156
mert egy szirupos nyál és ez a Némó is egy nagy szar meg azt is utálom ,hogy asszongyák a f@s*kalap disneysek meg pixszarosok ,hogy ezt még egy lázadó rocker tininek is tetszeni fog azt közben egy sza
  • hawkie22
    #156
    Az elsöt nem ismerem, a második az az Excaliburból van? A 3. Anasztázia, a 4. meg ha minden igaz, akkor A hercegnö és a kobold?
  • Renata100
    #155
  • Renata100
    #154
  • Armagedown
    #153
    Nem vagy egyedül, más sem feltétlenül kedveli őket.
  • Mike
    #152
    te sem írsz ide többet, köcsög unreg
  • PResident Evil
    #150
    azért itt is van szó róla :) védjétek meg !
  • csum666
    #148
    Látom de ez messze van tőle
  • PResident Evil
    #147
    ez az a topic :D
  • Mike
    #145
    szerinted kik csinálták a Dreamworksöt?
  • Mike
    #144
    képi megvalósítása terén mindegyik elég ronda
    Spongyagyobb meg egy kibaszott nagy marhaság
    tessék
  • Mike
    #143
    ja értem, lényeg a csorda szellem

    eszemetársakat keresel, aztán majd közös talikon ültök a kocsmában, és közösen utáljátok a Disney-t, és ettől mindenki boldogabbnak fogja érezni magát
  • Mike
    #142
    én spec nem utálok semmit. minek utálkozzak? attól csak nekem lesz szarabb, de semmi nem változik.
    szóval vmit utálni hülyeség
    ami nem tetszik, avval közömbös vagyok

    Pixar-t utálni egy számtech fórumon, meg öngyilkosság
    hol láttál eddig ilyen vizet?
    a története meg kit érdekel?
  • Mike
    #141
    na végigolvasoma topikot, hm ahogy elnézem ki fog derülni egysmás emberkékről
  • Mike
    #140
    szerintem a topiknyitó egyszerüen csak dögöljön meg
  • PResident Evil
    #139
    nemvagykirálycsávónehogyazthiddteeenémber :)))
  • Eye-scream
    #138
    Autogrammot nem adok...
  • Guest
    #137
    Na ja... :D
  • PResident Evil
    #136
    de a logo ja a legkomolyabb :)))
  • Guest
    #135
    Hülye! :DDD
  • PResident Evil
    #134
    LOL :DDDDDDDDDDDDDD
  • Eye-scream
    #133
    Még egyszer valaki azt mondja rám, hogy gyerekes vagy úgy fejbe verem a csörgőmmel, hogy ottmarad :D
  • Lynx_TWL
    #132
    jaja ez kurva idegesítő bejön anyám, megy éppen gits, erre anyám:
    legózni nem ülsz le?
    DE, BAZDMEG:)
  • PResident Evil
    #131
    jaja.. pedig mennyi mondanivalója van... csak oda kell figyelni !
  • FtranX
    #130
    Az én anyámék is pont ilyeneket mondanak, amikor anime-ot nézek a gépen.
    Amúgy némelyik mélyebb értelmü mű, mint bármelyik gimis kötelező olvasmányom.
  • Eye-scream
    #129
    Aha teljesen igazad van. Mikor néztem még nyáron a német VIVÁn a leadott pár animét (volt pár jó). Anyámék rögtön:-Ennyi idősen még mesét nézel? Nem lehet elémagyarázni, hogy ez nem az amire gondol...:-S
  • I.C.ram
    #128
    Abban is volt sok tanítás. Arra tanította a gyerekeket, hogy ahhoz, hogy valaki gyors okos, ügyes, egészséges legyen nem szabad dohányozni, piálni, cigizni :)
  • I.C.ram
    #127
    Az hát! NO VÁRJ CSAK!
  • FtranX
    #126
    Az a baj, hogy a magyar csatornák azt hiszik, hogy Anime-ot csak gyerekek néznek, pontosabban a felnőttek hiszik azt, hogy minden Anime gyerekmese így nem nézik. Pedig nem! Szerintem ha este vetítenék olyanokat, mint az NGE, Ninja Scroll, Samurai X, biztos, hogy nézettek lennének.
  • PResident Evil
    #125
    az kell nekem :DDDDDDDDD
  • Lynx_TWL
    #124
    az nagyon király mese, a szomszédom orosz, és megvan neki minden rész:)
  • Lynx_TWL
    #123
    az nagoyn király mese, szomszéd orosz, és megvan nekikmindne rész:D
  • Lacc
    #122
    A Nu Pagadi az az mikor a farkas enyhén rózsaszín pulóverben cigivel a szájában kergeti az NDK-melegítős nyulat nem? Igazán színvonalas alkotás :D
  • Eye-scream
    #121
    Na igen csak azt Magyarországon nem vetítik, mert attól a gyerekek epilepsziásak/őrültek/pszihopata gyilkosok lesznek a zseniális cenzorok vagy nemtomkik szerint...:(
  • Eye-scream
    #120
    Ez kb. olyan mint mikor pár éve vmi kanadai kitalálta, hogy a Micimackó a legkárosabb mesefilm, mert minden szereplőnek valami neurotikus betegsége van :D Na azon behaltam...
    Asszem Micimackó szenvedélybeteg, Malackának kisebbrendűségi komplexusa van, Tigris übermensch szindrómában szenved a többire nem emléxem már...:)
  • FtranX
    #119
    A Gyerekek nézzenek inkább Dragon Ballt, NGE-t, meg Ninja Scroll-t! :)
  • I.C.ram
    #118
    Nem teszik jól.

    Dagoberth bácsi arra tanítja a gyerekeket, hogy legyunk zsugoriak, és tegyünk meg bármit a pénzért, és akkor gazdagok lhetünk!

    Bezzeg a Kis Vakondban benne volt, hogy hogyan csinálján az anyagot a nadrághoz, meg a kisautó működése stb. :)
  • Eye-scream
    #117
    Amúgy télleg van pár gagyi Disney rajzfilm, pl. mikiegeret sosem bírtam egész kicsi koromtól kezdve :)
    De az Oroszlánkirály és társai nagyon jópofák és szvsz a gyerekek jól teszik ha ilyen rajzfilmeket béznek és nem bigbrádört meg hasonlókat...
  • Alien
    #116
    Igen
  • Lynx_TWL
    #115
    a donald kacsa az disney ugye, és a dodó meg wb ?:)
  • Lynx_TWL
    #114
    ja és 104# :)