3056
  • Istencsászár
    #574
    lol de lámavagyok előbb néztem ott de elkerülte a figylememet.... kösz:D
  • robotnyk
    #573
    crack
  • Istencsászár
    #572
    honna lehet crackot leszedni?
  • SNAKE01
    #571
    Csáó!!Azt szeretném kérdezni hogy a tört verziót hogy lehet elindítani?
    Mert azt írja hogy Alcohol 120%-kal ki kell írni,de nem írja ki!!!!!
  • démonigyerek
    #570
    hol lehet küldetést csinálni?
    kihez kell menni?

    ja és hogy kell megscsinálni hogy ne akadjon?
  • pinehead
    #569
    nálam ehhez hasonló konfigon(GF6800GT)akadt high-on rendesen, nem szöszölök patch-ekkel, uninstall volt.
    mostanság az atari vicces dolgokat hoz ki, nna...
  • Drawain
    #568
    Nem kell hozzá erős hardver, csak 2GB ram...
  • Drawain
    #567
    Mikor telepedik bemész a temp mappába és kimásolod a boiling_point.wav fájlt. (vagy keress rá telepítés közben ;))
  • Drawain
    #566
    Lehet hangtompítós töltényt venni, de szerintem csak sokkal később. Nekem az 5-6. küldetés fele adott csak a támaszpont fegyver-ellátója.
  • grebber
    #565
    Azta már ott tartasz?Én még csak a dokumentumokat probálnám ellopni.
  • démonigyerek
    #564
    tesóm mondta hogy rakjam fel a gamet mert ő még nem látta
    félek hogy meg fog tetszeni
  • Dave000
    #563
    mivan? kihalt a fórum?
  • Dave000
    #562
    bakker mit kell csinálni ennek a don pedronak a villájával, ha csak a közelébe merészkedek, le is szedtek... pls help!!!
  • villar
    #561
  • Xian
    #560
    Hi

    Még az elején vagyok, most vagy a maffiától vagy a katonáktól kellene
    ellopni valamit. Nincs valami hangtompito valahol? Mert a szobában levő őr
    mindig észrevesz és mire kiérek szétlönek. Ha fejbelövöm az ört azt meg meghallják, ha leszurom még riadót kiabál.

  • Istencsászár
    #559
    minjá lentvan:D
  • _Atti_
    #558
    nemtom ahogy észrevettem küönben ugyanugy ment highon mint lowon..sztem egy két patch és jó lesz
  • Sgtfathi
    #557
    Sztem ehhez a játékhoz legalább:Amd 3200+(P43.2) +gef6600gt(Ati-x800) +1gbRam +Angoltudás.És indulhat a kaland!
  • Gabe18
    #556
    Nekem a telepités alatt menő zene nagyon tetszett,azt nem lehetne valahogy elővarázsolni belőle külön?
  • _Atti_
    #555
    és mien géped van?
  • totyi
    #554
    A gépem AMD64 3000+ 2x256 400mhz memoria ATI 9600XT videokari és betölti utána ujraindul a gép.De van ugy hogy csak félig tölti be a pályát és már akkor ujrainditja.Van valakinek tipje.
  • alma2
    #553
    nagyon egyszeru jatszhatova tenni a jatekot, full grafon kb 1 perc alatt mar az autoban ulok az ikonjara kattintas utan es a vinyo is hallgat, az ini fileban ki kell kapcsolni ezt:
    precache=0
    ha mar mas is rajott es irtak is valahol, akkor meg nem tudom mit rinyalnak annyian....

  • ChevyG #552
    LOL, most töltöm, de már elöre félek, hogy szopoka lessz!
  • totyi
    #551
    csö!

    Mi a fasz lehet olyankor,mert ha be tölti a pályát ujra inditja a gépet,és már
    kurvára kezd idegesiteni.
  • _Atti_
    #550
    feladtam a virtuális memoriát meg levettem a grafot mostmár furna is talán..ki is birnám de az a hang amit az aut kiad induláskor meg kanyarban..brr..komolyan most ez a legnagyobb gondom vele:D
  • Sharinghan
    #549
    LOLz!
  • Gabe18
    #548
    A te gépeden már majdnem jó,fantasztikus...
  • ChevyG #547
    joviccvot
  • Sharinghan
    #546
    Akár hiszitek, akár nem, az én konfigomon(minden fullra húzva 6xAA 16xAF)tökéletesen játszható, a dzsungelban egy kis frame-rate drop észrevehető, ezen kívül semmi gond!!! Bug-okkal sem találkoztam még, hál istennek.....
    Amúgy a játék sztem ordít a HAVOC motorért!!!
  • _Atti_
    #545
    mondjuk a modellerek nem sporoltak a poligonokkal ebben a játékban..néhol talán pazarolva is vannak..
  • CalebJoe
    #544
    Nem a gépek a gyengék ezekhez a mai játékokhoz hanem szarul vannak megírva.
    A Far Cry meg a Half-Life 2 sokkal szebb mint ez oszt még se akad.
    Vesszük itt drága pénzekért a gépalkatrészeket közbe a fejleztők meg röhögnek rajtunk ez üzlet.
  • Dave000
    #543
    bassza meg a jó isten... tök normálisan játszogatok, már nem is akad, csak néha swappel pár secet és annyi, erre amikor kocsival pont odaértem a hajóshoz, hogy megtanuljak vezetni, mit ad isten? el kezd swappelni a gép, kb fél perc után meg az hogy a kocsival együtt a vízben vok, a rohadt büdös qrva életbe... milyen gép kell ehhez a játékhoz??? a bughalmazról nem is beszélve..., de basszam meg nagyon bejön a hangulata meg a szabadság...
  • bazza
    #542
    Az a baj, hogy elvagyunk kényeztetve! pl.: Egyik unokatestvérem, évek óta elszigetelten, net nélkül egy pII-es géppel játszott. Eljött hozzám, felcsukom neki a gépet, és felocsúdva az XP okozta sokktól(szegényke win95-ön nőtt fel), szegény gyereknek rögtön beadagoltam egy kis vice city-t...a gyerek hátast dobot, úgy kellet feltámogatnom a székre...hl2-őt már nem mertem megmutatni neki, inkább adtam neki egy kis midtown madness-t, azzal jól elvolt...Tehát minden játékot csak a másikhoz és a korához tudunk hasonlítani, és egyiket sem szabad túlságosan lealázni! :))
  • Gabe18
    #541
    Nekem tetszene,de csak remélhetem hogy egyszer lesz hozzá magyaritás,mert ez a szerénynek mondható angoltudásom melett,kissé bonyolultnak tünik a rengeteg párbeszédel...
  • robotnyk
    #540
    az atari szakembereinek plz die and burn in hell...
    ha szeptemberig hagyják a fejlesztőket, kult game lehetett volna
  • M@TriX
    #539
    akkor a videó amit anno láttam sajnos igaz :( kár, pedig a hangulathoz a járművek igencsak beleszólnak, pedig nagyon jó gém is lehetett volna belelőle, lásd a Just Couse videóját, ott lehet látni, hogy a járművek járművek lesznek fele legalább kellett volna ebbe is...
  • fitutufi
    #538
    hát én most zúztam le, mdf-et is :|
  • _Atti_
    #537
    hát jo lenne ez a játék csak még rászorulna néhány peccs...még az auto fizikáját ki is birnám de hogy lehet ilyen hangokat kiadni?:D
  • Thanatos
    #536
    ez az sg kérlek, nemtom mitvártál :)
  • arty
    #535
    megmentette=megmentettem .... vaz, hogy 2005ben egy forumban csak emeltdijas smsért lehessen edit gombot kapni ...