3056
  • arty
    #534
    az iniket nézegetve a full "világot" 2giga ram esetén cacheli be a játék motorja. ha ennyid nincs (nekem nincs) akkor a játék sokat swappel ... viszont sehol sincsenek hosszu loadingok :) ez pozitiv.

    ami ugy látom nem csak nekem nem tetszik az a nem létező fizika :( az elmult idöszakban szerintem el lettünk kényeztetve olyan fizikával, mint ami a hl2/far cryban volt, ezekután nehéz 2-3 évvel ezelőtti, szkriptelt zúzűsokat, meghalásokat, járműviselkedést feldolgozni :)) ez borzalmas .... a swappelést még csak csak megszoknám, de ezt már nehezebb ...

    egyenlőre a legroszabb oldalra álltam, az indiánokéra :D lofaxt nem tudnak fizetni, fegyvertelenek, és a maffiátol kéne egy pisztollyal kiszabaditanom a társaikat, miután probamisszioként a falujukat megmentette egy jaguártól :D

    éppen tulvagyok egy tüzharcon, de a maffiabázisról képtelen vagyok élve kimenekiteni az indiánokat .... easyn nyomom :))
  • Wukifi
    #533
    Elmondom neked hogy 2 giga ram sem oldja meg a problemet.......még hozzá Dualban sem....úgy hogy bassza meg a fejlesztő a termékét....és az abból származó kicsike majd talán játszható lesz....
    Mondjuk az én winyomon már nem foglal helyet ez a szar...
  • grebber
    #532
    Az biztos.Főleg pénztelenül.
  • insp
    #531
    2 Giga RAM mindent megold.
  • báttyó02
    #530
    hát asszem akkor inkabb nem szedem le,amig nem lesz patch(mar ha lsz) a gépigény miatt...asszem az én gépemen is szaggatna mint állat :(
  • Haversrác
    #529
    Drága jó istenem, hát milyen gépkonfigurációra írták ezt a szájbabaszott játékot, atomerőművem van és kész diavetítés a játék. Olvasgattam itt a hozzászólásokat hogy ilyen + olyan király a sztori, nem tudom mi a faszt tudnak ezek élvezni a jó sztorin, mikor élvezhetően csak úgy tudsz vele játszani ha Kb. a Dukenukem 3d szintjére butítod a grafikát.
    Egyszóval, jó töténet ide vagy oda egy kalap szar a játék.
  • Dave000
    #528
    A game hangulata valóban, nekem is tetszik, elég bugos, de az autóvezetés vmi hihetetlenül szar lett... de a hangulat még így is felülmúlja, bár a vinyóm annyit sweppel mint állat, amúgy jól viszi a gépem, csak néha megáll és megy a vinyó mint állat utána megint jó, ez a bajom vele...
  • démonigyerek
    #527
    kira :D
    felrakom vissza [csak viccel]
  • grebber
    #526
    Nagyon jó a game hangulata, most pl a maffiához vezetett a küldetés és azt a feladatot bizták rám hogy a katonai bázisról lopjak el dokumentumokat.
    Elindultam és volt valami tűzharc meg szaladgáltak az emberek pár belölük el is halálozott a forgalom által az én szerencsémre mert volt náluk töltény és fegyverek.
    Elértem a bázishoz felvettem a dokumetumokat és kinyirtak mint a szart :)
  • démonigyerek
    #525
    simmán
  • Wukifi
    #524
    Szerintem találóbb lenne a BugPoint cím......
  • fitutufi
    #523
    nagy logika :)
  • Wukifi
    #522
    Mekkora egy rakat szar ez a game....nem egyszerü vasam van.....de vagy 5 percet kellet várnom mire betöltötte.....hát mondom biztos valami állat game lesz...jól van hát megvárjuk....erre mit látok?..egy nagy bug halmazt.....hihetlen xar....úgy fel húztam magyam hogy azonnal shift+delet lett a sorsa....
  • démonigyerek
    #521
    akkor meghatázrozatlan idő után
    mikor már megúntam a gta: san andreast
    azaz soha :D
  • Csuhai G
    #520
    miért pont 1 hónap múlva veszed elő? :)
  • démonigyerek
    #519
    taccik a game meg minden
    de fizikailag, meg a kocsik iránnyítása nem jó
    inkább most letöröltem
    1hónap múlva majd előveszem
  • démonigyerek
    #518
    pár perc?
    már 4óta jáccottam vele
    néha kiléptem ide kérdezgetni 1-2percre
  • ChevyG #517
    durva rkapitányság:)
  • villar
    #516
    sétálgatok,sétálgatok....
    látom hogy a rendőrség épületénél vagyok és egy oldali ablak nyitva..nini a rendőrkapitány!
    gyorsan gerillának álltam és ablakon keresztül puff,puff...
    csak ő volt az épületben így bementem, egy cellában találtam egy halottat nála gépkarabély, gyógyszerek a szekrényben...
    kocsi a garázsban....))
    sajnos ebben a pillanatban hátulról lelőttek a cúf rendőrbácsik...
  • arty
    #515
    a gameról fogalmad sincs, ugyhogy sztem ne eröltesd a véleménynyilvánitást ... pár perc alatt max a grafikáról szerezhettél _ELSŐ_ benyomást, semmi több :)
  • démonigyerek
    #514
    ugye?
  • démonigyerek
    #513
    nekme valahogy nem jön be
    ez a fizika... pffffffff
    a kocsi kereke forog mikor állok
    röhej game lett
  • Gabe18
    #512
    Micsoda fordulat...
  • arty
    #511
    remélem az óvoda bezár egy időre, s picit a játékról is eshet szó ;)

    én még csak a tájjal ismerkedek, nagyon hangulatos, hogy óriási szabadságérzetet kapunk az RPG elemekkel ... cuccok pakolgatása, civilek, stb hozánk valo viszonya, stb. baromira nem sikerült odáig jutnom, hogy komolyan játszani kezdjek :)) valahogy mindig vérengzés kezdődik ...
  • démonigyerek
    #510
    nem tetszik a game
    uninstall
  • bakkk
    #509
    Valakinek nem volt olyan gondja hogy ha a video optioba belep kivagja az asztalra?Nekem ezt csinalja,amugy mukodik.
  • villar
    #508
    Fontos!
    a screensavert kilőni mert nekem is állandóan bejön játék közben, és nagyon szaggat miatta, csak idáig nem tudtam miért.
  • villar
    #507
    a speed izé nem kell hozzá, csak én azzal optimalizálom a gépem dinamikusra és így elég jó eldöcög és nem lép ki meg semmi probléma.
    kivéve persze hogy memóriát kellene venni.
  • robotnyk
    #506
    igen

    fitutufi: írtam
  • koki44
    #505
    Erre én is kiváncsi lennék?
  • koki44
    #504
    Akkor most már csak simán mount daemonnal és már nem is kell neki hogy zöld legyen telepítés crack és kész működik. Vagy még valamit állítani kell?
  • fitutufi
    #503
    detto, hardwer fórumba le is írtam ez a bajom, SEGÍTSÉG topicba nézz be
  • robotnyk
    #502
    igen, korábban az volt a játék neve úgy tudom :)
  • démonigyerek
    #501
    nekem azzal jó
  • démonigyerek
    #500
    a speedswitchxp-be mket kell állítani?
  • koki44
    #499
    Nem tudom hogy jó cracket töltöttem e le mert itt még a régi neve van Xenus a mérete 9 748 480 bájt ez lesz a jó?
  • robotnyk
    #498
    tegnap óta van crack, btw stfu
  • koki44
    #497
    Oksz most már meg van de ha, működik a crack-el akkor én, nem állongatok át semmit
  • démonigyerek
    #496
    jééééééééé
    rájöttél hogy van crack?
    már 1órája tudjuk
  • démonigyerek
    #495
    érdekes
    aki mondta az nem panaszkodott
    csak te
    nálad van a gond