156
mert egy szirupos nyál és ez a Némó is egy nagy szar meg azt is utálom ,hogy asszongyák a f@s*kalap disneysek meg pixszarosok ,hogy ezt még egy lázadó rocker tininek is tetszeni fog azt közben egy sza
  • Lacc
    #66
    Ja tényleg a Spongyabob! :DD Az kb. ugyanakkora ökörség mint a Ren & Stimpy. Én legalábbis mindkettőn fetrengek :)
  • I.C.ram
    #65
    Én is utálom a Walt Disney filmeket. Mikiegér egy félrekefélt buzi! MEg az idióta plutó. Sehol nincs a Warna' Bros meséktől! Tapsi Hapsi rulz!

    Walt Disney egy tehetségtelen senki volt.
  • TneX
    #64
    Spongyabob rulz :)))
  • PResident Evil
    #63
    hogy hívták a macskabandát ? _:D
  • Ron Ragm
    #62
    Macskafogó 4ever!:)
  • PResident Evil
    #61
    jaja :DDDD az mekkora :DDD

    sztimpíííííííííííííííí... ugye baráááááááááátok vagyuuuuuuunk ? :DDDDD
  • ThePartyFace
    #60
    Nekem a Duck Tales volt a kedvencem! szvsz ez egy hulye topic!
    Minnya nyitok egy "utalom a siemens telefonokat" topicot:P
  • Gladiator
    #59
    A Disney meg a Pixar legalább értelmes meséket csinál, nem úgy mint a te kedvenceid a Szuper-aksönmen-robotcsapat, amik az RTL-n szoktak menni.

    a normális mesék: (nem mind Disney meg Pixar)

    Johny Bravo
    Balukapitány
    Hupikék Törpikék
    Gumimacik
    Csipet-csapat
    Aladdin (legjobb)
    Herkules (legjobb)
    Eszeveszett birodalom (legjobb)
    Oroszlány király (legjobb)
    ....stb

    most akkor mondj egy értelmes mesét ezeken kívül. Neked azok tetszenek amik mondom az RTl-n meg a TV2-n mennek? A történettelen unalmas, gagyi szarok? G.I. Joe, vagy mi a faszom? Mondjuk a némót még nem láttam, de szerintem ez is király lehet.

    Azé rtelmeteln szarok:

    Minden ami a Cartoon networkon megy, pl az az Ted, Ed, és Jed, vagy mi, az vmi hihetetlen. Minden kisgyerek azt nézi ma, és látni is. Unokatesóm is már teljesen begolyózott. Azokban a szarokban kínozzák az állatokat, és az én okos 5 éves unokatesóm is dobálja a macskát, meg ilyenek. Csak azt nem értem, hogy szülei mért engedik nézni akkor?
  • Eye-scream
    #58
    Courage meg I am weasel kuurvajó:)
    Meg persze South park is fasza, de az alap:D
  • Lacc
    #57
    Ren & Stimply rulz :D Akik azt a rajzfilet rendezik lefogadom meg vannak kattanva egy kicsit belül
  • A nick nevem
    #56
    "mert egy szirupos nyál és ez a Némó is egy nagy szar meg azt is utálom"

    Hát persze, hogy szirupos nyál. Óvodásoknak készítik ezeket a rajzfilmeket...

    Nézd a Cartoon Networkot, azon vannak olyan rajzfilmek néha, amit szerintem felnőttebbeknek csináltak, gyerekek szerintem nem is tudnák értékelni a poénokat.

    pl. Courage, a gyáva kutya; Bari, a nagyvárosi birka; aztán volt régen a 2 stupid dogs, Cow & Chicken... :)

    Meg a Niceklodeon-on a Stimpy & Ren; A hódító hódok (Norbi és Dugó)

    És persze a South Park...

    Üdv!
  • selwik
    #55
    A songoku meg a g.i. joe a jó, ők bármikor lenyomnák miki egeret!

    Mint ahogy az én apukám is a tiédet, mert ő sokkal erősebb!

    Gumiba vele...
  • PResident Evil
    #54
    Csipet csapat ? Duck Tales ? Kis Hableány ? Balu kapitány powa :D a zenéje mindig a fejemben van :D
  • Blasta
    #53
    Faszvagy N...
  • shaba23 #52
    Ausztrál Expressz emlékeim szerint 1/2rulez
  • shaba23 #51
    Balukapitány 1/2rulez
  • shaba23 #50
    Csipet-csapat rulez
  • shaba23 #49
    Családi Mozidélután Disneyvel rulez
  • HuAn82
    #48
    A légy asszem Züm-Züm volt, a kövér egér meg mindig a sajttól indult be! Az tényleg király volt!
  • Eye-scream
    #47
    Jah, gumimaci roxxx!
    Meg volt az a mese amiben valami mókusok, egerek meg egy légy valami titkos csapatot alakítottak ami mindig megmentette a világot a gonosz macskától és volt repülőgépük is meg minden :D Nem emléxem a nevére de az is király mese volt :P
  • Hustler_hu
    #46
    nekem tetszet a nemo ;) ez meg egy IQ light topic vazz ... hja attol vagy kiraly hogy utalod a disney-t ? wow ... nemsemmi , huuuhaaa feltalaltad a spanyol viaszt ;) LOL
    Grow up !!! ;)
  • Cat #45
    én régen marhasok disneyt néztem, emlékszem amikor vasárnap délután 5től 7ig mindig ez volt
    elején donald kacsa, utána vmi hulye történet (azt nemtom mi), a végén meg egy gumimaci - na az kurvakkirály volt :)
  • HuAn82
    #44
  • shaba23 #43
    szerintem a Nemo tök jó mese volt
  • shaba23 #42
    csalódott vagy mert meghalt valamelyik kedvenc mesehősöd, és így próbálod feldolgozni a tragédiát?
  • N
    #41
    Mi itt (lassan csak én) nem a múltal foglalkozunk(ok)
  • N
    #40
    Jó cakkát!
    Most multizok aztán alszom addig is jó beszélgetést!
    Tökön szúrom magam ha holnbap ez lesz az utolsó üzenet amit ide beírtak>:).
  • Evil
    #39
    miert Disney mi a turo?en meg ma is megnezem az igenyes rajzfilmeket, a regieket, tom n jerry, pink panther stb, meg egyenesen imadom.
    Ugyhogy sajnalom ha te ilyen kis x-men en tsa i mocskokon nevelodott kiscsavo vagy.
  • N
    #38
    Nem azé nyitottam!
  • N
    #37
    De volt de mi itt nem a múltal foglalkozunk!
  • Bandew
    #36
    Asszem megyek és megnyitom az "Utálom Scooby Doo-t" topicot, mert most épp olyanom van, hogy nem tetszik, és hogy a többiek lássák mekkora vagány csávó vagyok, hogy mindent lefikázok.
  • Evil
    #35
    nem volt gyerekszobad?
  • Evil
    #34
    nem volt gyerekszobad?
  • N
    #33
    Dehogynem!
  • Alien
    #32
    Mi van nem lehet más véleményünk vagy mi?
  • N
    #31
    Egyszerű vagy talán mégsem?
  • N
    #30
    Akkor nyissatok egy imádom a Disneyt topicot!
    Ahogy Huan82 mondaná ha nem tetszik a topic nem is kell írni bele!
  • Alien
    #29
    Egyébként csatlakozom HuAn82-höz, nekem sincs sincs semmi bajom a Disney-vel
  • N
    #28
    Na az első ellenlábas!
    Tapsoljuk meg!

    U.I.:
    Én fogom előbb a ravaszt meghúzni!
  • HuAn82
    #27
    Ha nem tetszik akkor ne nézd! Egyszerű! Vagy talán mégse? "Gépfegyver rulez Disney szar!" Majd akkor is ezt mondd amikor egy hozzád hasonló értelmes kisgyerek a képedbe nyomja és csak játékból meghúzza a ravaszt! De jó is lesz! LOL!!!