3056
  • madmadmad
    #654
    Egy ideig nem lessz magyarosítás:
    "Boiling Point: Road to Hell
    =================================
    Jelenleg NEM FORDÍTHATÓ.
    A fájl, amiben tárolja az 5 idegen nyelven a szövegeket: resource.qrc
    A játék gyökerében található, kb. 12 és fél megabájt.
    A fájl "elején" ez olvasható: ZRes"
    magyaritasok.hu
  • EmThor
    #653
    LOL :D úgy látom a Fraps fektette ki :D
  • EmThor
    #652
    heh, regedit visszaállít, crack fel, műxik :D
  • EmThor
    #651
    nincs gamepad... de vidkártya driver tuti nem... lehet a hangkártya...
  • djcom
    #650
    mér nem indul?
    átírtam ezt asok szart(3 sor)de kiakad
    MEGALOOL
  • Mikiller
    #649
    Nem tudom neked van-e game-pad vagy vmi joystick a gépeden, de nekem ugyan ezt írta Pariah játék elején, ha a játékvezérlőknél be volt rakva a gamepad-om.Mikor kiszetem onnan utánna indult a Pariah, erre úgy jöttem rá, hogy sorban elkezdtem leinstallálni az összes programot a gépről és mindegyik után megnéztem, hogy mikor indul
  • EmThor
    #648
    ugyanez... nem nincs agyoninstallált windóz, daemon tools zöld, bemountolva, regedit megcsinálva, directx oké, tűzfal kiengedi, újraindítás megvolt... sb live 5.1??? passzolok... help plíz :D
  • vilmoskka
    #647
    Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra VALAKI TUDJA EZ MIÉRT VAN???
    légyszíves segítsetek!
    köszi
  • Drawain
    #646
    Szvsz volt már durvább is. A gerillák fővárosába bemenni egyedül és megölni a vezérüket ;)
  • Shep
    #645
    és milyen részletességgel?
  • hiba
    #644
    qrva egek :(
    ez a game miert csak 1024*768ba jattszhato?
  • Dave000
    #643
    2500+ barton, club3d 9800PRO, 512/400-as ram, és 1024-be tolom.
  • Dave000
    #642
    Hát az elején én sem haltam meg, csak a amikor az a feladat, hogy fogjál be egy katonai bázist egyedül, mint a Rambo, akkor majd rájössz, persze mostmár én is F7-F8-azok... a rohadt köcsög, azt mondja csináljak neki 3 küldit és szervez talit don pedro-val, megcsinálom a 3 küldit, erre azt mondja, hogy még fizessek neki 4000 peso-t, kapja be....
  • Gabe18
    #641
    Hu,hát mászkáltam benne még egy kicsit,nagyon jó kis játék lenne ez.
    Remélem hogy egyrészt lehet,másrészt lesz is aki vállalkozik a magyarositás elkészitésére...
  • Shep
    #640
    milyen géppel milyen beállításokkal nyomjátok?
  • Drawain
    #639
    Én még 1x sem haltam meg, pontosabban akció előtt F7, halál után azonnal F8, ennyi.
  • Dave000
    #638
    most csináltam két küldetést a maffiánál, és azért nincs pénzem, mert amikor megölnek, simán lehúznak 1500 peso-t, azóta már sűrün mentegetek persze, és érdemes visszatölteni, de a 3. küldi a maffiánál nagyon kemény, amikor meg kell ölni a hadsereg vezetőjét... minden szobába egy ember shotgunnal, egy lövés és véged... pedig én m16-al megyek szedem őket, de soxor elkapnak
  • Drawain
    #637
    m -> térkép; ott pedig a missionsben aktuálisan kiválasztott küldetés piros X-el van jelölve
  • villar
    #636
    O->missions, Tab->térkép, és ott bal gomb akkor kinagyítja
  • koki44
    #635
    Lenne egy kérdésem most kezdtem játszani a gameval sikerült úgy beállítani hogy jó beállítások mellett is élvezhetően fusson. A kérdésem a feladatoknál hogy merre kell menni azt mutatja vakami mert én csak jövök megyek beszélgetek de semmi?
  • Drawain
    #634
    Ahogy fejlődsz, egyre kevesebbszer ragad be, szerintem egyértelmű... nem véletlen vannak skillek.
  • arty
    #633
    te hogy játszod ezt a játékot? belekötsz mindenkibe? eliszod a zsét?

    kocsit venni kéne, pénzt missönökböl szerzel vagy mondjuk kiválasztasz egy csoportot és tőlük elszeded, kereskedsz, stb ...

    ilyen játékhoz csít?????? anyám ... ez nem eksön ... itt elveszik minden értelme, ha csalsz :O
  • villar
    #632
    mind a kettőt
  • villar
    #631
    http://www.xenus-hq.net/index.php?l=pt&forum=1&x_action=index
    de most nem müxik, javítják a servert
  • grebber
    #630
    Én a főszálat csinálom azzal beszélek csak akivel kell.
  • hapi
    #629
    Valaki mondjon már 1 normális angol fórumot ami működik is, mert itt mindenki csak fikázik meg nem tudja elindítani.
    Engem a fegyverek karbantartása érdekelne mert így nem lehet lőni vele mert beragad soxor.
    Meg a fejlődés, mert nem tudok fejlődni az emberemmel.
    Amire én rájöttem:

    Szerintem érdemes a helyi rendőrségnél munkát vállalni mert ezek a kezdő láma emberrel is megoldhatók.(fénykép készítés vesztegetés, Bandits -klán tagok irtása, ezek pisztollyal lőnek csak vissza, és kevesen vannak)

    Próbálj mindenkivel jóban lenni az elején Banditák mondjuk kivétel de belőlük nem sok lófrál az utcán szerencsére.

    Érdekelne hogy lehet a civilians-oknál vissza állítani a presztisünket. Történt ugyanis néhány autó baleset... khmm.
  • fitutufi
    #628
    kérdezd istent
  • démonigyerek
    #627
    mind a 2-t???
  • démonigyerek
    #626
    meiket?
  • villar
    #625
    lenteb írtuk, át kell állítani 0.500000re
  • Felfedező
    #624
    Najó azért azt hozzáteszem, hogy 9200se-m és 512 mb ramom van csak...
  • Dave000
    #623
    nekem már semmi bajom, 3 giga virt memóval, meg a megfelelő beállításokkal, 1024-be játszok és a városban fordul elő hogy a vinyó elkezd dolgozni, de amugy már élvezhető
  • Felfedező
    #622
    Ekkora egy szutyok játékot... 800x600-as felbontásban szaggat mint a szar és folyamatosan tekeri a vinyót...
  • démonigyerek
    #621
    "Changing the values to something higher than 0.0 - initially i went for 1.0....
    but performance nose dived so i reduced it to 0.5 and it's much better but i've
    not played with it beyond this."

    ez mit jelent?
  • démonigyerek
    #620
    bocs ha hülye vagyok
    de hol kapok küldetéseket?
    a piros x-eknél?
  • Dave000
    #619
    patch meg leghamarabb jövöhéten lesz szerintem... ezen a hétvégén biztos nem dolgoztak, majd holnap kezdik..
  • Dave000
    #618
    engem igen mert már 10x haltam meg, semmi pénzem, egy kibaszott kocsi sincs, ráadásul a maffián kívül mindenki rám vadászik... így kb 5 percig élek..
  • robotnyk
    #617
    passz, annyira nem is mozgat :)
  • Dave000
    #616
    nem tudom, akármit beírtam, ami az iniben van semmit nem reagált...
  • villar
    #615
    amit idáig tudunk:

    Legalább 2000mb virtuális memória kell neki->készítés
    Sajátgép-->Tuladonságok-->Speciális-->Teljesítmény-->Speciális
    ha végzel beállítás parancs mert csak úgy fogadja el!



    game.ini szerkesztés->
    precache=0
    GrassDensity=0.000000
    GrassRadius=0.000000
    Changing the values to something higher than 0.0 - initially i went for 1.0....
    but performance nose dived so i reduced it to 0.5 and it's much better but i've
    not played with it beyond this.