3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • I.C.ram
    #2274
    Ugratónál csak akkor válts miután leérkeztél. Nehogy a levegőben!
  • CSOCSO
    #2273
    nah.. jol felbaszkurálta az agyam a netes pléjing... 20.84 t mentem.. és azt is csak 3/6 os váltással.. szal ultralol volt.. gondoltam ezekután hogy rámegyek a rep pontra...
    rájöttem ha kurva magar reppontos ellen megyek akkor kurvasok rep pontot nyerhetek.. de ezek a buzi kis gecik mindíg valami KÖCSÖG pályát választanak ki.. az egyik ahol az elején le kell ugratgatni.. nah ettől persze egy kurva értelmes váltást nem bírsz csinálni... a másik meg az amikor 300 al hirtelen elötted terem egy kurva nagy torlasz ami a középső sávokat kitakarja és el kell kanyarodni jobbra vagy balra... AAARGHHHHH hülye buzik
  • DJ Skyline
    #2272
    az én oldalamat már nem nézi szinte senki...lehet hogy törlöm a picsába!
  • CSOCSO
    #2271
    néha startnál eltalálom a perfectet.. de utánna soxor jo szokott lenni.. egy bajom van.. hogy lassú a gamez és a turbót nyomogatva ugrál a mutató .. de mivel lassú a gamez..szinte nem is látszik néha a zőld:( de ugy is 21 eseket megyek..szal sok embert még ugy is le lehet nyomni.. nah feltettem vagy 150 képet.. ha nem többet.. az oldalamra..
  • DJ Skyline
    #2270
    nekem nem...nekem vagy Over ... vagy Good szokot lenni...a Perfectet nem tudom eltalálni...de nem csak indulásnál..vagy 4-esig nem tom'
  • CSOCSO
    #2269
    suprával nemtom mé nem tudsz jol elindulni.. nekem tök jo..
  • CSOCSO
    #2268
    20:45 a rekordom...suprával... majd mondjárt megyek eg két kprt.. csak feltöltök még pár képet az odlalamra
  • Gugger
    #2267
    és itt az idő a lényeg!
  • Gugger
    #2266
    Miata jobb lenne, de azzal mindíg pukkan a motor!
  • Gugger
    #2265
    lássuk!
  • DJ Skyline
    #2264
    és ha meg más kocsival akarok menni akkor meg a suprások vagy a skylineosok hagynak ott...egyedül a Honda S2000..amivel még jól tudok menni!
  • DJ Skyline
    #2263
    persze vágom....de ha nem tudok az elején se a mocskos Skyline-al..se a elbaszott Suprával jól menni!
  • CSOCSO
    #2262
    1) nem a végsebességet kell nézni azon a képen
    2)375 közelébe robban a supra is
    3)nem aza lényeg hogy 370 et elérd a dragon.. hanem az hogy az elején jol gyorsulj...
    gondolkozz csak.. mi a gyorsabb ha negyed távon már 200 al mész és a 3/4edre 350 el
    vagy az hogy negyedre 150 el mész és 3/4edre meg 370
    ?
    természetesen az a jobb hogy az elején minnél gyorsabban tedd meg a távot..
  • CSOCSO
    #2261
    gyere.. a konyhát rendbe raktam.. de a nappaliba még kupi van
  • DJ Skyline
    #2260
    nekem S2000-el 375 km/h volt a maximum amitt motor robbanás nélkül mentem
  • CSOCSO
    #2259
    ennyit a suprával is megyek...
  • DJ Skyline
    #2258
    de azért a véleméyéet elmondhatja
  • cement
    #2257
    "értelmes festés..." Relatív. Mindenkinek más tetszik. Neked ez, nekem például ez nem tetszik. Nem kéne kritizálni mások ízlését (kivéve ha az tűrhetetlenül ocsmány) ...
  • Gugger
    #2256
    valóban az S2000 a legjobb drag race-re:



  • DJ Skyline
    #2255
    ja szarni kell a fejükre..és most beírt egy ilyet..most miben változtak meg a dolgok???semmiben...sokat nem tud tenni...
  • DJ Skyline
    #2254
    megyek hozzád rendet rakni kolléga...lehet hogy nálam is járt a farok
  • Hmuda
    #2253
    Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Biztos netet tojt neki a Mikulás és most nagyon el van szállva magától, hogy neki ilyen is van.
  • Fefe
    #2252
    Különben meg fasza az oldal,mellesleg meg vannak ennél sokkal értelmetlenebb oldalak is.
  • CSOCSO
    #2251
    ja.. de legalább azt mondaná hogy Japánkocsi sux.. de mé kell furcsálni azon hogy valaki supra fan és képeket tez fel????
  • Fefe
    #2250
    Ja vannak még ilyen buzi gyerekek. Csak azt nem értem,hogy mi a fasz köze van hozzá,hogy valaki csinál egy ilyen oldalt.
  • Bercy #2249
    biztos buzi volt a gyerek és inkább fiukákról szeretett volna pucér képeket látni
  • CSOCSO
    #2248
    ppff.. valami barom feljön az oldalamra.. aszondja mi ez a kretén oldal? minek an ez?? pppff... ekkora szánalmas embert.,, mégi mi a faszér van valyon az az odlal. és supra képeken mi a faszom a kretén?????
  • CSOCSO
    #2247
    paint nagyon lehúzta minőségben:(
  • CSOCSO
    #2246
    nyah.. csakhogy lássatok valami értelmes festést:
  • CSOCSO
    #2245


    nem tetszenek a szinek de probáltam valami mást csinálni mint piros fekete.. piros kék.. stb
  • CSOCSO
    #2244
    ez tetszik
  • Hmuda
    #2243
    Még nem tartok ott, hogy szélesítést pakoljak rá (71)
  • Bercy #2242
    szvsz hagyd meg a body vinylt és tegyél a kocsira 1 szélesítést
  • Hmuda
    #2241
    Vagy hagyjam meg a bogy vynilt?
  • Hmuda
    #2240
    Így jobb?
  • Bercy #2239
    itt van az én kocsim is:


  • Hmuda
    #2238
    Igazából arany akar lenni, de mint látom nem nagyon jött össze. :D
    Asszem maradok a világosabb szineknél.
  • I.C.ram
    #2237
    pl az enyém! :)
  • CSOCSO
    #2236
    1)valóságban nagyon jó ez az autó...afféle kis rízsrakéta
    2)decsúnya szinek vazz.. mijez a barna?? citromsárgát neki!
    3)hasonlít az eminyére:) énis csináltam ilyet a suprával..
    mondtam már hogy tk büszke vagyok a festésemre??
    eddig a neten 1-2 ember láttam akinek valahogyan kinéz a festése...
  • olasz
    #2235
    Próbálta már valaki a LAN patchet?Működik?Hogy kell megcsinálni szervert,hogy a többiek is tudjanak csatlakozni?