3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • DJ Skyline
    #2898
    Supra bezony! azzal ami az oldalamon van bannerben!
    csak annyi a kül hogy az enyémnek fekete még a felnije,és narancssárga neonja van az alján!
  • RelakS
    #2897
    Supra? Este csekk
  • DJ Skyline
    #2896
    unikos suprával! perfect shift hegyek non-stop nitro...de a végére kell hagyni egy csöppet még(nitrot)!!
  • RelakS
    #2895
    De hpgyafaxomba? Nem tudok 20 alá menni rx7-tel. 351km/h felett mindig fel akkar robbanni :(
  • DJ Skyline
    #2894
    legjobb dragom? 19.35 volt! :D
  • DJ Skyline
    #2893
    bocs!! igazad van!!! mindjárt módosítom is!!
  • karikusz
    #2892
    Mindenki alszik???

    Senki nem akar gamézni?
  • karikusz
    #2891
    thx
  • RelakSfromhome
    #2890
    Yó, holnap csinálok egyet-kettőt :)
  • karikusz
    #2889
    Küldjél már Rekord képet légyszives mert az a lap még üres..:(
  • karikusz
    #2888
  • karikusz
    #2887
  • RelakSfromhome
    #2886
    Jah, meg dragban ugye automata sávtartás. Hát 250-300 felett b@szhatjuk, ha a sáv kanyarodik! Én ha nem kormányoztam egy sávváltást a sáv kanyarodásának irányába (mintha le akarnék menni az útról), akkor bizony felkenődtem az előttem lévő akármire
  • RelakSfromhome
    #2885
    Megnéztem. Megemlíthetted volna a képek forrását
    A Catch up-pal nem feltétlenül azt éred el, hogy nem marad le az ellen, hanem hogy Te tudod könnyebben utolérni őket. Kipróbáltam hardon! Kikapcsoltam, az elején lelécelt a banda, és soha többet nem láttam őket. 18 másodpercet rámvertek. Catch-up-pal meg állandóan utolértem őket (aztán belekötöttem mindig egy falba, de ez mellékes :D ). 5 másodpercnél messzebbre nemigen távolodnak, ha nyomod a pedált.
    A TE legjobb dragod? :D
    Nem mindegy, melyik kocsival mész pl dragban. Max tuning mellett nekem 351 km/h-t sikerült az rx-7-ből kisajtolnom, de a miata 330 körül fel akart robbanni, pedig jobban gyorsult :( Az más kérdés, hogy az MI ugyanazzal a miatával kényelmesen megverne... sőt, akár pözsóval is
    A város szvsz nem unalmas, csak mikor már 100-adszor tolod ugyanott, akkor fejből tudod, mi lesz a kanyar mögött. Aztán mindig jön a meglepetés teherautó :D Mondjuk, ha több felé el lehetett volna menni...
    Nem tér ki a közlekedés. Meg mész 1000L, és behajt a kereszteződésbe, amikor meg észrevesz, akkor az orrod elé nyom egy féket. Volt olyan eset, hogy a "fal" mellett süvítettem, és pont akkor kellett egy taxinak kijönni a kereszteződésbe... Meg gyanus, hogy a villamos, a teherautó, stb minden körben ugyan ott tűnik fel többé-kevésbé (triggerelt esemény)
    Belső tuning ok. Először a háttérzene szokol minőség, a végén meg (ha a valóságban is megfelelően zörög a géped) hifi dudz-dudz :)

    hirtelen ennyi.

    Jah, meg a vinylek felfeszítése helyenként botrányosan el van cseszve, főleg, ha már tuning a kasztni.
  • karikusz
    #2884
    Elolvasva...nyugtázva...
    hozzáfűzés: ...nekem volt olyan is hogy a tök egyenesben a másik sávban jön szemben az ipse és nekem jött...köze nem volt az én sávomhoz...biztos a sarki kocsmában volt...
  • DJ Skyline
    #2883
    frissítve lett az oldalam egy új cikkel! a cikkek alatt van!
  • DJ Skyline
    #2882
    szerintem is! :DDD
    ja így utólag kösz a happy tree friends linkjét!
  • Bercy #2881
    sztem nagyon jól néz ki az új design!!!
  • karikusz
    #2880
    Hi All!!

    Küldjetek már rekordokról képet légyszives, mert csináltam a lapon egy ilyen menüpontot és gondolom senki se kíváncsi egy 40-50000 drift-rekord képre amikor vannak ennél 10x több pontszámot elért emberkék....hát hajrá!!!

  • karikusz
    #2879
    Elmentek neki otthonról..:))

    Bercy!

    Mi a vélemény az új Designról?
  • Bercy #2878
    neked most mi is a bajod?
  • Bercy #2876
    engem minden nap megvernek
  • karikusz
    #2875
    LeMEOzzuk...leMEOzzuk...
  • DJ Skyline
    #2874
    tök jó lett az oldalad ha arra célzol!!!
    én is épp most csinálok egy új bannert az oldalamra! majd meglátod ilyen: jó lesz!! :DDD
  • Hmuda
    #2873
    Mi a bajod a SW rajongókkal? Bántottak?
  • karikusz
    #2872
    Milyen lett a lap?
  • karikusz
    #2871
    Na egy idióta Star Wars rajongó....de jó hog yvalakinek ilyenre van pénze....szerintem többet ért volna ha eladományozza azt az összeget amit belefektetett...
  • DJ Skyline
    #2870
    még nem!
    de majd ma sort kerítek rá!! :D
  • karikusz
    #2869
    Tényleg...feltetted a desktop progit?
  • karikusz
    #2868
    Ha gondolod küld el nekem is és akkor felteszem a lapra...
  • Stranger
    #2867
    LOL Amúgy kíváncsi lennék műszakin hogy tolja át
  • karikusz
    #2866
    Új design-nal szalad a
    Need For Speed Underground HUN honlap...rengeteg újdonsággal...

  • DJ Skyline
    #2865
    már adtam nekI! :DD
  • karikusz
    #2864
    Itt is találsz mentéseket...
  • DJ Skyline
    #2863
    mail ment!
    nincs mit!
    majd írj vissza hogy sikerült e!
  • DJ Skyline
    #2861
    mi a mail címed?
  • DJ Skyline
    #2859
    nekem csak olyan van ami végig van vive!
  • DJ Skyline
    #2857
    jesszusom! :DDDDD
  • PREMIERE1
    #2856
    Ez sem lenne rossz saját autóterv!
  • karikusz
    #2855
    Megjelent egy új Desktop ..!!!

    Innen magadévá teheted..:



    Ilyenek: