3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • CSOCSO
    #614
    nemtom.. szvsz kéken jobban nézne ki az az X!:))))
  • AirborneRanger
    #613
    Na 103. menetnél igynéz ki.
    VÉLEMÉNY??



  • Mu*][*h4pHu|{4
    #612
    Thx!
  • KisKolok
    #611
    Unique cuccokat honnan lehet szerezni?
    Néha felajánlja a Time Trialt... Ott mind1, hogy milyen nehézséget választok, mindig ugyanazt fogja adni?
  • CSOCSO
    #610
    ???mivan a nitroval meg a váltással?
  • Borg
    #609
    Kiváncsi vagyok mit csinálsz a kertvárosi kanyargós útszakaszon a 3 váltásos unique nitróddal LOL :D
  • Tikal #608
    kár hogy sok apro hibával elkurták a játékot, talán majd a 2-ben jobb lesz :)
  • Borg
    #607
    Ki fogom törölni, aki mind a két topicba ugyanazt rakja be, irogatja be. Nem erre lett kitalálva a 2 topic.
    Vagy egyszerűen bezárom az egyiket, lehet választani!
  • CSOCSO
    #606
  • cement
    #605
    Zsír
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #604
  • Kaszi46
    #603
    én nemtom de szerintem a másik nfs forumban volt már rola szo csak vissza kell lapozni ki tudja mennyit
  • Kaszi46
    #602
    játszik most valaki onlájn? mennék én is
  • cement
    #600
    Hát sajnálom azt akinek csak így megy... Nekem a Skyline-omban Unique Nitro van és 3 teljes sebességváltást kibír szoval nincs szükségem ilyenekre...
  • cement
    #599
    Jobban szeretnéd ha az alsó kocsi lenne a tied igazából, nem? :))
  • I.C.ram
    #598
    uuuu bazz tényleg... remélem, hogy nem.
  • I.C.ram
    #597
    Ja bazz...

    Kurvasokat szaroztam, hogy legyen ennyi stylepontom, erre ezek egy szaros gombnyomással megszerzik.... Direkt elvesztettem csomó versenyt, és a végén continuera raktam restart helyett, így megkaptam a pályán kapott (ugratással, farolással) pontokat. :)
  • Kaszi46
    #596
    nade várjunk ez multiba is műxik?
  • I.C.ram
    #595
    Van egy pálya, aho laz ellenség mindig a hosszab tat választja, ami ráadásul nehezebb is. :)
  • Kaszi46
    #594
    halál rájuk
  • Kaszi46
    #593
    naygon nagyon bejön ez a játék de hihetetlen mennyi apró de annál idegesítőbb hibát bennehagytak ill. egy csomo lehetőséget meg kihagytak:(((
    a multirész kezelhetősége is botrányos (itt a kezelésre szerverindításra gondolok, nameg arra hogy a futam után nem lehet rastartolni ki kell lépni várni amig ujra csatlakozik stb stb..)
  • bodesz
    #592
    áááá megvannak cheaterek :D
    cheat trainer
    4 features; unlim NOS, cant blow engine, lots of money, lots of style points

    Default Buttons:
    F10: Enable
    F9: Disable
  • Kaszi46
    #591
    jah sajna, a neve ketchup asszem sima circuit modba ki is lehet kapcsolni de ug modban erre nincs lehetőség
  • I.C.ram
    #590
    Felrakod a vinylt, és aho la sorrendet is tudod változtatni van egy olyan, hogy COLOR. Kattints rá egérrel.
  • I.C.ram
    #588
    LOL :D

    Talájuk meg a 1234 különbséget! :D
  • I.C.ram
    #587
    Ja nekem is a Pezsó meg a Focus, Golf tetszik a legjobban, kicsit unom ezt a sok sztráda-kakukkot. Azthittem, hogy, ha nem váltok sportosabb autóra, akkor nem lesz esélyem sem. :)

    Most vagyok az omnózus 7 körös Endurance pályánál.... Hát ezt képtelenség megcsinálni. Legalábbis nekem nem megy. Egyszer megelőznek, akkor vége, hiába megyek szinte hibátlanul. Egyszerűen csal a gép. Az elején sima gyorsabb vagyok nála, aztán egyszer kicsit hozzáérek a falhoz, és már meg is előzött, úgyhogy a közelébe is alig tudok férkőzni.
  • Kaszi46
    #586
    kaszi az életben:


    kaszi a virtuális életében:


  • Borg
    #584
    Olyan nincs, hogy az egész városban szabadon lehessen menni, úttorlaszok nélkül?
  • shevy
    #583
    minden amit nem tudtál megvenni, minden felni stb, de semmi extra
  • Borg
    #582
    Mire számithatunk a játék végén? Milyen extrákat ad? vagy scak egy videó, és annyi?
  • Borg
    #581
    Én most épp itt tartok:
  • Kaszi46
    #580
    én csak azert választottam mert életben is 206 os van, a későbbiekben meg nem váltottam mert egyre jobban beleszerttem ebbe a kis izmos külsőbe!:))
  • I.C.ram
    #579
    HUUU BAZZ!!! Ez a pezsó izomdurva!!! elsőre sikerült megnyernem azt a 6 körös endurance pályát, amit a Skylinenal 4*-re sem :D Nem túl gyors, de kurvajól kanyarodik, meg gyorsul.
  • I.C.ram
    #578
    Az lol! :D Én a Skylinenal alig birom megcsinlni :) Pedig láthatod, hogy az adatai is jobbak.

    Most vagy te vagy nagyon jó, vagy a Pezsónak vannak elírva az adatai :D
  • Kaszi46
    #577
    aha, sőt még enm is mentem más kocsival:)
  • I.C.ram
    #576
    206-ossal toltad végig?
  • I.C.ram
    #575
    Dehogynem! Minden autón máshogy hat a tuning. Valaminél többet dob a teljesítményen.
  • Kaszi46
    #574
    nekem is lenne pár kérdésem.
    megcsináltam az underground részt és szeretnék változtatni
    a kocsi külsején de már nem aktiv aza rész ahol ezt lehetne állitani, szoval van rá lehetőség hogy változtassak még? meg lehet kocsit is váltanék mert most kis 206osom van.
    saját feliratot lehet rakni a kocsira?
    magyarok hol szokták nyomni, mi aszoba neve?

    és az uccso kérdésem az hogy ennél lehetne e jobb a kis dlágaszágom, mármint a topspeed acc stb..


  • cement
    #572
    Sztem nem csicsás ...

    Uj "karrierbe" fogtam, eddig itt tartok:


  • Borg
    #571
    Magyarul maradhatok a GTInél, ha nekem az tetszik, mert az ilyen skyline csodaágyú sem fog jobban menni, ha mindent megvettem rá... csodás.