31
na,ez milyen vírus?
  • Gladiator
    #31
    megint eltűntek. zsír
  • Dutch Flander
    #30
    Akkor fingom sincs. Én The Bat!-to használok. Semmi gondom vele...
  • zero_cool51
    #29
    ms outlook
  • Dutch Flander
    #28
    Az attól függ, hogy mit használsz levelezésre...
  • zero_cool51
    #27
    nekem másfajta kérdésem van. hogy lehet lementeni az emaileket wincsire, hogy win reinstall után meglegyenek?
  • Vorpal
    #26
    örülj neki ..nekem folyton magamnak kell kitörölni mindet
  • KRi2
    #23
    POP3 szerver neve: postapop3.prim.hu
    erre
  • Dutch Flander
    #22
    Köszi. Így még boldogabb vagyok, hogy van!
  • Taranov
    #21
    Igen, én is hallottam erről, hogy király volt.
    Bár így, hogy pénzbe kerül, nem nagy szám, mert a pannonnál is van havi 500-ért, ebben az ingyenesség volt a poén szerintem.
  • Dutch Flander
    #20
    Nekem a fő postafiókom a Westelnél van. Hátránya csak annyi, hogy 1MB tárkapacitása van, ami olyan modemes felhasználók esetében, mint pl. én nem is nagy hátrány. Előnyei viszont, hogy kapok SMS-t új levél érkezésekkor és ingyenes a használata. Persze ha valaki ezekután szeretné a Westel szolgáltatásait igénybevenni azt ki kell hogy ábrándítsam, merthogy idéntől már előfizetéses ez is. 3 éve kötöttem meg az akkor még 0 Ft-os szerződést.
  • Taranov
    #19
    Hát nem tudom, én nem szívesen használok ingyeneset, mert mindig tartok az adatvesztéstől, amiből igazi károm nem származik, de nem kellemes.
    Szóval a freemailt a mailboxszal, a prímpostával tudom összehasonlítani, és ezek közül a freemailen jött a legtöbb spam, illetve pif kiterjesztésű fájlokkal terjedő vírus. A mailbox volt a leglassabb, a prímposta aránylag korrekt volt, de nem találtam pop3 elérhetőséget.
    Pedig az fontos, mert a webes felület elég elviselhetetlen szokott lenni .
  • mikike
    #18
    nem éppen, szevasz
  • Roll
    #17
    Én az egon-t használom. Semmi bajom vele.
  • Taranov
    #16
    De freemail a leggagyibb. Szvsz.
  • Taranov
    #15
    Na, szerintem egyezzünk ki abban, hogy minden ingyenes szarabb, mint a legtöbb fizetős, de azért használhatóak.
    Ez igazságos így szerintem :)
  • Cat #14
    valóban
    csinálsz egy fiokot, másnap ránézel és van benne többtucat spam
  • Redfox
    #13
    Használd a hotmail-t. Az ugyan angol nyelvű, de az jó.
  • CSOCSO
    #12
    én megtaláltam 2000 es leveleimet a kukában!!! erről ennyit. náha kicsit elegem van a freemailbol. mert néha lassú mint atom. néha az outlookon keresztűl nem akar bejelentkezni de amugy jo teljesen
  • Gladiator
    #11
    na, visszajöttek a leveleim
  • gyraph
    #10
    Én meg pont most hagytam ott a freemail-t 5 év után, mert az utóbbi időben rendszeressen nem kaptam meg a leveleimet, de sajnos az én leveleim egy része sem hagyta el a postafiókot. Ezen kivül a beléptetési idő néha elképesztő volt.
  • Match
    #9
    Én már legalább 6 éve ugyanazt a freemail címet használom, és eddig sohasem volt gondom vele.
  • Gladiator
    #8
    minden bozonnyal
  • traXion
    #7
    Gladiator: Biztos azért, mert nem tudsz helyesen írni!
  • dieselG
    #6
    Hehh.. freemail jobb mint a primitívposta, ráadásul outlookban használom a freemailemet.. mi az hogy nálad fagyott? :)
  • Gladiator
    #5
    na, de amikor freemailom volt, akkor soha sem kaptam meg a leveleimet, állandóan lefagyott, minden szar.
  • Blasta
    #4
    Már a neve miatt is. :-DDDD
    A mostani történeted meg épp azt bizonyítja, hogy NEM JOBB a freemail-nél, ugyanis az én leveleim még nem tűntek el :-DDDD
  • Gladiator
    #3
    mért primitív? jobb mint a freemail
  • Blasta
    #2
    Anyázni.
    És verni a fejed a falba, hogy miért ilyen PRIMITÍV :-D szolgáltatónál kreáltál több postafiókot :-DDDDDD
  • Gladiator
    #1
    A primposta.hu-n van több email címem is, de az összes kitörlődött az összes levél. másnak is? mit lehet ilyenkor tenni?