3056
  • Dave000
    #1095
    Don Pedro-nál csak 20.000 kell az info-ért, jelenleg azért a zséért gürizek, úgy hogy a government-nél szinte már teljesen balra van a csúszka. Nem lehet azokkal vhogy egyenlíteni??? mert már szinte vadásznak rám..
  • Gtafann
    #1094
    hát mpc újrapakolást is módjával csinálja a gém pl volt h csórikám civilt elcsaptam nemnagyon foglalkoztam vele de mikor visszatértem a hotelhez 4nap után még mindíg ott feküdt:D
    bezzeg a bázisokon a maffiásokat meg az útszéli freedomfightereket újrabírja pakolni:D
  • Gtafann
    #1093
    Hát srácok ez a gém állat:D
    énvok coolfire vagyis az öccse de már én irogattam a múltkor is
    végre megvan a gyilkos meg találtam banki számlaszámot is már csak kell 22lepedő h a bankos adjon infót de don pedro is eltud igazítani csak szintén pénzért
    szóval elkerülhetetlen az h nebalhézz össze senkivel mert a 6bol 4 utálnifog az tuti:D
    tudod minehéz küldi még?:D
    amikor megkeresed az újságíró gyilkosának főnökét aztec-ot és mikor odaérsz h kifaggasd jön 3autó és rakétázzák szanazét a házat meglőnek összevissza neked meg 2percig kell várnod aztec bátyára h kivigyen helikopteren:D
    ráadásul elsem lehet szaladni mert egy magas hegyen vagytok egy kis faházba és csak 1 híd van amin ők állnak.

    amúgy elég részletes a gém szentem pl ha megglövöd a fát pereg a levél mikor rakétázzák a kérót szanaszétpereg atomjaira vagy mikor az azték templom alatti gerilla bázist kell felrobbantani stb...
    szentem nagyon jó gém csak van 1 olyan érzésem hétvégére kiviszem:Dde remélem nem
  • Dave000
    #1092
    a gáz az hogy nekem csak a FRAUD gomb jelenik meg :(, nem tom miért...
  • villar
    #1091
    van megoldás az ellenséges frakciók ellen is))))!!!!!!!
    ha találkozol velük akkor jobb oldalon alul megjelenik két cselekvés ikon...
    csalás és rábeszélés.(FRAUD és GRAFT)
    nálam bevált amikor don izé táborába mentem és a kapuőr beengedett (ha kocsiban ülsz akkor nagyobb az esélyed hogy nem ismernek fel, ha szerzel egy taxit akkor meg biztos hogy nem)

    még ilyet! a táborban bemenekültem egy barakba, becsuktam az ajtót hogy lélegzethez jussak meg növeljem a healtot,mikor nem kinyilt az ajtó és bedobtak egy gránátot???..
    úgy megrémültem hogy mozdulni sem tudtam, és kampec....
  • Quki
    #1090
    Van már hozzá patch?
  • démonigyerek
    #1089
    megígérem! ok nélkül nem fogok törölni, és 20 betűnél többet fogok írni
    akkor lécci kérjétek meg a modokat hogy hadd legyek én a házigazda. plz
    thx előre is! ez is 20szónál hosszabb
  • démonigyerek
    #1088
    nekem a gerilláknál a govementet, az indiánokat és a banditákat kell írtanom
  • Drawain
    #1087
    CIAtől szoktam mindig humvee-t szerezni :D
  • DonnieBrasco
    #1086
    Nálam is lement véletlenül a civil reputációm, de adtam szivart egy öreg csókának, meg 2 pesot egy kislánynak és máris visszament pozitívba :)
    A CIA-val viszont már -3, kész szerencse hogy nem nagyon találkozom velük!

    DB
  • rorr
    #1085
    ramot vegyél és jó lesz!
  • Drawain
    #1084
    Nem tudom, hogy az növeli e a civilek felé a pontjaid, de lehet a bankban átutalni valami civil szervezetnek pénzt.
  • DonnieBrasco
    #1083
    Én kizárólag akkor szavazok rád, ha megígéred, és be is tartod, hogy csak akkor szólsz hozzá amikor mondanivalód van, nem törölsz ok nélkül hozzászólásokat és a beírásaid átlag 20 betűnél hosszabbak lesznek. Ez ugyanis fórum, nem chat!

    DB
  • Drawain
    #1082
    Újrapakol egy rakás npc-t, például az út mellett lövöldöző embereket is.
  • hiba
    #1081
    bazzeg setalok a tengerparton 2 katona fegyvert fog ram azittem lelonek elekdztem hatralni, mondjak ok rendben mehetek, erre valai megsebesit azittem meglottek elkezdek futni erre latom, egy kigyo lohol utanam es mar ugrik is ram :))
  • Dave000
    #1080
    ja és felőlem is lehetsz hgazda, tehát IGEN!
  • Dave000
    #1079
    LENNE egy kurva érdekes kérdésem: Lehet valahogy békülni is azokkal akikkel rosszban vagyok???, mert például a civilekkel is olyan roszbann vagyok, hogy meglátnak az utcán és vagy elrohannak, vagy előrántják a stukkert és használják. Pl a legidegesítőbb: leállok beszélgetni az egyik csávóval, és miközben beszélgetek, látom az egyik civil odabasz egy gránátot közénk, BUMM! vége, hát azt hittem felgyújtom a gépet... vhogy békülni kéne, meg a governmentel sem ártana békülnöm. MÁS: nem tom ti hogy mentek busszal, odamegyek a csávóhoz és annyit mond: GET LOST. és kész, túl rosszba vok velük v mi?
  • démonigyerek
    #1078
    nekem is
    hmuda!: jó lesz ez, csak pár pecs kell, meg 1024mb memó
    nekem sajna 512 van :(
  • MikX
    #1077
    Ettől függetlenül nekem a kedvencem eddíg
  • Hmuda
    #1076
    Kipróbáltam. Látszik rajta, hogy oltári jó ötlet az egész, így elsőre egy dél-amerikai Deus Ex-nek tűnik. Csak sajnos piszok módon optimalizálatlan lett szerencsétlen. Kár érte...

    Majd pár patch után visszatérek rá, de jelenleg nem éri meg szenvedni vele (megcsináltam a leírt "optimalizációs" tanácsokat, de minimális lett csak a javulás, még most is játszhatatlan).
  • démonigyerek
    #1075
    nem pakol újra senkit
  • Shep
    #1074
    tényleg meg lehet ölni mindenkit a területen, vagy van akit újrapakol a gép?
  • démonigyerek
    #1073
    kihalt a topik?
  • démonigyerek
    #1072
    a fényképezővel fényképezett képeket hova menti a game?
  • MikX
    #1071
    Igen, ezen és is gondolkodtam,
    Meg a banditák egyik embere mondta, hogy a főnök beszélni akar velem, de akkorra már az ellenségeim voltak, odamentem, megöltem az össueset, a fönökkel egyött, és ilyenkor már nekik nem tudok missiózni?
  • MikX
    #1070
    Neked stabilan fut?
    Nekem be-be röccen néha, főleg ha nem egy adott területen mozgok, hanem mászkálok a városon kívül
  • villar
    #1069
    nem tudja valaki hogy lehetne az ellenséges frakciókat békítgetni hogy ne csak a rendőrség megbízását válalhassam?
  • koki44
    #1068
    Pedig egy párszor mér leírták!
    Sajátgép-->Tuladonságok-->Speciális-->Teljesítmény-->Beállítások-->Speciális
    ha végzel beállítás parancs mert csak úgy fogadja el!
  • Rafaelo
    #1067
    még
  • M@TriX
    #1066
    na beröffentettema gémet, szerintem azért a graf elég jó és a hangulat is igaz még csak most érkeztema városba kissé kihalt, de azért igényes
    mint egy lelkes túrista használtam a fényképezőm is :)




  • zolo
    #1065
    Visszaolvastam,de azt nem tom hol lehet virtuális memóriát állítani?Plíz help
  • bazza
    #1064
    Van vkinek szabad ideiglenes tárhelye, ahova feltölthetem a most összeütött design alapot, hogy megnézzétek milyen?! Hogy csicsázzak még rajta, vagy olyan ronda, hogy hagyjam abba most rögtön...:DD
  • bazza
    #1063
    hát eléggé! :))
  • Shep
    #1062
    ez komoly tényleg ilyen összetett a game? menten lefordulok a székről
  • zolo
    #1061
    Hi!TUdna valaki mondani egy megfelelő beállítást ehhez a géphez:Amd 1900+,512 ram/400 ddr,geforce ti4200 with agp8x?Mostani beállítás?800x600x32 medium és néha eléggé beszaggat

    Zolo
  • Drawain
    #1060
    Mondjuk így is elég komplex, egy dolog, hogy nem rakták bele, hogy minden civil máshogy reagáljon, ha elütik, meglövik, vagy megdobálják kosárral vagy flakonnal pl
  • ibronk
    #1059
    Hát vannak érdekességei a játéknak.
    Az város meg a maffia bázis között vágok át kocsival a dzsugelen, mert az út túl hosszú, meg a földuton elég szar menni, egyszerübb mindenen át :D
    Erre egyszer csak találok egy CIA ügynököt aki egy kis fa asztalnál ül egy hacker csávóval a dzsugel közepén, és mikor odamegyek hozzájuk megtámadják a CIA-ést a méhek, majd meg is ölik, a hacker elrohan, közben akkor vettem észre hogy körülöttünk meg valami gerilla harcosok vannak, és figyelnek. Mibe keveredtem?
    Aztán akkor odaértem a maffia bázisra, és gondoltam egyet hogy megdobom a szemeteskosárral a Pedrót, erre az meg dühöngve, morogva kirohan a házból és futkoz körben az udvaron mint egy nyügös 6 éves, de egyszer csak hirtelen eltünt, nem került vissza a székébe se. De aztán abbahagytam, szal nem tom mi lett vele, de lehet valami bug, mert azok akadnak bőven. Meg kár hogy néha akad ahogy odaérek valahova, kevés az 512 ramom sajna, de egyébként jó kis játék :)
  • bazza
    #1058
    hát, most csinálgatom a designt :))
  • démonigyerek
    #1057
    ok
    akkor milyen?
  • bazza
    #1056
    nem:)