3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • cement
    #2315
    Harmadszorra is kijátszottam a játékot:




  • Clava
    #2314
    csa bazz nem enged fel az onlinera leszedem a patch de ugy emg nem jo nem tud a patchez valaki valami cracket?
  • Pyx #2313
    sorry, nem tudtam csatlakzani...
  • DJ Skyline
    #2312
    tegnap hova a faszba tűntél aztán???:..
  • DJ Skyline
    #2311
    Nincsen replay!
  • Pyx #2310
    tegnap elrontottam egy 550ezrest, az uccso kanyarban :-/
  • Fefe
    #2309
    Nekem tegnap sikerült az S2000 -el 285.231
  • Kacsa_
    #2307
    Nekem 39000 a rekord driftem. Hogy tudom visszanézni így utólag, vagy erre nincs mód?
  • Pyx #2306
    másik topicban olvass!
  • Pyx #2305
    majd én is megprobálom a hatoson, hogy mennyi megy... :)
  • TwiceR
    #2304
    a collect rewardos hiba! pls segicsetek
  • TwiceR
    #2303
    csao!!! nagy problemem van! nem müködik az undergound mode , (azt csinalja hogy elkezdem csinalni undergorund meode-t es megcsinalom felvételi versenyt, utana megveszem a kocsit, és ha versenyezni akarnék vele akkor kilép a játékból...) a quick race az jo! segitsetek LÉGYSZI!! PLS help me
  • Clava
    #2302
    csa 2 ujjab drift rekodom van.
    és a másik ami ugyan ez csak összesítve.:
  • Rookie
    #2301
    Ezt kell nezni?
  • K@LoZ
    #2300
    Ja, és a versenyt sem csaj indítja:((((
  • Amse
    #2299
    http://www.gportal.hu/djskyline/
    Ott van alatta!
  • K@LoZ
    #2298
    hiába álogatod a grafcsit, mx kártyákon nincs se tömeg, se lámpafény, se gyorsulás efekt, de még az autó ablakán sem lácc át.....tudom, nekem is ez van:((((
  • loser
    #2297
    és mi a cim?
  • DJ Skyline
    #2296
    frissítettem az oldalamat.....a car pics alatt van egy The Fast and the Furious Toyota Supra kép csomag...nézzétek meg!
  • cement
    #2295
    Az összes grafikát pakold maximumra és minden lesz... Feltéve ha van hozzá géped. (Nekem tegnaptól van [eljen a Karácsony])
  • cement
    #2294
  • Hmuda
    #2293
    A bekapcsolásukkal próbáloztál már (options, grafix, costumize. Neon->árnyékok, emberek->crowds). :PPP
  • PEPESZŐKE
    #2292
    Srácok!A legfrisebb drivert kell letölteni ahhoz h legyenek emberek a kocsim körül meg legyen Xenon fényem?Me most 2 hétig be kell érnem a Geforce 4 el!!
  • Hmuda
    #2291
    Tudom, ezt maghyaráztam (vagyis próbáltam).
  • CSOCSO
    #2290
    gyerekeeeek.. ne viccelődjetek.. a crashfix arra van hogy a gamez ne szarjon be...
  • Hmuda
    #2289
    Sajnos án is csak azt az oldalt tudom a pecs beszerzésre. Keress rá egy rekerősbe a javára, hátha kidobja a hivatalos oldalát, ahonnan leszedheted a telepítőt.
  • #2288
    A konkrétabb bizonyíték orosz nyelvű, ezért gondoltam inkább nem linkelem be...
    Egyébként semmi kézzelfogható bizonyítékom nincs rá, és most már szerintem is csak elírták a 7wrz-en.
    Megértéseteket köszönöm...
    Még annyi, hogy mivel linuxom van, és még kezdő vagyok hozzá, nincs java támogatásom... Nem tudom letölteni, a hivatalos EaGames Patch-eket.
    Nagyon megköszönném, ha az idáig megjelent patcheket elküldené nekem valaki a [email protected] e-mail címre.
    Bocsi, hogy hülyeségekkel zavartam a fórumozást.
    Cső!
  • Hmuda
    #2287
    Plusz mióta konkértabb bizopnyítékot kértem tőle, rejtélyes módon hallgat. :-)
  • cement
    #2286
    Szerintem elírták a 7warezen...
  • Hmuda
    #2285
    Meg linkeld már be azt a szövegrészt (pontos cím) ahhol olvastad, mert nekem a legújabb peccs ven fent és semmiféle törés nincs a szélvédőkön kívül.
  • Hmuda
    #2284
    Majd ha mutatsz képeket, akkor elhiszem, de ez így még mindig LOL.
  • #2283
    Nézd meg a seven-wrz.uw.hu -n a játékoknál, hogy van CRASHFIX!
    Egyébként, utánanéztem, és ha letöltöd az EaGames Update pack 1-2 -t, ( "http://www.eagames.com/official/nfs/underground/us/patch.jsp" ) akkor törnek a kocsik!

    Ja és ne ugass le másokat, mert lehet, hogy te vagy a LOLLER!!!
  • Hmuda
    #2282
    Juj ez fájt!!!

    Soha nem fognak neked törni a kocsik. Amit meg említesz az nem CRASHFIX hanem CRACKFIX és az a játék feltörését javítja.

    LOLLER!
  • #2281
    Cső!
    Az a problémám, hogy nálam nem törnek a kocsik, csak a szélvédő reped... Úgy hallottam van erre egy CrashFix, nagyon kéne. Valaki megtudná nekem mondani, hogy honnan tudnám letölteni, vagy, hogy hogyan lehet beállítani a törést?
    THX...
  • reaper4
    #2280
    c:\document&settings\all users\application data\

    próbáld itt
  • DJ Skyline
    #2279
    látom él a topik...
  • cement
    #2278
    Ki tudja megmondani hogy a játék hova teszi a savegame-ket? Mert reinstallálni akarom a windowst de nem akarom hogy elvesszenek a mentések!
  • I.C.ram
    #2277
    Akkor azt kell csinálni, hogy beváltasz köv sebességbe, majd ugye még csak az elején lesz a fordulat gyorsan visszaváltasz. Nem csak előre kell váltani állandóan, mintahogy az életben sem.
  • CSOCSO
    #2276
    nem akkor váltok.. de a lol az hogy amikor elrugaszkodom akkor még nem agyok sehol. de mikor földetérek akkor már a piros végén van:(((((
  • DJ Skyline
    #2275
    kurva annyát...soha nem versenyzem Skyline ellen...