3056
  • M@TriX
    #935
    jaja, csak ha valaki nem tudja, hogy le lehet/kell állítani, akkor az úgy hagyja, aztán csak néz majd :) lásd lentebb
  • M@TriX
    #934
    :)))
  • démonigyerek
    #933
    asszem ha leállítod a motrot akkor viszi magával a kulcsot ls nem bírják ellopni :D
  • démonigyerek
    #932
    a hülye kurvája
    néha még nyög is
    biztos kúrják közbe
  • DonnieBrasco
    #931
    Lopakodás közben lesz majd érdekes, ha megcsörren az a dög.... :)

    DB
  • ToMy_
    #930
    ja. sztem is a lányát keresi Saul, a volt? felesége meg hívogatja is mobilon és rídogál meg aggódik egyfolytában... :) tök hangulatos, megyek az utcán a fegyverkereskedőhöz, ez meg csak vinnyog a telefonban...
  • M@TriX
    #929
    ja, ha bekapcsolva hagyták a motort akkor talán nem kel csodálkozni, hogy lenyulják, ez is jó poén :)
  • M@TriX
    #928
    jaj én emlékeztem rosszul, ja a Jurassic Park gémben lesz a hug megmentése, kevertem :) sry
  • robotnyk
    #927
    lányát
  • DonnieBrasco
    #926
    Hát akkor marhaság a cikk, mert szerinem a főhős lányáról van szó, legalábbis én totál erre emlékszem :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #925
    GRR ne hergelj már... többen tök világosan leírták, hogy az iránytűn mutatja a piros nyíl, csak a missziók közt (O betű) jelöld ki a megfelelő küldetést.

    DB
  • M@TriX
    #924
    pontosabban a hugunkat kell megtalálni, lásd SG cikk
  • démonigyerek
    #923
    a térképet hol lehet megtalálni a bázison?
  • démonigyerek
    #922
    hogy megtaláljuk a lányunkat
    asszem
  • Rafaelo
    #921
    mi a játék célja?
  • démonigyerek
    #920
    meg ha leállítod a motrot akkor a benzin nem fogy ki
    de volt már nekem olyan hogy leállítottam a motrot
    aluttam
    aztán csak a fele benya volt meg
    lehet hogy benzint loptak?
  • ToMy_
    #919
    még egy tipp:
    nem vagyok benne 100%-ig biztos, de azt vettem észre, hogy ha a kocsiból való kiszállás előtt leállítom a motort, akkor nem lopják el, amíg alszok/vásárolok/mástcsinálok
    vagy csak szerencsém volt sokszor... :)
  • démonigyerek
    #918
    jó a game
    még párszor elmondom
    még olyan gamet nem is láttam amibe ennyi mindent lehetett volna csinálni
  • ToMy_
    #917
    M billentyű , vagy megnézed a controls-ban.
  • démonigyerek
    #916
    ilyen játékot életembe nem láttam
    előpször nem teccet mert csak járkáltam
    de mostmár naon teccik
    ugy leköt mint a gta: vice city
  • ToMy_
    #915
    ja mégvalami. a fegyverkereskedőnél kapható táskák nem javításra valók, hanem upgrade. pl. nagyobb tár, nagyobb lőtáv, gyorsabb reload, s mindezek 1-2-3 szinten.
    szerintem javitani nem lehet, legalábbis meg nem jöttem rá. olyan fegyvert kell keresni, aminél a wear 0 %
    nálam még nem kopott el, amióta 0%-osan felvettem, azóta olyan. vannak nagyon leamortizált hardverek is, azok bizony elakadnak elég sűrűn, de a kitárazás-betárazás javítja esetileg.
  • démonigyerek
    #914
    a térkép az hol van???
  • DonnieBrasco
    #913
    Hát ja, a zsarolás jól fizet. Én úgy értettem, hogy a buszozás nagyon jól fizet a csomagfutárkodáshoz képest :)

    DB
  • ToMy_
    #912
    amúgy nézte már vki, hogy mi a difi a medium és hard között? mert óvatosságból medium-on kezdtem, de nagyon lufi... dőlnek az ellenfelek szerteszét, ha dráma van. eddig egyszer krepáltam be, részegen kitántorogtam a bárból és elcsapott egy kocsi.. :))))
  • ToMy_
    #911
    Hát az a 400 peso nem valami sok. Gyorsabb és jobban fizet a rendőrfőnök, és ráadásul még plusz jattot is lehet szedni a küldetésből. A 2. küldinél pl. a polgármesternek meg kell mutatni az előzőben készített képet, de őt is le lehet húzni egy 500-assal, meg a rendőrfőnöktől is leesik még vagy 500. Egy 5 perces küldivel 1000+ peso nem rossz... :)
    Egyébként halálos a szövege a főhősnek, pl. ebben a fotós küldiben lazán este 9 táján bekopogok a major ablakán, hogy "helló, nem érdeklődik a fotózás iránt? neem? na akkor nézze meg ezeket a képeket, és majd fog..." :)))
  • DonnieBrasco
    #910
    Szerencséd van mert én is azt kaptam meg első küldetésnek. El kell lopni egy térképet a katonai bázisról. Ugyanazon a bázison kaphatod meg a csomagcipelő küldetést is, illetve a bejáratnál áll egy buszos fickó, nála lehet lezsírozni a buszozást. Amúgy szvsz bármelyik város buszpavilonjánál lehet sofőrködést vállalni.

    DB
  • démonigyerek
    #909
    vezessek buszt?
    azé kapok pénzt?
    hol kell?
    nekem nincs szerencsém
    #869 hsz
    te azt letudod nekem fordítani?
  • DonnieBrasco
    #908
    A katonai bázison (ne kérdezd, melyiken, a kezdővárostól kb. 6 km-re K, DK felé. De nem éri meg, mert elég messze kell vinni, ráadásul én amikor vittem a csomagot és már majdnem odaértem, véletlenül elütöttem egy katonát (ezek a rohadt gázolások az agyamra mennek!!), erre még kettő elkezdett lőni, kénytelen voltam őket is elütni. Ennek ellenére nem lettem ellenség a governmentnél hálistennek, a kocsit a bázis kerítésénél hagyva beügettem a táborba és megkaptam a 70 pénzt. De hát az édeskevés! Ha sok pénzt akarsz keresni, vezess buszt :)

    DB
  • démonigyerek
    #907
    mienk
    kira a game!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a san andreas mellett ezzel fogok nyomulni egész szünetben
  • démonigyerek
    #906
    hol lehet ezt a csomagküldö melót elvállalni?
  • villar
    #905
    amíg aludtam a motelban nekem is lenyúlták a kocsim, amit a város szélén lakó cia-stől nyúltam le likvidálása után.
    én a rendőrfőnök küldetéseket csinálom:
    1.lefényképezni a polgármestert amint megvesztegetik, a tetőre felvezető létrán kell felmenni és onnan átugorva a másik tetőre lehet elérni a teraszt.
    sajnos esett az eső, megfáztam és hangosan eltüsszentettem magam, brrr.....
    2.következő küldi. megmutatni a fényképet a polgármesternek))))
  • M@TriX
    #904
    tőlem, jöhet én még úgyse játszottam még vele, mert meló van 1000L mindenhol :)
    úgyhogy én örömmel olvasom az ilyen élménybeszámolókat :)
  • DonnieBrasco
    #903
    Szziasztok,

    ZSENIÁLIS a játék :)) hálisten az én konfigom igencsak brutális, úgyhogy ez is elfut minden max beállításon teljesen folyamatosan, és így nem kell szenvednem a framerate-tel, és bár nem mondhatnám a játékra, hogy szép (néhol azért látványos), de óriásit nyomultam vele tegnap, 4 órán át úgy, hogy fogalmam se volt, mennyi idő telt el :)

    Mindenkivel ittam a Black Jaguar-ban, kicsit benyomtam, utána elmentem a gerillákhoz. Kaptam küldit, de marha nehéz, a katonáknál nem is tudtam volna megcsinálni, inkább hozzájuk is beléptem (majd jól átverem őket :)) Na az ő küldetésük se piskóta. Gondoltam, előbb szerzek egy kis lóvét, és elvállaltam a csomagküldős missziót, valamint 80 pesoért elvittem a kezdővárosba egy buszt. Ez a buszsofőrködős dolog marha vicces ötlet :) nagyon jól fizet, de baromi hosszadalmas, mire végigértem a 400 pesos úton, megutáltam rendesen... ráadásul visszafele jövet elütöttem egy gerillát (elémugrott), nemsokkal később pedig ennek folyományaként buszostúl kilőtt egy helikopter. LOL...
    Reload, inkább mégse buszozok. A térképen látszik egy "left vehicle #2". Na mondom ez érdekes, mert tuti nem hagytam ott kocsit. El is indulok, de mielőtt odaérnék ismét egy lövöldözésbe futottam bele. Na mondom, ezt inkább kikerülöm. Kocsi leparkol félre, kiugrom, osonok 50 métert mire rámdörren a bozót: Sztoj! Szerencsére gerilla-haver volt, továbbmentem. A célpontban csak egy láda, körülötte gyilkos méhek. Fasza... megyek vissza a kocsihoz, megtámad egy jaguár, késsel megölöm :) injekció, vissza a kocsihoz. Elindulok tankolni, mire odaérek az előző csata színhelyére, már mindenki halott ott... indul a hullarablás :)) ÁMDE! Amíg én vidáman fosztom a halott maffiózókat, a kocsimba beledurrant egy arra járó autós, és az fel is robban. Fuck, itt vagyok 6 KM-re minden településtől, most mi lesz? Elkezdem lőni az első arrajáró autós... erre rámlő a szomszéd bokorban guggoló, addig észre sem vett civil! Bazz, na mindegy lelövöm őt, közben az autós elszelel. A civilek innentől ellenségeim, hurrá. Na mondom most már mindegy, jön a következő autó, egy Hummer - őt is elkezdtem lőni, ki is lövöm a sofőrt simán - sikerült is a CIA-t ellenségemmé tennem :) vissza a városba, a város szélén elpasszolom a Hummert 750-ért, bár a díler kicsit feszült :) Utána doki, vissza a városba, és a fegyverkereskedőnél a cuccokat elad. Fegyverdílertől kifelé jövet elüt egy autó! Nosza, ágyú elő, sofőr lelő :) szintén CIA! Ezt a kocsit már csak 450-ért veszi meg a díler, és egyre idegesebb :))
    Na kb. ekkor volt már késő este, abba kellett hagyni. Egyelőre óriási nagy a játék, már iszonyúan vártam valami ilyesmit :) szabadság, lehetőségek, mini-univerzum :))

    Bocs a regényért :)

    DB
  • Methylisocloro
    #902
    Elvitték beszerzési áron :D
  • ToMy_
    #901
    ez a 'nagy ötlet kicsit elcseszve' tipikus esete. ez az optimalizálatlanság a sírba tesz. patch remélem javít majd.
    amúgy nagyon nagy ötletek vannak benne. kóvályogtam kicsit a városban, és az ékszerész feletti lakásban összeakadtam egy öreg csókával. kiderült, hogy latin-amerika legmenőbb építésze, felajánlotta, hogy 50000 peso-ért csinál nekem egy kafa kis kastélyt. hát pénzhiány miatt bukott a mutatvány, Saul szerint "ennyi pénzért Rómát felépítik egy nap alatt", szóval nemtom, lehet csak poénnak van betéve, de nagyon jó :)
    a másik sztori: kivitettem magam taxival a dzsungelbe. kirakott, elindultam bogarat gyűjteni :) erre nagy lövöldözés a maffia meg a government között. beszálltam, lett kocsim, teleraktam a csomagtartót fegyverrel, pótkerékkel meg mindenféle motyóval. vissza a városba, de előtte megálltam tankolni, meg autótjavíttatni. közben légicsata a fejem felett, két heli aprította egymást, az egyik bőszen dobálta az infracsalikat, de mégis eltalálták, leesett, hova máshova, mint a frissen javított kocsimra. :DDDDD
    na visszakevertem a városba, gondoltam beugrok a dokihoz a kórházba kezeltetni az alkoholfüggőségemet (előző este tequiláztunk a Fekete Jaguárban) :)
    leparkoltam a kocsit a rendelő előtt, bemegyek, két gyors kezelés, jövök ki, és még éppen látom a kocsimat (tele cuccal a csomagtartó) elkanyarodni.
    baze, ellopták a lopott verdát a lopott cuccokkal... :)))))
    szóval nagyon jó. szerintem.
  • hapi
    #900
    Kiválasztod a küldik között és az iránytű oda küld.
    Egyébként az egy goverment katona aki a város melletti úttorlasznál van.
  • 00 Blue 00
    #899
  • 00 Blue 00
    #898
    J=J jéé jérted!
  • 00 Blue 00
    #897
    Abban, hogy Én is azt vettem!
  • Seth
    #896
    megnyomjátok a "J" gombot (asszem a J)

    muhahhaha :)