová bejutottam kivéve a labirintusba. Oda megyek a mehnirh-hez és valamit be kéne dobni vagy kulcs kell hozzá? Hol lehet megtalálni a nyitó tárgyat?
  • ricska2
    #2481
    Hali!
    Platinum Editionom van, és a SoP-részénél, a második pályán, az embereknek miért nem töltődik a manája? Ez egy olyan dolog amit a patch javít, vagy a pályán nincsenek meg a feltételek? (terep viszony stb...)
    Mert ki van minden fejlesztve, de semmit nem tölt, pedig a leírásokban említi a gyorsabb mana regenerációt.

  • The Fugitive
    #2480
    Üdv!

    tudom, hogy nem egy mai játék, de magával ragadó, így most ezzel játszom.
    kérdésem az lenne, hogy van-e a játékhoz kamera módosító, mert ez a mostani elég közeli, jó lenne egy távolabbi.
    Illetve van-e olyan valami, ami a "ködöt" eltünteti? Az zavar, hogy ha visszamegyek egy olyan pályára, ahol már játszottam, ott sem látom a pályát, újra fel kell fedeznem.
  • Axon
    #2479
    Igen, mindenképpen ajánlom, hogy először próbáld ki a gépeden a játékokat, mielőtt megvennéd.
  • Tower Guard
    #2478
    Hát igen!
    Azért köszönöm, hogy leírtad a véleményedet.
    Kár, hogy ez ilyen. Szívesen vennék még meg olyan régi játékokat amik érdekelnek, de ha nincs rá garancia, hogy megy-e windows7-nél vagy nem, akkor inkább letöltöm torrentről, aztán ott majd kiderül, hogy egyáltalán megvegyem-e.
  • Axon
    #2477
    Én is nemrég tértem át a win 7-re, méghozzá a 64 bites verzióra. Eddig nagyon sok játékkal volt problémám indításnál. Volt amire adtak ki hivatalos patch-et, volt amihez találtam házilag barkácsolt megoldást és persze bőven vannak olyan játékok, amelyek nem indulnak el win 7 alatt.
    Azért írom ezt a hozzáaszólást, mert van egy szomorú tapasztalatom. A fórumokon senki nem tudott segíteni és nagyrészt azért, mert alig használ valaki win 7-et, a nagy többség még win xp-t használ és ott nincsenek ilyen problémák. Szóval nem biztos, hogy kapsz választ a problémádra.
    Akik viszont win 7-et használnak, azok csak a legújabb játékokkal nyomulnak, azoknál meg nincs gond a win 7-el, csak ezeknél a régebbi játékoknál.
  • Tower Guard
    #2476
    "Felinstalláltam"
  • Tower Guard
    #2475
    Üdv!
    A game megy windows 7-es rendszeren?
    Flinstalláűltam kipatcheltem 1.52a-ig a maximumig, és amikor el akarom indítani ezt írja ki
    "Conflict: a kernel problem has occured. Please disable all Anti-Virus programs and debuggers."

    Hiába kapcsolom ki az aniti virust, semmi.
    A jowood oldalán írt valaki errő, hogy ezt tapasztalta, de nem tudtam sokmindent kivenni, a lényeg az volt, hogy nem sikerült megoldania.
    Crackeckről is beszéltek, de nekem eredeti van úgyhogy nem lehet ilyesmi baja...

    Csak a sima The Order of Dawn van meg.

    Valaki tudna segíteni?
    Előre is thx!
  • marses
    #2474
    Sziasztok!
    Valaki el tudná nekem küldeni a két kieg végigjátszását?
    Előre is nagyon köszi
    [email protected]
  • Indigo
    #2473
    Tőlem feleannyiért elvihető az eredeti, lemezes változat, tökéletes állapotban :) Valaki?
  • grebber
    #2472
    Most csak $10 a platinum verzió!

    (SpellForce: The Order of Dawn,SpellForce: The Breath of Winter, SpellForce: Shadow of the Phoenix)
  • Indigo
    #2471
    Sziasztok!
    Van egy eladó Spellforce Platinum Edition játékom (The Order of Dawn + 2 kieg), eredeti, karcmentes lemez, tokkal, borítóval, serial (neten nem volt használva). 1000 Ft + pktg. Ha valakit érdekel PM-ben jelezze.
  • Petterson62
    #2470
    Már megvan, csak én még nem éleszettem fel az orkokat, de mostmár látom, hogy azok kellenek...
  • Petterson62
    #2469
    Sziasztok!

    Az SF Fönix Szurdok pályájánm hogy lehet a Fekete Tornyokat hatástalanítani?
  • mikszer
    #2468
    Nem lehet fejleszteni. Csak a SF2-ben.
  • Bence12233
    #2467
    és hogy lehet fejleszteni az ijásztornokat??
  • mikszer
    #2466
    CTRL + görgő :D (vagy alt, vagy... shift..)
  • Bence12233
    #2465
    helo az épületeket lehet forgatni?