3056
  • Tom3 #134
    alant képek?
  • Sadun Tryst
    #133
    kicsit régiek az alant képek... :)
  • sumi
    #132
    Hali.Demo??vagy valami konkrét a játékról??A képek alapján naon frankó....
  • Tom3 #131
  • Tom3 #130
    vissza olvastam és se meg jelenés se rendszerkövetlmény...
  • Tom3 #129


    kicsit battlefield jutott eszembe
  • Tom3 #128
    Van valahol rendszerkövetelmény leírás?
  • Tom3 #127
    Ezen a gépen futni fog?: Celeron 1000Mhz 768Mb Sd Ram Geforce FX 5200 128 Mb.
  • grebber
    #126
    Xenus (Boiling Point) - Various news

    Fan site Xenus HQ posted this:
    “...Firstly they report that the reason Xenus was not shown at E3 this year was because Atari hadn’t started their advertising campaign. Secondly – RELEASE DATE: Xenus should be released in autumn 2004 or at the latest winter 2004-2005...Deep-Shadows have recently added bump mapping to the game and now (drum roll…..) they have also added dynamic shadows...Atari are still working on localisations and are still to surprise us with what we hope will be an excellent advertising campaign, then surely we can see some new screen shots of Xenus - complete with all the latest graphical improvements...”
  • Adam5
    #125
    jaja
  • grebber
    #124
    Xenus - New name?
    This post in a Russian forum has word that Deep Shadows´ upcoming FPS/RPG Xenus will be renamed to “Boiling Point”. An official announcement isn´t out yet...

    This post (természetesen oroszul van)
  • grebber
    #123
    Szerintem még a kiadok sem tudják :)
  • Glpetyus
    #122
    na nem szó szerint értem...hanem mikor jelenik meg?
  • Glpetyus
    #121
    "odébb lesz a megjelenése"

    ez mit jelent??
  • Adam5
    #120
    EZT NEM BIROM!
    ADJANAK MÁR KI VALAMI DEMOT!!!
  • grebber
    #119
    Elvileg itt kellene új képnek képeknek lennie de mivel orsz nem találtam meg hogy hol vannak :(
  • grebber
    #118
    Sajna még odébb lesz a megjelenése.De legalább valami új trailert zuzhatnának ki.
  • grebber
    #117
    Xenus - News update, wallpaper

    Fan site Xenus HQ posted a news update about Deep Shadows´ very promising FPS/RPG. (Merci à NoFrag pour l´info)
    “...Firstly they report that the reason Xenus was not shown at E3 this year was because Atari hadn’t started their advertising campaign. Secondly – RELEASE DATE: Xenus should be released in autumn 2004 or at the latest winter 2004-2005. Deep-Shadows have recently added bump mapping to the game and now (drum roll…..) they have also added dynamic shadows!! Great news!! Atari are still working on localisations and are still to surprise us with what we hope will be an excellent advertising campaign, then surely we can see some new screen shots of Xenus - complete with all the latest graphical improvements...”

    Xenus HQ
  • Glpetyus
    #116
    thx!
  • grebber
    #115
    Pl ITT
  • Glpetyus
    #114
    Hol a trailer??
  • grebber
    #113
    Nem nem nem és nem.Ilyen nincs vazzeg január 28-óta nincs egy új kép se trailer szinte semmi új info.
    Mit titkolnak?? Remélem valami überkirályságot mert akkor megbocsátom nekik.
  • grebber
    #112
    Xenus Prewiew
    angol tudás szükségeltetik.
  • grebber
    #111
    Ez nem fair.
    Minden játékről ömlenek a hirek ,képek,trailerek erről meg február óta semmi hír remélem most is egyfolytában azon fáradoznak hogy minnél jobb legyen mert akkor elnézem nekik. :)
  • grebber
    #110
    Xenus International Fan Site
  • Sadun Tryst
    #109
    #68 :D
  • Sadun Tryst
    #108
    e3-ig várni kell ilyesfajta infokra... :(
  • zaki
    #107
    vmi hír a megjelenésről? :(
  • grebber
    #106
    Xenus - Won´t run on Geforce 2 MX
    There´s a post on the official Xenus forum that Deep Shadows´ upcoming FPS/RPG combination won´t run on Geforce 2 MX cards.
  • Sadun Tryst
    #105
    a lista lehet, hogy hiányos akkor. mert én azt hallottam, hogy a játékot komolyan akkor akarják bemutatni...
  • grebber
    #104
    Nem tom most mivan néztem a teljes E3-as listát de ez nincs ott!!Vajon mért,kihagyták talán??
    Mikor jelenik meg akkor?
  • grebber
    #103
    Na csak azért irok ide mert jó game lesz és nem kéne feledésbe esni!!
    Csak még nagyon sokat kell rá várni!
    Nem baj a Doom 3 -ra is várunk egy ideje!
  • Sadun Tryst
    #102
    nem emléxem, de ha úgy is volt, sztem nem fogják tartani a dátumot, mert az E3-ra viszik a játékot, ahol reklámot akarnak csinálni a játéknak. szal sztem nyár közepe vagy vége lesz a játék megjelenése...
  • grebber
    #101
    Mér nem ugy volt hogy májusban jön a game??
  • Sadun Tryst
    #100
    messze vagyunk még a full verziótól... úgy július fele jön az majd... a DEMO jön legfeljebb májusban, vagy most márciusban... majd GSO-n biztosan adnak róla hírt...
  • grebber
    #99
    Na már jöhetne az a szájbavert demó vagy alpha/béta!!
    Már maholnap május azt a full is nemsokára jön! :D
  • Sadun Tryst
    #98
    de az UT2004-es RPG célkövetö... szal rakétavetövel kicsit nehezebb lesz a Xenusban...
  • Adam5
    #97
    Én is Aknavetővel gondoltam a leszedést
  • grebber
    #96
    De a Xenus-ban is lesz aknavető vagy mi a szösz!!
  • Sadun Tryst
    #95
    játszottam LAN-on a DEMO-val, és ott legalább van RPG, amivel 2 pillanat alatt le lehet szedni a repülöt. de a Xenusban, mondjuk 1 gépfecóval nem hinném lekapsz 1 helikoptert 1500 méterröl...