3056
  • switch
    #174
    A gamestar.hu -n van egy új videó,hát nem semmi kis világot dobtak össze a fejlesztők
  • grebber
    #173
    Remélem azért valami frankó multirészt zuznak bele mert akkor el lehet majd vele hülyülni.
  • grebber
    #172
    15 új kép
  • Sadun Tryst
    #171
    szerintem nem a motorral van baj, mert a fákat, és a textúrákat egész jól összerakták... de hát a fizika, a mozgás, a hangok, és úgy maga a játékmenet nekem nagyon Chrome-ra emlékeztet (mész lősz, beszész ha van kivel)... :(
    reméljük még összekapják magukat a fejlesztők...
  • grebber
    #170
    Erről beszéltem.Max ha tolnak alá új motort.Én ezt igy nem erültetném de egynek jó lesz.
  • Sadun Tryst
    #169
    nah, szántam rá 1 kis időt és megnéztem a videót...
    [hatászünet]
    HIHETETLEN NAGY SZAR! ragdollnak semmi nyoma, a fegyverek még elmennek, az ellenségek nagyon bután néznek ki! a hangok sem az igaziak, meg még sorolhatnám...
    remélem 1 DEMO nagyon gyorsan kijön és megváltoztatja a véleményem. ez eddig rémes...

    (főleg a darazsas rész, és a sziklarobbantás volt nagyon gagyi)
  • grebber
    #168
    Na ne odadobja a lekvárt az ellenfél mellé azt ellepik a darazsk :)
    A videon is látszik hogy a graf közel sem lesz ütös de egy jó hangulatu történet és már ki is vagyunk engesztelve.
  • grebber
    #167
    Új trailer Weapons movie trailer (640x480, 2:46, AVI) 64,8MB
  • grebber
    #166
    Boiling Point: Road to Hell


    Képek:1.2.3.4.5.6.
  • Sadun Tryst
    #165
    az igaz. főleg amerikára... :D
  • Sadun Tryst
    #164
    nemtudom, h miér van a pontos ok, de nekünk csak jó, mert a magyar fejlesztésű Xenus-szal legalább nem keverik össze. (Imperium Galactica 3 szelleproject)
  • Tom3 #163
    De egyébként miért lett Boiling Point a neve?Miért nem volt jó a Xenus?Nekem az a név jobban tetszett és könnyeben meg is tudtam jegyezni.
  • Tom3 #162
    Valahol olvastam hogy 2005-ben fog jönni nekem ez ok hisz már alig kell 2005-re várni de hogy azon belül mikor az már nem annyira mind1 nekem.Remélem az év elején fog kijönni.
  • bfg900
    #161
    Ha elofordul, hogy nem mernek kiadni egy olyan verziot, ami tele van apro kis hibakkal, inkabb dolgoznak rajta, meg ha csuszik is a kiadas par nagy nev moge. Amugymeg eleg hajmereszto modon tudnak alakulni az eladasi adatok neha, az ember el nem kepzelne, hogy milyen cuccokbol vesznek meg szazerzeket es mikbol alig. Szoval sose lehet tudni.
  • Sadun Tryst
    #160
    váá! ne forgasd ki a szavaim! :D csak azt mondtam, h hülyék a fejlesztők mert, lehet 1 remek játékot elbassznak, h későn adják ki! így kevés esélye lesz labdába rúgni a nagyok mellett! ha meg befuccsol a gém, nagy válakkozásnak kell lennie, h valamiféle folytatás legyen, vagy a fejlesztőkről halljunk még valami jót.
    én mondjuk sajnálnám ezt a játékot, h ha a süllyesztőbe kerülne... :/
  • bfg900
    #159
    Akkor mar ne is fejlesszen senki jatekot ezek uta, ha nem eri el a szinvonalat? :)
  • Sadun Tryst
    #158
    az addig ok. de a játékélmény lehet nem fog annyit hozni 1 HL2 vagy STALKER után...
    lehet kicsit üresnek fog hatni a játék. persze ha 1általán jó lesz a gém. mert mondjuk egy normális in-game video, vagy valami rövidke kis demo nem lenne rossz...
  • bfg900
    #157
    Pl arra, hogy van akit meg manapsag is a jatekelmeny erdekel.
  • Sadun Tryst
    #156
    nemtom mire várnak még a fejlesztők. a hl2 és d3 miatt már rég elkéstek a kiadással. ez a játék úgy a Far Cry és D3 között lett volna aktuális. HL2 és STALKER után nem tudom mire számítanak... :/
    vagy nagyon bíznak a gémben...
  • Tom3 #155
    A többi része nagyon tetszett.
    Már nagyon várom.
  • Tom3 #154
    Csak most néztem meg a 2003 E3-as videóját a 40mb-ost.
    A video nagyon tetszett csak egybajom volt amikor az embernek neki dobta a gránátot és attol kifeküdt.A robbanáskor kellet volna meghalnia.De ha csak elájult akkor gagyin volt benne megcsinálva az amikro földre feküdt.

    De 2003-as remélem ezeken javitottak.
  • Tom3 #153
    Hát igen ettöl féltem. :(
  • grebber
    #152
    Hát már most szinte annak számít.Mert semmi extra nincs a képekben és a videokban.
  • Tom3 #151
    Remélem nem fognak a készitők addig várni míg teljesen gagyinak fog számitani a grafika.
  • Tom3 #150
    Most még jobban várom a demot!
  • Tom3 #149
  • Tom3 #148
    lesz benne repülő!
  • Tom3 #147

  • Adam5
    #146
    jöhetnemárjöhetnemárjöhetnemárjöhetnemárjöhetnemárjöhetnemár
  • Tom3 #145
    Bocs kicsit nagy lett.
  • Tom3 #144


    Ezt a képet még nem láttam.
  • grebber
    #143
    Preview
  • Sadun Tryst
    #142
    az tényleg nem lenne rossz. akkor legalább már lenne valami elképzelése az embereknek, h milyen is lesz a gém...
  • Tom3 #141
    remélem minél hamarabb lesz valami demo
  • Sadun Tryst
    #140
    jah. nem a legszebb. de talán lesz olyan jó, h a HL2 és a STALKER mellett ne mejnen a süllyesztőbe...
  • grebber
    #139
    Hát már nagyon kiváncsi vagyokj mi sül ki ebből.
  • Bucser
    #138
    Olyan dévid coulthardos forma a grafika:)(kocka:)
  • Hentes Bill #137
    képek a hardwireden, megjelenés: 2005 március
  • grebber
    #136
    Wazeg nem tom mi van ezzel de új képeket esetleg trailert igazán kidobhatnának már a népnek.
  • Sadun Tryst
    #135
    alant látható (azaz az alábbi képek)