3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • balcooo
    #2981
    Hi Gedörszó :)
  • ATS: Peelova
    #2980
    nah hárman gogogo :)
  • GAthersw
    #2979
    Cevasz balcoo
  • balcooo
    #2977
    zaki bannold má ezt a görögbetüs gyereket nemtom kiez de ha rajta mulik beir most vagy 30 kommente hoyg övé legyen a 3k :DDD
  • ATS: Peelova
    #2976
    muha
  • ATS: Peelova
    #2975
    -26
  • ATS: Peelova
    #2974
    -26
  • Dzsega #2973
    söt=süt
  • Dzsega #2972
    a valóságban szerinted esténként meg éjjel söt a nap???????? milyen legyen ha a valóságban is sötét van????? világos???????????
  • Joey
    #2971
    Nem, ezzel a játékkal az a baj hogy a képe egyszerűen kurvára sötét és még az utat is alig látom benne..Ezt így lehúzhatják a wc-n..
  • Dzsega #2970
    ja marhára
  • Clava
    #2969
    Látom Újra beindul itt az élet:)
  • Dzsega #2968
    Itt!!!
  • Joey
    #2967
    Nekem a detonaátor 30.30 am van fenn, és egyszerűen bármilyen alkalmazást elindítok, ha fényerőt adok rá, alapértelmezett fényerőre veszi vissza a program. Nemtudom miért. például ha az nfs undergroundot akarom indítani,mertugye köztüdott hogy elég sötét a játék képe, megprobáltam rá a detonatornál fényerőt adni, majd elindítottam, de a játék már úgy futott hogy a fényerő csuszka kilépés után 0% volt. Probátam hogy frissiítem a detonator szoftvert nem oldotta meg a gondot, pedig pár nappal ezelőtt még sikeredett ez, sőt még a divX ben sem veszi be az ott beállított tényezőket..vki segítsen mert már az őrület keringet! Thx
  • Joey
    #2966
    én meg még végig sem tudom ez a sötétség miatt vinni..
  • Rookie
    #2965
    hehe! :) Bekerültem én is döntőbe.. 2 kocsiból igaz csak egy.. :)
    Tudnátok segíteni hogy hol találok 1.3 as patchet és hozzá crack et? :)
  • Joey
    #2964
    a montiron mit? a fényerőt is csutkára raktam rajta, de semmi.
  • Police88
    #2963
    állítsd be a monitort..........
  • Joey
    #2962
    de ez borzalmasan sötét..probálgattam az nvidia detonátor driverével hogy fényerőt adok rá, de folyton leviszi, pedig egyszer kétszer már sikerült, most megint nem akar..
  • Dzsega #2961
    mindenkinél sötét.
  • Joey
    #2960
    Hali all! mér sötét nagyon ennek a játéknak a képe? vmiért tök szar szötét, ésha felteszem a detonátor szoftvernél a fényerőt, a játék induláskor alapértelmezettre visszateszi, de mér??
  • Cobra.
    #2959
    Nézz bele a sima NFSU topicba, bár ott se túl nagy az élet.
  • Police88
    #2958
    Előző hozzászólás:2004.02.05 13:37
    Hát igen vannak játékok melyek felett eljár az idő.....
  • Dzsega #2957
    Tutti!
  • DJ Skyline
    #2956
    nem tom' de jól néz ki!
  • lokista12
    #2955

    na ki ez
  • Random_
    #2954
    Kicsit sok a képeken a nyilacska. :)
  • lokista12
    #2953
    Ki vezeti a kocsit?Majka!!!
  • Clava
    #2952
    szegecs már eléggé rég voltam itten de látom sok újdonság nem volt de az ien izé verseny télleg zsírrr lenne csak sajan én csak a seria paintekkel tudnék nyomulni mert
    add 1 .: nemtom mien progik kellenek hozzá.
    add 2 .: az is lehet hogy számromra kicsit bonyolult.
    de ha v.ki elmondja mien progik kellenek hozzá lehet megpróbálkozok nah csóztök.
  • Tirex
    #2951
    ujabb a garage-ba
  • DJ Skyline
    #2950
    :DDDD
    a néger tetszik...meg hágnám!
  • DJ Skyline
    #2949
    bye
  • lokista12
    #2948


    bucsuzásként
  • lokista12
    #2947
    ok !de mennem kell mert igaz hogy ma nekem ma nincsen suli de barátnő van ha érted mire gondolok őt is ki kel elégiteni néha amugy ha már rolla küldök akkor kapsz róllam is az én címem [email protected] NA CSÁ!!!!!!!
  • DJ Skyline
    #2946
    [email protected] ide jöhet
  • lokista12
    #2945
    hát van a rajz mappámon de csak privátba mert ha meglátja akkor nekem vége +kapcsolatnak is anni+még osztálytársom is SG-zik ő is elmondhatja neki kedden oda adom osztálytársamnak beszknneli szerdán már fenn is lessz (privátba)
  • DJ Skyline
    #2944
    ok!
    van kép a nődről? :DDD
  • lokista12
    #2943
    szerintem okés lenne, tetszik az ötlet!Segitenék csak az időm és a barátnőm ami van olyan szép mint a 35-37 egybegyurva szóval ha eszembejut valami leirom
  • DJ Skyline
    #2942
    ehhh...
  • lokista12
    #2941

    hát ezen derültem