3056
  • grebber
    #214
    Még E3-on csinálnak neki kis reklámot.
  • ChevyG #213
    KIRA!!!
  • grebber
    #212
    Kéne már valami jó banner.Egyenlőre ezt találtam.

  • grebber
    #211
    Boiling Point GOLD

    [2005-05-10 @ 08:23 - Mantis]

    A korábban Xenus néven ismert FPS a múlthéten Oroszországban már aranylemezre került, a minap pedig az Atari megerősítette, hogy Európában is elérte végleges állapotát a játék. A megjelenés május 20-án várható, így a Boiling Point: Road to Hell rajongóinak már nem kell sokat várniuk arra, hogy kedvencüket nyúzhassák.

    info: Gamestar
  • M@TriX
    #210
    meg a fizika is az ingame movikban elég szar legalábbis abban ami a kocsikat mutatta be, de az új már elég jó, vagy jól volt megvágva. Hamarosan kiderül mit is csináltak.
  • grebber
    #209
    Tehát DVD-s lesz.
  • ThugEdge
    #208
    off:
    azért nézzétek már meg,hogy a német bót oldalán mikkel kínálgatják a portékát,hogy ne vegyél lutrit,screenshotok,videok-aszem ez fogyasztói társadalom:))
  • ThugEdge
    #207
    http://www.mediamarkt.de/cd/verteiler/games/bp/

    na ez már itt van a küszöbön aszem
  • grebber
    #206
    Majd meglátjuk.

    Remélem könnyen magyarosítható lesz.
  • Sadun Tryst
    #205
    ezek új képek, a videók régiek voltak.
    gondolom hamarosan jönnek az új videók, ahol meggyőznek minket arról, h nem hiába várunk a játékra. legalábbis nagyon remélem :)
  • grebber
    #204
    Engen ezek a képek nemgyőztek meg mert atól még a kiadott ingame moviekban szar volt a graf.
  • Sadun Tryst
    #203
    na. ezek a képek elég meggyőzőek.
    kezd újra visszatérni a hitem a játékba.
    remélem a fizika is átesett ilyen restauráción. :)
  • ChevyG #202
    de ott a lényeg is: "Boiling Point: Road to Hell is scheduled for release on personal computer in spring 2005."
  • grebber
    #201
    8 új kép

    Ezek kimondottan szépek.

    "A Boiling Point: Road to Hell, melyet eredetileg Xenusként ismertünk meg, ismét meglepetésekkel szolgál. Az ATARI szerencsésnek érezheti magát az ukrajnai Deep Shadows fejlesztőcsapattal, mert a képek alapján tiszta, hogy a készítők a lelküket is beleadják a játékba. Idén tavasszal érkező Boiling Pointot mindenképp érdemes lesz lecsekkolni már csak a gyönyörű grafikája miatt is. STALKERre gondoltam egyből: így néznének ki a DirectX9 szabadtéri shaderek? Mert ez elképesztően jó. A textúra felbontás az egekben száguldozhat."

    info: Hardwired

    2005 ősz van irva a megjelenéshez.
  • ChevyG #200
    jonak igérkezik a gamma!
  • M@TriX
    #199
    ez az új trailer már kicsit biztatóbb a korábbiak elég béna fizikáról tanuskodtak. hamarosan meglátjuk mi lett belőle...
  • grebber
    #198
    Új trailer
  • grebber
    #197
    Gamepro irása
  • grebber
    #196
    Képek:1.2.3.4.5.
  • grebber
    #195
    Na megveszem a Gamepro 5. számát is mert benne van a gameről is valami.
  • grebber
    #194
    Sztárosodik a Boiling Point!

    [2005-03-05 @ 22:01 - ZeroCool]

    Nemrégiben kiderült, hogy a korábban Xenus néven megismert, majd később Boiling Point: Road to Hell névre keresztelt játékot a gondjai alá vette az Atari. A mai napon jelentették, hogy egy igazi hollywoodi sztárral is kibővítik az alkotást. Az Amerikában igen sikeres 24 című sorozat negyedik évadának egyik szereplője, nevezetesen Arnold Vosloo lesz a főhős. A játék végleges verziójának megjelenése idén májusra tehető.

    info: Gamestar
  • GrimReaper78
    #193
    A Gamer's Hell legfrissebb értesülései szerint az angoloknál idén május 20-án jelenik meg a játék.
  • BBird
    #192
    Mármint Xenus? ;-))
    Én azért kipróbálnám már, hátha el lehet vele szórakozni, csak hogy ne kelljen dolgozni. ;-)
  • M@TriX
    #191
    már elég régóta heggesztik ezt a gémet, Nexus volt a neve, még jól nlzett ki, de szerintem ennek már reszeltek.
    Majd pont egy F40-eseel szambázna az ember az őserdőbe, meg ahogy kinéz jujj...
  • Tom3 #190
    A 3.képen a fa nem vmi szép :/
    de nem baj kipróbálom majd akkor is.
    A videók viszont nagyon tetszenek.
  • grebber
    #189
    Nem rossz ez,nézd meg a képeket némelyik türhető pl ebből a 3.-ból az első 2 de a 3.-kép az nagyon tré.
  • Sadun Tryst
    #188
    én már elvesztettem minden hitem ebben a játékban.
    pedig mikor az első képek jöttek, elég ígéretesnek tűnt.
    de ez 1re rosszabb lett... :(
  • grebber
    #187
    3 új kép: 1.2.3.

    Júj de csúnya ez a 3. kép nagyon fostalicska.
  • Tom3 #186
    kir!
    jöhetne már! ;)
  • grebber
    #185
    Boiling Point - Vehicles Trailer Part 2

    A helikopteres rész nagyon bejön :)
  • Tom3 #184
    Ez is jó videó!
    Egyre jobban várom!
  • grebber
    #183
    Új movie (30MB)

    Hát az tény hogy egy-két dolog szar benne de igy elnézegetve az utobbi trailereket fasza game lesz ez.
  • Tom3 #182
    lol

    hát nem kicsit változott
  • BBird
    #181
    Emlékeztek még az első screenre, ami hardwireden volt? :-)



    Javult valamennyit szerintetek? Szerintem nem nagyon... ;-D
  • Adam5
    #180
    bakker a jármű ahzsnálat vmi isten császár!

    meg az npc-k hog ytankolni kell autót javitani stb

  • grebber
    #179
    Nem lesz ez rossz,bár sokkal jobb grafikát vártam de egynek bőven jó lesz.

    Motorcsonak rulez!!!
  • Tom3 #178
    Nekem a videó nagyon tetszett a grafikától eltekintve.
    Lehet meg veszem majd.
  • grebber
    #177
    "Azt ígérik teljesen szabadon száguldhatunk a Xenus világában, tehát nem tölt majd a 3D motor a pályák között, de a Stalkeresek is ezzel dicsekedtek, aztán mégsem tudták megcsinálni."

    Ez jóü lenne ha megcsinálnák tényleg.
  • grebber
    #176
    Képek
    Járműveket bemutató movie (59MB)
  • grebber
    #175
    Én továbbra is amondo vagyok hogy majd kiderül milyen lesz ha már toljuk vele :)